Споделена история от Секс и интимност

Прекалено му е дебел
Моля ви за съвет. Моя приятел има много дебел пенис, и постоянно иска да му правя свирка. Само че аз съм си дребна по начало, и имам малка уста. НЕ МОГА да я отворя до толкова, за да му го лапна. Аз постоянно му отказвам свирка, защото де да знам... малко ме е и гнус, и не съм правила до сега. Той едвам ме нави, и веднага разбрах, че дори и с желание, пак не може да стане. какво да правя? Също така иска и анален, дори беше купил вазелин. но същият проблем- прекалено е дебел а аз тясна. Всеки път когато правим секс, сигурно първите 15 минути само ме боли. Гадно ми е, че му отказвам постоянно, ...
и така, съвети?

Коментари

1.   Не вярвам на приятелят ти да му е чак толкова дебел пенисът, просто ти не си била готова за сексуален живот.

2.   За дупето пробвай с грес, има една по светла на цвят, води се бързооборотна.

3.   Ха ха ха № 2 !!!! Странното е ,че понякога неочаквано потъмнява .....

4.   Ами, знам ли... ти сигурно си на 12-13 години, иначе щеше да сложиш някоя запетая или точка на мястото им.

5.   - Лапай!
- Не мога...
- Лапай!!
- Не искам...
- Лапай!!
- Мирише...
- Лапаай!!
- Дабре!!!

Помисли върху този диалог и ще разбереш колко голяма роля играе мотивацията : D

6.   Мила сигурно си на 15 и аз немога да разбера как може да те е гнус от човека с който ходиш спиш и евентуално обичаш което не ми се вярва как искаш да ти е хубаво като имаш такива мисли за човека до теб просто не ми се вярва

7.   еми не съм на 12-13, а на 18! ако нямате какъв съвет да дадете по добре хич не пишете!

авторката

8.   Няма такова нещо като голям пенис и малка уста. Ама иначе кебапите и кюфтетата маваш, нали?

9.   Като родиш 2-3 пъти и ще ти е тамън! Тогава ще го оцениш по достойнство!

10.   Радвай се ма! И аз искам такъв!

11.   Поредната измислена история в сайта....

12.   към номер 11-е омг не, какво е това измислена история бе! отдавна не съм идвала в тоя сайт, и ся написах това и четох и други теми, направо ми писна да чета '' измислена история'', е чи аджаба на мене защо ми е да си измислям история!
Към номер 8-ами представи си и такова НЕ ям, ама сега ако твоя е малък и твоята може да ти го лапне, ами хуу, ама недей да слагаш всички в кюпа.
Към номер 6-еми като не можеш да разбереш си трай! това, че ме е гнус го сложих като втори фактор, и не мога да го скрия! но аджаба ако ме беше толкова гнус в крайна сметка щех ли да се съглася!
към номер 10- добре МА! аз не се оплаквам че му е голям, хайде прочети, и пак пиши.

авторката

13.   Ама га ядеш кифтета и кибаби ни са оплакваш, нали?