Споделена история от Секс и интимност

Как да кажа, че съм "БИ"
Здравейте, аз съм на 18 и съм би сексуален, но искам да кажа поне на сестра ми, много ми тежи че крия това в тайна, но си мисля че ако и кажа ще ми се изсмее, тя не е такава но и аз не знам как ще реагира на това.
Като гледам брат ми какъв мъж е ме хваща срам че съм такава издънка в семейството.
Моля ви дайте ми съвет как да постъпя как точно да и го кажа че съм такъв. Благодаря предварително

Коментари

1.   Каква издънка? Човече, не се вкарвай във филма, трябва да те приемат такъв, какъвто си! Това си е твоя живот, живей го за себе си!

3.   Никога не е късно да се съвземеш. Ако питаш мене, по-добре недей казва на никого, и спри с би историите, а подражавай на брат си... искай съвети от него и т. н. щом голям мъж е. Иначе, ако им кажеш и след време ти дойде акъла в главата, незнам какво ще правиш.

4.   Никакво казване! Не се подлъгвай, това са лични неща, запази ги за себе си и за евентуалните си партньори.

5.   Съветвам те първо да се хванеш в ръце и след време ако наистина мислиш, че си такъв има два варианта:
- Да го запазиш за себе си и да намериш такива като теб
- Признай пред всички кой си ти и пак да си намериш половинката
Не съм смятала тези хора за извратени, напротив! Какво значение в кой ще си влюбен, не това е най-важното, нали? Успех! :)

6.   Не разбирам защо изобщо мислиш, че да си би сексуален е някакъв проблем. Кажи на който мислиш, че ще го приеме най - добре. Зае*и брат си, едва ли е толкова мъжествен за колкото го мислите.
Помоли сестра си за съпричастност. Сестра ти е, предполагам ще те разбере, а може би и подкрепи :). Няма от какво да се притесняваш, важно е как ще поднесеш новината. Все пак не си "гей", ти си "би", което е много по - приемливо.
Не си издънка!!! Сигурна съм, че ще се справиш. Успех

7.   Аз съм БИ сексуален, падам си по жени и по травестити, само жена ми знае и то не всичко... Няма смисъл да казваш на сестра си, сподели с бъдещата си партниорка! Не си издънка бисексулните имат двойно по голям шанс ако им се... така че забавлявай се! ;)

8.   Не казвай! Ако брат ти е типичния мъжкар-мачо може буквално да те намрази дори, такива хора ненавиждат хомосексуалните изпълнения. Освен това си БИ, ами намери си гаже момиче, а с момчета можеш да правиш секс скришом и така. Съжалявам, наистина, искам да съм широкоскроен човек, но моето мислене е следното:може да си хомосексуален, стига да го правиш скришно. Не искам приятели гейове, или би, или такива, които не са нормални. Може да си гей, или би, да сме приятели ако не знам какъв си... разбера ли-край с приятелството ни, все едно никога не съм те познавал. Наречете ме дискриминатор, но това си е мое право, свободен съм и аз да приемам нещата както искам. За съжаление много хора са като мен и ще те заклеймят. Просто покрий това БИ и с времето пробвай да станеш изцяло нормален, мисля, че ще се получи.