Споделена история от Секс и интимност

Дали съм бременна?
Здравейте! Аз съм на 19 години и имам сериозен приятел. С него много се обичаме. Вчера той свърши в мен, а това беше 14-ят ден от края на менструацията ми. Дали може да съм бременна? Не Ви пиша, защото се притеснявам или ме е страх, а просто защото съм нетърпелива и е много рано за тест.

Коментари

1.   От къде, по дяволите, да знаем?? !? !? !? !? !? !? !?

2.   Оракулът се колебае. Засега нищо не мога да ти кажа.

3.   Напълно е възможно, особено ако имаш 28 дневен цикъл, по това време си била в овулация... След 3-4 дни пробвай с тест, на днешно време отчитат почти веднага и резултата е 99% сигурен... Но въпросът ми е дали на 19 си абсолютно сигурна, че искаш и си готова за дете? Нима си финансово самостоятелна вече? Или имаш сигурна професия? Или достатъчно голямо жилище? А нима родителите ти на по 40 години са готови да станат баба и дядо? А 100% ли си сигурна в приятеля ти и в ''сериозната ви връзка''? Ако на всички тези въпроси си отговориш с ''да'', без да се замислиш, значи няма съмнение, че си готова за майка... Но ако дори за един имаш колебание по-добре не избързвай, въпреки че сигурно вече си бременна... Все пак това не ти е кукла да я обличаш и събличаш, да й правиш прически, това е живо същество и се съмнявам, че на тази възраст знаеш каква отговорност е... Жалкото е, че ако го родиш и приятеля ти те зареже ще си поредната самотна млада майка в България, която ще разчита на бедния данъкоплатец да издържа нея и отрочето й, понеже ще си точно като девойките от малцинствата - бедна, необразована и с дете на ръцете.... Честито!
Анн-Марри

5.   Да, може.... напълно е възможно.
Ами ти си била точно по средата между 2 цикъла в периода на овулация, когато зачеването е най-възможно.... ха трепери сега. Защо си го оставила да свърше в теб? Ти за презерватив чувала ли си. Нищо чудно да е станало бебче.

6.   Има голяма вероятност

7.   Презервативът се скъса... Не ме е страх. Анн-Марри на всички тези въпроси си отговарям с " да ". Просто е много рано за тест, а искам да разбера. Не съм пила хапче за спешна контрацепция, а приятелят ми ме подкрепя и винаги ще е до мен.

8.   14 ден след цикала е овулацията на повечето жени и има нахй-голям шанс за забременяване. Рано е за гинеколог, по-добре си направи тест :) Успех

9.   Според мен си МАЛКО бременна, ама ще ти мине де НП!

10.   Сподели какво стана? Бременна ли си вече? :)

12.   рано е за тест теста отчита след закъснението на цикъла тва са глупости където пишат че отчитали по рано няма такова нещо