Споделена история от Секс и интимност

Секс въпроси
Аз съм на 20 години и нямам много опит, имала съм само един сексуален партньор и искам да ви задам няколко въпроса за секса и не само, които ще ви се сторят нелепи и глупави, но няма кой да питам.

Значи сега се харесахме с едно момче, но аз наистина много го харесвам и искам да се представя добре в леглото и не само.

Въпроса е, че нямам представа как точно да се представя, че хем да му хареса, хем да не ме помисли за лека. Тъй като забелязах, че той, въпреки че не е малък на години, няма много опит. Неуверен е, притеснява се. Даже ми каза да съм го била научила на това-онова. Той сигурно си мисли, че имам много опит.

Та, истината е, че аз не съм от най-срамежливите. Тоест не ми пречи да го направим на някоя пейка, или в стая с други хора. Напротив-дори го намирам за възбуждащо.
Също така обичам грубости в леглото-хапане, драскане, скубане, малко по-животински секс. Обичам да говоря мръсотии.

Често искам да ми свършат в устата.
Та незнам каква граница да си поставя. И също дали, ако първият секс бъде такъв, той няма да се уплаши? Дали няма да си каже "Охоо, тая колко ги е минала", "Колко сперма е гълтала", или някакви такива? Искам да подчертая, че искам сериозна връзка с този човек.
Когато сме били сред хора, все ми е казвал да се държа прилично, защото аз не се притеснявам и издавам звуци при целувки, качвам си краката върху него и той все ми прави забележки.

Когато сме навън ме опипва на публично място и аз не знам да се правя ли, че ме е срам, защото не ми пука. Но искам да знае, че съм свестно момиче, просто какво да направя като не ме е срам.

Хората казват нали "курва срам има ли" и някакви такива, но аз не съм курва, просто какво да направя като не ме е срам. Ако трябва ще се правя, че ме е срам просто незнам в какви ситуации как да се държа. Той постоянно ми прави забележки за някакви такива ситуации.

И още въпроси за първият секс с него:
Да му правя ли свирка първият път? Той се одървя само при целувки по принцип. Да му дам ли анално първият път? Къде да му дам да свърши?
Просто да ми кажете за пръв секс с човек към който имам сериозни намерения и той към мен как да процедирам?

Коментари

1.   дай му всичко.. пък после ще четем тема "защо не ме потърси повече "
..

2.   Анално от първия път с неопитен и притесняващ се партньор?! ... Това явно е поредната простотия, измислена от някой загорял и нереализиран чикиджия-тийн...

3.   Ами първия път не му давай да свърши в теб, нито в устата, нито във вагината ти. Ползвайте презерватив (това предполагам го знаеш). Не го карай да те лиже насила, ако има желание сам ще го направи, а иначе като усетиш че е надървен можеш да започнеш със свирката - първо целувки по врата, после бавно го събличаш и слизаш надолу, но задължително да сте си в леглото, а не например на терасата, нали така :D... Еми това беше от мен, късмет и дано да се получат нещата с момчето.

4.   не се връзва нещо, хем си толкова "отворена" хем си имала само един партньор, хем задаваш някакви детински въпроси

5.   Любовта при мъжете (истинските) идва след секса. Колкото по-хубав е секса, толкова по-голяма е любовта ;) Ако си мислиш, че ще започне след това да си прави някакви изводи и подобни неща, значи не е за теб, а е поредния комплексар.