Споделена история от Секс и интимност

Как ще реагирате, ако приятелката ви иска анален?
Здравейе! Момиче на 18 съм и скоро навършвам 19. С приятеля ми сме от година и половина и преди 8 месеца го направихме и двамата за първи път! И от тогава водим нормален полов живот (2-3 на ден) с него. Често експериментираме нови пози и прочие, но сме практикували само вагинален секс.
Преди месец бях сама в нас и маструбирах докато гледах порно. Започнаха анален секс, а аз изпитах желанието да направя нещо подобно и пъхнах вибратора.. сещате се къде и така свърших. От там започнах да правя това винаги когато меструбирам и искам да започна да го правя с гаджето ми, но се страхувам как ще реагира, не съм някоя кърва или нещо подобно порсто ми харесва да го правя и се чудях как да му го кажа.. Някаква съвети и моля без много критики, знам, че звучи доста откачено.. :)

Коментари

1.   Много ще се зарадва! Предложи му го. Кажи му :"Искам да пробваме нещо ново ако нямаш против. " И му кажи. Много ще се зарадва всички момчета го искат. Успех

2.   Ами доректно му го кажи. Аналния секс е ежедневие за много двойки и няма нищо срамно. Дори и аз съм на мнение, че ще се зарадва.

3.   Късметлия е той. Щом го искаш наистина му го кажи, както те съветват колегите по-горе. Много ще се зарадва. Като цяло го възприемаме като пълно отдаване на жената и сливане. Всъщност не мисля, че удоволствието е с нещо повече. :)

4.   И аз открих това желание по същия начин като теб. Когато го казах на приятеля ми беше много щастлив, повече изненадан, но приятно изненадан. Ти си го познаваш и би трябвало да знаеш дали това ще му хареса или не. Ако не е човек, който обича да експериментира, няма да му хареса. Гаджето на една приятелка например не искал от нея орален секс, защото го било гнус. Харесвало му, правел го е, но само с момичета, за които не му пукало. А момчето е доста разкрепостено по принцип.

6.   Оооо повярвай много ще се зарадва. Аз съм момиче на 17 съм и приятеля ми постоянно ме пита дали искам отзад, но аз се се дърпам мисля си, че ще ме боли. Всяко момче го иска.

7.   Че ще му харес е почти абсолщютно сигурно. Пък и да не стане добре първия път, нещо притеснения да има голям зор, нали се познавате, нали ще го правите пак. Важното е да сте отпуснати, спокойни и абсолютно откровени. Което ми напомня най-важното. аправо ми е непонятно, как можеш да криеш от него нещо такова. Той заслужава да знае какви са твоите сексуални желания и предпочитания, още повече, че това са добри новини :)

8.   Момиче съм
На мен ми харесва да го правим и там, вкарваме си малко разнообразие мисля, че нищо няма да изгубиш ако пробвате а пък и той ще се израдва.

9.   Де да имах и аз такова гадже като тебе…

10.   2-3 на ден не е нормално - над нормалното е, но годините ви позволяват.

няма да те помисли за *урва, ама вземи да си дръпнеш една масивна клизма преди това, че при определени обстоятелства може да стане 2-3 на месец

11.   Първо ще отговоря на въпроса в заглавието...
Ще скачам на високо от кеф та чак ще пробия тавана и ще се кача при съседите от горния етаж, от мене ще хвърчат фойерверки, очите ми ще блестят кат искрици, а на лицето ми което ще е с усмивка до ушите ще се чете ясно едно голямо ''ДА'' :Д.
Относно съвети мисля, че хората по горе казаха всичко и ще е много добре да послушаш номер 10! :)