Споделена история от Секс и интимност

Вече ми става неудобно
Здравейте, моят проблем е много сложен...
Имам приятел с който ходим вече половин година, но как с бившите си приятелки е правил секс а с мен не иска? !
Много пъти ми е казвал, че не иска да ме прави к*рва, че и така ни е добре, но има един проблем... ходи при други за да си изскара удоволствието и мен този факт ме дразни, защото един вид той ми изневерява а аз все му прощавам, защото не му давам това, което той икса.. но как да му го дам след като той самия не го иска от мен?

Чудя се защо не иска.. дали от това че съм девствена, или го е срам и незнае как да ми го каже тъй като винаги ми казва че нищо такова не е искал от мен. Има и друг проблем.. например като се целуваме се възбуждаме и двамата, и той някак си ме притиска към себе си още повече.. това ме кара да си мисля, че е възбуден и иска нещо повече.. но след като ме притисне след 1-2 мин целувката свършва и той се отдръбва от мен. В този момент ми се иска да се съблечем и да започнем... но... :(( моля помогнете :((

Коментари

1.   Спокойно. След време, като станете на 13-14 години, проблеми няма да има.

2.   Притеснява се че ще го съдят че спи с малолетна. Ще изчака да станеш на 14 и ще те почне и тебе и ще те зарази с едни хубави гъбички и разни тем подобни болести от останалите му 4, 5 шафрантии и да те питам тогава как ще посикаш на майка си 80 лева за балсамчета против тях! Стои си чети уроците че аман от такива възбудени разгонени малки кучки!

3.   На колко си, за Бога? ! 14 имаш ли??

4.   Може би до сега не му се е налагало да е с девственица или не иска да те насилва, може да има по-силни чувства към теб и да не иска да си мислиш, че е заради секса с теб макар, че се съмнявам след като ходи при други момичета.. Между другото на колко години сте?
До номер 1-макар и да се смях с глас на коментара ти, недей така, не бъди толкова груб/а хаха

момиче14

5.   Поздравявам номер 1 за коментара каза квото трябваше.

6.   Използва те, мила. Чисто и просто. Минала съм по абсолютно същия път с подобен човек. Мисли си, че ако ти е първия, ще му се лепнеш и няма да може да скъса с теб така лесно, както би скъсал с някоя к*рва (в случая не знам дали това е правилната дума). За това му е кеф да си има една балама да я показва пред хората и в същото време да си е ерген и да си прави секс с която му върже. Изобщо не знам как си се съгласила на това и колко добра трябва да си с него та да ти признае за изневерите си така все едно нищо не е станало. Зарязвай го веднага.
В случай, че нямаш 16, а той е доста по-голям, тогава вече казусът е друг.

7.   Ами намери си друг.

8.   За да се случва това ти сигурно си прекалено малка и той ти е казал точната причина, за да не иска секс от теб. Проблема обаче идва от това, че ходи при други момичета, което в никакъв случай не трябва да му прощаваш, защото ще свикне и ще продължи да го прави. Най-добре поговорете при следващата му издънка /дано няма такава/ и му обясни как стоят нещата. И спри да си просиш секс - унизително е за едно момиче!

9.   Не разбирам.
Как така "хем ходи при други, хем го е срам от теб да си поиска"?
Не разбирам.

Малко Зло.

10.   Номер 1 е прав.

11.   направи го с друг

12.   е това до сега не бях го виждала- мъж да не иска секс! Боже, наистина идва края на света! питай го директно, защото иначе ние нямам как да знаем.

14.   Боже, това ме удиви "Много пъти ми е казвал, че не иска да ме прави к*рва, че и така ни е добре, но има един проблем... ходи при други за да си изскара удоволствието". От кога като правиш секс си курва? Авторке, само да ти кажа, че курвата в този случай е той - щом ходи при ДРУГИ ;). Що не му го кажеш?

15.   До номер 1: Вече съм на 17.. не е нужно да обиждаш нали? или ти на това си се научиила да обиждаш без да знаеш.. Жалко!
До номер 2: ''Стои си чети уроците че аман от такива възбудени разгонени малки кучки'' - Значи не ме подразни факта, че ми каза кучка, а че си много тъпа! Оценките са ми много добри, и гаджето въобще не ми действа зле. Няма какво да се обяснявам на тъпи хора.
До номер 3:''На колко си, за Бога? ! 14 имаш ли?? ''- Имам на 17 съм.. :)
До другите които още ме хейтват-Не се обиждам, напротив възхищавам се на такива хора като вас, тъпи, ограничени търсецщи само клюки и интриги. Незнаете ситуацията нито на колко съм но коментирате, браво! Намерете си сайт в който може да обиждате и да хейтвате, тук не е мястото, това е сайт в който хората споделят и искат нормален съвет, не тъп коментар!
До тези които ми писаха нормален коментар-Мерси много, че ми погонахте по някакъв начин... но няма да стане това което номер 14 каза.. няма как да го питам просто мее срам! хаха мерси :)) ;;От Аввторкаата

16.   Аз не разбирам какво се звериш и защо не говориш с него как искаш да не те обиждат хората а?
Пък и тъпа и не знам си какво ще наричаш жените, които са по-умни от теб ти ако беше толкова смела щеше директно да го питаш него защо не иска секс с теб, а не да пишеш по разни сайтове и да се дразниш от коментарите.
Всеки изразява своето мнение разбра ли питай го ти ние какво да ти каже не сме гадатели.

17.   номер 1 браво, евала ;д