Споделена история от Секс и интимност

Топче във влагалището
Здравейте, на 16 съм и отдавна забелязах този проблем, но не знам към кого да се обърна. Исках да се измия отвътре и като вкарах пръст във влагалището си открих нещо като топче на допир и с размери точно като сливица. Преди съм ходила на гинеколог, но не за този проблем. Тя не каза нищо за това топче и за това се чудя дали да посетя пак кабинета? .. При полов контакт понякога ме наболява.

Коментари

2.   Отивай на гинеколог !

4.   Задължително се консултирай с гинеколог!!! Може да се окаже нещо серизно или просто някакво образувание, но само доктор може да ти каже...

Рапунцел

5.   Може да е Херния, отивай да те прегледат веднага.
Може да стане лошо!

6.   от АВТОРКАТА: Интересното е, че имам сестра близначка и тя ми каза че също има такова и аз сега не знам.. да не ми се изсмее генеколожката, че не си познавам анатомията, защото винаги съм смятала, че отвътре вагината си е гладка.

7.   Отиди на гинеколог кажи и за проблема си, но според мен отиди на мъж, защото съм ходила поне на 5-6 гинеколожки и не ми помогнаха за моя проблем.. дано лекарката ти да е добра и да ти помогне Успех!
Момиче на 17год : ))

8.   Eми виж, дори да не е някакъв проблем, отиди профелактично, полезно е!

9.   от АВТОРКАТА: може ли да попитам дамите? Вие отвътре напипвате ли нещо.. или само стените на влагалището си.. така вълнисто, разбира се, не изгладено?

10.   а и за протокола менструацията ми е болезнина и нередовна.. и корема ми се подува доста, имам и газове през този период, доста. Някой има ли такива проблеми, дами? Какво може да бъде?

11.   До н.10 , честито бременна си

12.   до №11 секи път като съм в цикал съм така всеки път ли съм бременна? :D

13.   Според мен това топче трябва да е някъде около G-точката. Щом при преглед на гинеколог не са ти казали, че има проблем, значи НЯМА проблем. Не се притеснявай. Прочети малко за Г-точката, може при възбуда да ти се уголемява и за това да го усещаш така.

14.   мисля просто да си взема час за профилактичен :P благодаря на всички и най-вече на №13, защото съм чела доста и точно това мисля и аз

16.   какъв е проблема в крайна сметка? на 18 съм и също напипвам такова топче... пишете по-скоро, че се притеснявам!

17.   Мили момичета, това е G точката, при нейното стимулиране може да получите вагинален оргазъм, който е много по силен от клиторния.

18.   Авторке на първо място разбира се, че дори и при най-малкото притеснение трябва да отидеш да те прегледат. Информацията която си дала е оскъдна, но ако говориш за топче навътре в теб, в самото дъно на влагалището с нещо малко и твърдичко на повърхността му то това ще да е матката ти и шииката към нея. G-точката е грапава набраздена лигавица почти веднага след входа на влагалището ти може да бъде достигната значително по-лесно от теб самата. За да стигнеш сама до шииката на матката си трябва да бръкнеш доста на вътре-8-9см. Има разбира се и порно клипове на които всичко това може да се види заснето доста ясно, но предполагам, че няма да се юрнеш да гледаш такива неща.

19.   Всъщност кaкво се окaзa? И aз имaм тaкъв проблем

20.   Пък аз съм напипвал топче на всечки жени, на които съм бъркал с пръст. Такова топче не се напипва само ако "жената" е преопериран трансвестит. Защо ли всички жени го имат? ! Ами много просто, защото нормално е да имат шийка на матката.

22.   Абе, я не плашете момичето! Тя просто си е намерила Г точката! Това е една такава грапава повърхност на няколко см от входа. И аз я имам и много обичам да я стимулирам при секс. Пробвай да докосваш това място с пръсти малко по-дълго и ще видиш какво ще стане. Само ако усетиш, че ти се ходи по малка нужда, не спирай, ами се отпусни и остави течността да се излее. За непросветените това се нарича скуирт и е един от най-хубавите начини за жената да свърши.

23.   Взе ми думите от устата, браво№22!

25.   Toва е шийката на матката, абсолютно всичко ви е наред. Тя е като топче в края на влагалището. Няма от какво да се притеснявате.

26.   н 25 е прав, ужас, колко сме необразовани! В училище се учат един тон глупости, но не и елементарни неща

27.   13 е прав, ама и на жените не ни е лесно - да не мислиш, че външният вид пада от небето - яко инвестираме време и пари

28.   Аз напипвам същото топче, може би малко по-голямо, приблизително в средата на влагалището, но веднага след него има стена. Възможно ли е тази стена да е девствената ми ципа и ако е, какво би могло да бъде това топче? А ако не е ципата, какво друго би могло да е? Притеснява ме факта, че имам топчесто образование и непробиваема на пипане стена, при положение, че не съм осъществявала полов акт, но често се самозадоволявам. Не ми е създавало проблеми с менструацията или болка. Моля за съвет, на 16 съм, разговарях с майка ми, тя не се притесни, но ме е срам да поискам да отида на лекар.

29.   Имах абсолютно същото отвратително нещо.. четох в една книга всякакви рецепти, защото не съм ходила на гинеколог никога( на 15 съм) и случайно намерих и прочетох какво е това. Оказа се някаква вагинална инфекция. Пишеше, че се смесва мед и брашно и се получава нещо като крем и се мажеш. Изчезна за два дни и повече не се появи. Колкото и смешно да звучи.. да попринцип са необходими лекарствата, но да не забравяме и бабините рецепти хах едно време как са се оправяли хората

30.   Моля ви, стига сте говорили глупости... Това е шийката на матката, напълно нормален израстък, който може да се напипа на около 5 - 8 см навътре във влагалището. Ако не вярвате, скъпи дами, можете да се уверите, че и вие имате такова "мистериозно" топче.

31.   Няма страшно. Аз съм на 15 и аз имам такова топче.

33.   Първо: когато се къпе не се пипа вътре да се мие!!! Второ: вместо за си слагате мед и брашно отидете на лекар. Поне аз така бих направила ако нещо ме притеснява.

34.   На 16 съм и преди два дена имах втори полов акт без предпазни средства. Имам болки в корема и както останалите момичета и аз напипах топченцето. Приятелят ми не беше свършил в мен-има ли рис да забременея,

35.   И аз съм си напипвала такова топче и гадното е че ме боли когато се докосва от какво може да е? ! Това за G точката е малко тъпо не мислите ли!?