Споделена история от Секс и интимност

Как да кажа на мъж, че искам само секс от него?
ЗДравейте! На 25 години съм, жена, студентка в Германия. Имам сериозен приятел от 4 години, но в момента сме на огромно разстояние един от друг и не се знае за колко дълго време. Проблемът е, че имам нужда от секс. Въпросът ми е, как да кажа на мъж, в случая мой колега от университета, че че съм силно привлечена физически от него и искам само секс от време на време, да се забавляваме, без обвързване?

Коментари

1.   Много лесно-сваляш бикините и сутиена и той сам знае какво да прави, достатъчно други *урви е виждал, няма да си му първата.

2.   С казване няма да стане-така само ще му паднеш в очите. Показвай, че не си безразлична към него, върти се край него, уж случайно го покани някъде и такива дребни неща. Наблюдавай реакциите му и поведението и така ще разбереш на какво можеш да разиташ занапред. Пожелавам ти успехи и всичко най-добро.
М 24

3.   Правиш най-лесното и очевидно нещо - просто отиваш при него и му казваш, че искаш само секс. Ако си хубаво момиче едва ли ще ти откаже. Ако решиш да го правиш завоалирано, с някакви свалки и флиртове може нещата да тръгнат в друга посока и само да си усложниш живота. Ние мъжете сме доста опростени, и затова сме и толкова съвършени :) Обичаме директните неща, казани по най-простия начин.

Само че след като се изчукаш с него, да не вземеш да пуснеш пак тема тук - "Изневерих на гаджето си и ужасно съжалявам :("

4.   Отговора поне според мен е много прост. Не става дума за говорене, а за дела. Обади му се покани го във вас и щом това ти трябва преспи с него. После му кажи, че ти ще му се обадиш и когато му се обадиш следващия път пак го покани у вас и правете каквото ще си правите, но на всеки негов опит да те изведе и най-вече да те вкара в обкръжението си отказвай. Той с времето ще разбере за какво става дума.

5.   Еми казваш му го в прав текст. Ако той иска, ще намери място и време да се случат нещата... Но при положение, че имаш сериозен приятел, по-добре не прави тази грешка. Всичко се разбира рано или късно, повярвай ми :).

6.   Ами кажи му го направо!

7.   Ами кажи му го той ще се зарадва. Ние не сме като вас - да се възмущаваме и да лепим шамар ;) Само дано темата не е написана от някой чикибой..

8.   Ако изглеждаш сравнително добре, по добре го покани да излизнете някъде и поговори с него, ще се навие 99%. Но задължително му кажи какви намерения имаш, за да не стане така че да се влюби в тев и след това да страда...

10.   Кажи му го директно :)

11.   От Авторката. №3 Сигурна съм, че ще съжалявам.. но и това положение без секс вече не се издържа. Имам огромна нужда. Няма да пускам други теми, споко :) №4 Благодаря, за мнението! Със сигурност ако се стигне до секс действията ми след него ще са точно такива. №8 Точно това ми е проблемът, че не искам да го смутя или да го отвратя или.. не знам коя дума да използвам, с това мое желание. Той определено има интерес към мен и това ме притеснява малко. Има физическо привличане между нас и то много, но не знам при него на какво ниво е. При мен е изгарящото чувство да му се нахвърля и да му прошепна в ухото да прави с мен каквото си пожелае. Особено когато ни се засекат погледите и се задържат няколко секунди.. и той се усмихва и аз се усмихвам и желанието набъбва в мен. Затова искам начин, по който да му кажа и той да разбере.. чудех се дали да го поканя на късна вечерна разходка или да го попитам дали може да ми помогне със задачите, или просто да излезем някъде, не знам.. Съжалявам, че ви занимавам с моите терзания, но около празниците имам малко повече време и в главата ми идват такива неща. Благодаря на всички, които са дали мнение!

12.   Авторке, това, което правиш е доста тъпооо... Но все пак:
-не му го казвай директно в началото, ще се загуби всякаква спонтанност, може и да го отблъснеш(лесното не е интересно).
-идете на диско, после те изпраща до вас и от там към леглото.
-като свършите казваш колко ти в било хубаво, как искаш да го повторите, но без ангажименти. Едва ли ще откаже:)
И все пак доста тъпо.
J. K.

13.   Защо ще изневеряваш ?.. мале ле ...

14.   С извинение, ама аман от тъпи парчета. Ако обичаше приятеля си достатъчно, нямаше да се мяташ на друг :)

15.   Gehe mit mir ins Bett, bl?de Arschloch. Примерно, нали си в Германия.
Ужас, в България си знаем, че жените ни са к*рви, ама сега и в останалия свят ще го разберат... жалко...

16.   Абее.. Нужда.. Няма любов вече..

17.   Само мога да ти кажа, че бъркаш много. Върни се тогава при приятеля си, нали искаш секс? Той може да държи на теб, а ти да се забавляваш без проблем, защо? Кажи му поне, че имаш такива намерения, щото като гледам е поредният глупак, той няма да ти се сърди Има и тъпанари мъже дето си изневеряват на жените, ама вашето си е често срещана практика. Колко пък ще ти е голям нагона, че да не можеш да търпиш? Може да ти е много обидно, но ном. 1 е прав с това изказване. Това си е съвременото женско самосъзнание, зле отвсякъде, без морал, без задръжки, а после искате уважение. Все повече, се убеждавам, че има псевдо влюбени и много се залъвате някои хора(мъже)

До ном. 15
Те тука в повечето държави в Европа са разбрали! Ние сега се конкурираме с най Източните страни, само че там поне си струва за единия секс.

18.   Аз лично се опитвам да ти вляза в положението и да те разбера. Добре, имаш определени сексуални нужди, което е нормално. Не знам от кога не си правила секс, но наистина ли си заслужава да опропастиш 4 годишна връзка, само защото си била загоряла? Не може ли да изчакаш определен период, да кажем, няколко месеца и да видиш как ще се развият нещата? Може и да се видиш скоро пак с приятеля си.

Ако мъжът ти е свестен и не изневерява, това ще е огромен удар за него. Щом този човек е с теб толкова време, значи ти има някакво установено доверие. Ако сега го погубиш това доверие, не разчитай някога пак да си го възвърнеш.

А жена да получи секс е много лесно, особено ако е привлекателна.

19.   Здравейте, добри хора! Авторката е. Ами верно си е било нагон, не мисля да си развалям връзката заради единия секс. От доста време не съм правила секс, но ще чакам та когато дойде моето момче ще ни е още по-хубаво! Съжалявам, че ви потормозих и вас с моите глупости! Честита Нова Година! Понякога човек има нужда да го нарекат "курва" дори и да не е направил нищо, така ме провокирахте да помисля трезво! Благодаря!

20.   Абе момичето пита как. Тука талибаните пак говорят за връзка. Секса е кеф. Какви са тия драми? Верно че понякога води до "приятелство", но какво от това. Аз съм мъж и мога да ти кажа, че 75 процента от нас много биха искали да чуят това предложение. Единствен проблем е нашето крехко мъжко его, което може да създаде проблем т. е. да да вземе да се надува. Видиш ли тя го е пожелала.

Поговори с човека, виж му акъла и ако е свестен давай. Гледай да не се пристрастиш, че така може да нараниш някого. Това е. А на коментарите на правоверните тук не обръщай внимание. Нека си крякат. Вместо да си четат кротко корана във въздържание те взели да клеймят и громят форум за секс представи си.
Повтарям, секса е кеф. Всеки има право на него. Полезно е за здравето, за нервите, за грипа и физиката ни.
Животът е хубав, ако не нараняваме никого

Ясен 53

21.   Браво на авторката за решението!

22.   Наистина хората много свикнаха с мисълта, че е ОК да "държат много" на някой, ама от време на време да бодват нещо чуждо - еми нема такъв филм, драги ;)