Споделена история от Секс и интимност

Щом той е така безотговорно откровен към мен да бъда ли и аз към него?
С приятелят ми правихме секс. За мене беше доста голямо разочарование. Пенисът му беше близо 7 сантиметра в еректирало състояние и продължителността на акта беше от 2 до 3 минути максимум.
Когато ме попита харесало ли ми е му казах, че да, но трябва да дооправим някои малки подробности, като темпото. Върнах му стщият въпрос и той каза че за ебанетоо ме е бивало, но свирките ми не били добри и сам била леко широка.
Преди него съм правила секс само с 1 човек и предполагам че е възможно да не съм добра в оралната любов, но възможно ли е да съм наистина широка и щом той е така безотговорно откровен към мен да бъда ли и аз към него?

Коментари

1.   Ако наистина му е толкова малък - ти определено не си никак широка, нооооо той е доста нагъл да ти го каже (освен ако не си мисли, че 7 см е нормален размер)

2.   Не знам как си преценила, че размерът е около 7 см при положение, че си правила секс само с един партньор преди него. Визуално нещата не винаги са точни. Възможно е и да е толкова, възможно е и ти да си широка. Моето мнение е, че щом си говорите толкова директно да му кажеш, че не си очарована от това, което може да се промени все пак - поведение в леглото, продължителност на акта, темпо. Другото няма как да се коригира и просто си търсиш друг, ако не ти харесва. И още нещо- не му се връзвай много, защото може така де те комплексира, че да се чудиш как да се оправяш после. Изобщо и двамата залагате прекалено много на размера, тясна, широка, свирки. Ако става въпрос единствено за чукане може, ама то добрият секс не е чукане.

3.   Всички проблеми в една двойка, независимо от какво естество, започват да си личат най-напред от секса. Щом проблемите ви започват още в началото, няма смисъл да продължавате, независимо кой, какво ще каже и колко ще е откровен.

4.   7 см?? ! Не си широка. Приятелят ти има така нареченото заболяване микропенис. И да, бъди откровена с него.

5.   Той е бил с наранено его и затова веднага е гледал да отвърне. Кажеш ли му, че пишката му е малка и всичко ще приключи )

6.   Боже... и с претенции... Никой не му е виновен, че чурката му е малка!

7.   Ами бъди откровена и ти с него. Кажи му, че има малка пишка!

8.   5, 6 хаха направо ме разбихте :D ''пишка''? ''чурка''?

9.   Аз на твое място бих го зарязала. Не заради размера на пениса му, а заради отношението към теб.

10.   Знае, че му е малък. Бас държа, че даже много се е комплексирал с жените преди теб. Наранявано му е мъжкото его и сега гледа да превари и да намери кусури пръв, белким повярваш и той си намери момиче, което не смее да претендира, че той има малък к*р, защото и тя не е нормална.
Смешник!

11.   микропенис хаха

12.   Той е комплексар и идиот,по принцип е добре да споделяме с партньора и да се усъвършенстваме,но това,което ти е казал е доста грубо и не на място!Другия път го питай и ако пак така ти отговори,го забий - по-горните коментари ще те насочат как точно :)))И хич не си го слагай на сърцето,идиоти винаги ще има!