Споделена история от Секс и интимност

Консервативен ли съм?
Някак си неща като орален секс и орални удоволствия ми изглеждат перверзни...дали съм консервативен или има нещо вярно просто ми е интересно другите как мислят.Ако някоя жена тръгне още от първия да ми прави свирки примерно значи ли, че е лека ?

Коментари

1.   Ако една жена спи с теб без да имате нещо общо - да лека е! Но ако сте излизали харесвате се няма нищо лошо. :)

2.   И на мен ми изглежда перверзно, поне от хигиенна гледна точка.

3.   Не е лека - оралната любов е нещо съвсем нормално.

4.   По принцип аз не обичам оралния секс. Може би защото до сега не се е намерило момиче което наистина да знае как. И с мъже съм пробвал-там да ти кажа честно са ми правили сто пъти по-хубава свирка ама пак ми е няково отегчително и не ми харесва просто.

Аз избягвам да правя орален секс на жена с която туку-що съм се запознал. Знам ли я каква, откъде е, какво вирее между краката й. Ако имаш сериозна приятелка която не е само за секс тогава нещата са по-различни. Поговори с нея и си кажи опасенията. Може и тя да е на същото мнение но да се страхува да каже нещо от желание да те задоволи.

5.   Щом това ви изглежда перверзно си представям колко скучен и еднообразен е вашия сексуален живот.

6.   От автора: просто не мисля, че в реалния живот нещата трябва да стават като в порно филмите и вече 15 годишните са пробвали всичко от порно филмите - има нещо нередно просто не ми харесва

7.   И аз мисля че ако започне от първия или втория път да ти прави свирки е ЛЕКА .Не мисля че си консервативен просто си РЕАЛЕН.А какво да кажем за не консервативно мислещите-разкрепостените де?Каде отиде морала на една жена -май-много бързо станахме европейци-само че това не са съвременни възгледи а простотии(спорд мен).

Не че аз не съм пробвала френската но само със съпруга си(между другото само с него съм била в интимни отношения)и то след 2-годишен брак.Щеше да ми е адски срамно да му го засмуча още в началото .Сега може и аз да изглеждам консервативна в очите на някои но мисля че първо хората трябва да се опознаят ,да се обикнат, да пламни любовта и накрая секса.

8.   Автора е прав!

9.   Браво бе, N 5, той човекът да не е писал тук да му обясняваш как ти си представяш сексуалния му живот.

Братле, не значи че задължително е лека, а по-скоро, че й харесва да го прави. И аз също обичам оралните ласки и не намирам нищо нередно. Щом на теб не ти харесва, лесна работа - просто не им давай да ти свирят.

10.   Аз мисля така- всичко е разрешено във връзка с човек, на който имаш доверие, с който сте заедно заради любовта между вас и с който сексът е начинът връзката ви да се затвърди още повече, начинът, по който си доставяте удоволствие и искате партньорът ви да е щастлив с вас, във всяко едно отношение, дори и във секса.

Защото само в такава връзка има шанс партньорите:
-да не си омръзнат;
-да не чувстват липса (незадоволеност) от сексуално естество;
-да си дават всичко така, че да няма нужда единият да се чувства ''ощетен'' и да потърси липсващото навън!!!!

Всичко това го казвам от ОПИТ.

Така,че моят съвет към автора е:
Ти трудно ще промениш консервативността си (заради един такъв консервативен в сека съпруг се разведох, между впрочем). Или си търси ОЩЕ по-консервативна приятелка, респективно жена (направо задръстена, мразеща секса), или още от сега ти предричам проблеми.

Днес оралната любов е нещо нормално (не говоря при случайни контакти, а в една сериозна, смислена и стойностна връзка) и ако единият държи на това, а другият отказва, такава връзка се скапва.

Перверзна е в случайни, еднократни връзки или връзки без никакви чувства. Но те такива контакти, дори и да не са с орална любов, пак са си перверзни.

Така,че замисли се...

11.   Вие всички сте ненормални и скучни същества, със осакатен сексуален живот! Орален секс, това ли ви е нормата за нестандартност? Ако споменем анален секс ще има разпънати на кръст ли? И какво общо има по дяволите една свирка с това една жена лека ли е или не? Падате си по фригидни лицемерки, прав ви път. Нека на нас леките и извртатените да ни е зле :)

12.   Според мен е лекаа..

13.   От номер 5: Хареса ми изказването на номер 11, напълно съм съгласна с нея ;)

14.   Напълно съм съгласна с номер 11 и я подкрепям изцяло :)Ако оралната любов ви смущава в днешни времена,какво остава за аналния секс...не искам и да си мисля просто.Но както каза номер 11:"нека на нас леките и извратените да ни е зле":)

15.   Мале какво е това направо не вярвам, какво значи ако ти прави свирки била лека?????????А ако не прави била фригидна и задръстена!!! Хора, в секса всичко е позволено стига и двамата да го искате и да разнообрази си е, и като ви слушам си мисля, че децата ви идват от щъркела!!! Я се съвземете, в кои век живеем.

16.   Тоя ХХЛ ви побърка мозъците - вече не се говори за любов, а само за секс.....жалко за такъв живот !

17.   От автора:Да ви питам, тъй като го казах по-нагоре, но никой не забеляза май.Според вас в реалния живот трябва ли нещата да стават като в порно филмите 1 към 1 ? Ако сте забравили една от божиите заповеди е "Не прелюбодействай!"

18.   ???
Авторе, учудваш ме истински. И аз ти казах по-нагоре, че след като не ти харесва, значи няма да го правиш. Какво значи "трябва ли в реалния живот"? Ами за едни ще трябва, защото изпитват удоволствие, за други не, защото не им допада. Съответната двойка сама си решава, бе брат, аз никога не насилвам жените да правят неща, които не им изнасят. Но след като тя сама пожелае да ми духа - перфектно за мен. Ти като не щеш- не щеш.

И последно - оралният секс не е прелюбодеяние, а способ за наслада за практикуващите го. Малко поотживяха тези библейски мъдрости. Забранено било това, забранено било онова. Религията не е нещото, дето ще ми управлява сексуалния живот. Виж, ако ти се въздържаш само щото те е страх от бога да прелюбодействаш, проблемът си е твой. А ако просто не ти харесва- казахме ти вече, не го прави. Какво има да му анализираме повече?

19.   ''Да прелюбодействаш'' означава да не си с чужд партньор, да не изневеряваш на своя също.
Да правиш орална любов с човека, който обичаш и на който си верен, не мисля,че означава ''прелюбодействие''!

Не си наясно с понятията. Според мен ти се страхуваш да не минаваш и пред себе си за ''закостенял'' и затова правиш проучване на ''обществените нагласи''.

Аз съм един от предните коментатори и пак ти казвам-всичко е позволено с любимия човек. ЛЮБИМИЯ, ЕДИНСТВЕНИЯ,ОБИЧАНИЯ.Не със ВСЕКИ и не ЗАРАДИ ЕДНОТО УДОВОЛСТВИЕ, а заради ЛЮБОВТА (НЕ секса).Но повечето от младоците тук понятие си нямат от Любов, затова и така ти отговарят-на нивото на възприятията си.

Не схващат разликата между Любов и Секс, защото те в живота си познават само второто. А ти май също, след като задаваш такива въпроси.

Знам,че ще подскочиш от негодувание- но я кажи, обичал ли си толкова силно, че тялото на жената до теб да ти е любимо от край докрай, включително и на най-интимното й място, което сега те отвращава?

Отговори си сам./

20.   Браво, № 19, напълно съм съгласна с теб!

21.   Към автора: а ти самият вярващ ли си?

22.   От личен опит мога да кажа че когато човек обича истински и обичта му е споделена, шибаната порнография просто няма място. опитвал съм разни пози и какво ли не и винаги тия връзки са завършвали зле Не може да обичаш някого със силна чиста любов и да му духаш или да правиш некви шибани пози -несъвместимо е.

На 27 съм и имам 4 год. връзка с момиче, с което открих какво значи 'любов' (във истинския смисъл на думата). Та Приятел, съветвам те да за*беш порнографската нагласа на тия недорасляци и във живота винаги да търсиш стойностните неща и дано да имаш късмета да откриеш Истинската Любов!!!!!

23.   Олее-малее, какви глупости, каква скука... Номер 22, я ми обясни вие как правите секс( упсс "любов")
Или не, според мен вие се държите за ръчичка и се цункате по бузките, а може и от време на време по устичката(без език, разбира се)
100% си бил само с една. Неопитен си и си скучен.

24.   От №22: Много ми е интересно №23 от кой пол е и на колко години е -ако не е тайна разбира се !?

25.   Не не е тайна-жена съм на 21год.

26.   №22:Така си и мислех. Еми моето момиче кво да ти кажа -ясно е че не се различаваш много много от другите типично изказване на такива като тебе. Явно е че думата любов не е по твойта част,но трее да правиш разлика между страстният секс и шибаното порнографско чукане.
А между другото не е лошо да се пробваш във порно индустрията-бас държа, че ще ти отива много. Eй Да Не Се Обидиш -тва беше чист приятелски майтап.
Е майтап майтап но нали знаеш то взело че стане истина. Защо пък не !?! Един те е*е отзад, друг отпред, трети......четвърти - а, за четвърти май нe остана място -нищо ,ще му дойде и на него ред.............................................Олее-малее ''много романтично''стана бе - зае*и !!!!!!!!

29.   Не става дума за секс с 2-ма, 3-ма и т.н., говоря за качествен секс с един, но както и да е, достатъчно ясно разбрах, че ти си мислиш, че правиш секс. Скучничък си man!

Иначе идеята ти ми допадна, но конкуренцията сред порно индустрията е жестока, едва ли ще пробия. Най-много да снимам до болка познатите евтини филми от рода на "мед.сестра и пациент", "ученичка и преподавател".
За това смятам да изчакам за някоя примамлива оферта, а през това време ще порепетирам с някой, за да се усъвършенствам;)

"Един те е*е отзад, друг отпред, трети......четвърти - а, за четвърти май нe остана място -нищо ,ще му дойде и на него ред....." Искаш да ми кажеш, че не можеш да измислиш занимание на 4-тия!?- олее майко.... пролича си колко си креативен и колко си добър в леглото:D

Имам идея! Искаш ли аз да съм порно звездата, а ти скучния, или смотаняка?- Ще стане доста оборотен филма, защото ще си личи, че не играем роли

30.   Евала на №22, Бате СТРАШЕН СИ БЕ как само я подреди тая жалка к*рвичка! Много точно го каза к*рвите са за **ане а свесните момичета за любов. К*рвите не са стока-нали бех с една разкрепостена, падаща си по така нареченият качествен секс изневерява *бе се под път и над път а накрая зема че ми тегли една

31.   Хайде де 26-отговори на 29 :))

32.   Точно така е, № 22.Знам, че никой тука няма да се съгласи с това, но е точно така.Любовта и секса са различни неща.Всички искаме любов но като няма, правим секс, и му викаме любов.Той е по-достъпен...А има и нещо друго: ако истински обичаш някой, няма да изпитваш сексуално влечение към него

33.   Съглесна сам с 32 ама това "А има и нещо друго: ако истински обичаш някой, няма да изпитваш сексуално влечение към него " според мен няма как да стане ! А мисля че 22 е страхотен мъж де да имаше повече такива да знаят какво е Любов!

До автора:обичаи истински а порно филмите ги забрави те са една голяма постановка, в която 23 участва ! ;)
К

34.   За въпроса на автора: да. Точно това значи

35.   Защо смятате, че хубавия и разнообразен секс е нещо пошло и вулгарно? И как така "ако истински обичаш някой, няма да изпитваш сексуално влечение към него"???- Ами какво ще изпитвам? Може би братска обич!?
НЕ ВИ РАЗБИРАМ, ОБЯСНЕТЕ МИ! КАК ТАКА ЩЕ СЕ ВЛЮБИШ В НЯКОЙ, А НЯМА ДА ГО ЖЕЛАЕШ СЕКСУАЛНО? И ЗАЩО СЛЕД КАТО ОБИЧАШ НЯКОЙ И СИ С НЕГО, ЗАЩО ДА НЕ ПРАВИТЕ ХУБАВ СЕКС, ЗАЩО ДА Е КУРВЕНСКО ДА НАПРАВИШ ЕДНА СВИРКА? ВИЕ СТЕ ОТ ДРУГА ПЛАНЕТА, ЧЕСТНО, НЕ ПОЗНАВАМ ХОРА КАТО ВАС! МНОГО СТЕ КОНСЕРВАТИВНИ И СКУЧНИ. НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ, ПРОСТО НЕ МОГА ДА ПРОУМЕЯ, ЧЕ ВИЕ НАИСТИНА МИСЛИТЕ ТАКА, А СТЕ МЛАДИ ХОРА....
Ще се радвам някой да ми даде отговор и обяснение на въпросите ми;)

36.   Дааа... нека чуем...

37.   Браво на номер 16!!!

38.   Абсолютно съм съгласна с номер 22 и се радвам, че още има такива мъже - аз съм момиче, на 21, и действително, когато един мъж ме обича истински, никога не е искал от мен да му "духам"(а и да е искал, не бих го направила), по простата причина, че истински обичаната жена е свещена, а с нещо свещено не се отнасяме като с курвите от порно индустрията. Любовта не е въпрос на това колко пози ще приложиш, нея просто я има или я няма, а когато я има, е нещо красиво и възвишено, и даже една усмивка на любимия човек те кара да си на седмото небе. Много жалко за хората, които не могат да осъзнаят това - те просто са духовно осакатени същества, искрено им съчувствам.