Споделена история от Секс и интимност

Ако беше българин щеше поне да каже "Не ме занимавай кучко " вулгарно, но по-добре от нищо!
Здравейте, за първи пат пиша тук.... не съм почитател на споделяния :) Преди време се запознах с един човек в доста голям не български сайт писахме си седмица преди да излезем.

Първата среща беше добре имаше и романтика не се оплаквам, На втората среща бяхме на кино (след киното трябваше да спя в тях 1 вечер ) когато свърши киното и отидохме пред тях той се обърна и ми каза че бившата му е в тях и не може била дошла за малко да си вземе нещо остави ме до в къщи.

Когато се прибрах и отворих профила си защото исках да му кажа, че всичко е наред видях че сам блокирана. Писах ОТ профила на моя приятелка, пратих му и смс, не бях много любезна :).

След 2-3 дни ми върна каза че съм му липсвала и другите сладникави неща, че вече приятелката БИВШАТА я няма. Да и аз излязох с него отново 3-4 срещи аз бях добре а и той ми изглеждаше щастлив доста особено в малките часове на вечерта ;)

На последната ни среща зададох въпроса какво ще прави за Коледа и нова година. Отговори, че на Коледа Е ЗА 3 дни при баща си не можел мен да вземе защото Баща му бил малко дръпнат и не обичал запознанства и при това на Коледа. ОК казах аз и питах, а Нова Година,

Ми пича имал купен билет за някаво парти за което си купил билет преди 4 месеца а мен тогава ме нямало и на мен да купи, търсил за мен ама били продадени вече. Каза че не съм била предвидена в живота му.

След 2 дни пак ме блокира, блокира и приятелката ми от която ми писах на предното блокиране. Писах му един пат смс -без отговор и нищо не чух повече от него. Виждам че някои ми посещава профила със скрит профил но не знам. Аз никога не сам близвала алкохол през живота си, но последната седмица не отрезнях :) Кажете ми сега мажете не са ли свине, или поне чужденците ако беше българин щеше поне да каже "Не ме занимавай кучко " вулгарно но по-добре от нищо. Извинявам се знам че има и маже в аудиторията ама тая постъпка за мен е грозна. Не чакам съвет (не че ще е излишен, но не искам да затормозявам хората ) Ако решите пишете аз с радост, ще го прочета

Коментари

1.   Ако питаш мене идеоти валяло! Все тая дали е българин или не, като не знае какво иска прати го да си търси щастието другаде. Не се занимавай с този човек повече, като е бил несериозен веднъж, а после и втори път... 100% и трети ще има!

2.   Ми така е, лицемерието сред чужденците от т. нар. Запад е нещо обичайно, подмолни са, кофти е. Не говоря за интимен план, защото не съм имал вземане даване с подобна чужденка, но във всички други отношения са си такива, защо да не са и в интимен, нали?

Какво очакваш да ти кажем, на такива в България им викаме "п... и", не че ни е приятно когато изпадаме в подобни ситуации на неговата, но определено предпочитаме да сме по-искрени с риск да си навлечем гнева на жената и да отнесем някой шамар или псувня, да кажем че е резонно, но пък и по-мъжко да посрещнеш така нещата. Ще те посъветвам за в бъдеще да подлагаш на изпитание тези шматки, дръж ги в шах и не им се пускай толкова бързо, ако искаш нещо повече от чук и бег. Това е игра и трябва да я играеш стилно и умно, ако искаш да си победител:)
М, 34

3.   Ами, нали се обиждахте от грубото отношение на мъжете(българи) към вас? Явно сте свикнали да ви обиждат, иначе нямаше да се движите със загубеняци, а истинските мъже да си седят незабелязани. Скоро видях един да си храни приятелката, ама на нея не и пука особено, тя ще си ходи с него, щото я кефи да я правят на парцал.

4.   По-голямата част от чужденците възприемат българките (пък и момичетата от Източна Европа като цяло) само като обект на забавление, не са много тези, които биха се решили на сериозна връзка, тези които пък биха се обвързвали с българки са такива, които нямат никакъв шанс сред техните си жени, поне моите наблюдения са такива. Каквото и да е си говорим общото мнение за момичетата от изтока е ужасно.

Разбирам те, най-вероятно си се регистрирала в този сайт за да избягаш от "вулгарните" българи, но си се натресла на друг - вярно не вулгарен, но човек който да се позабавлява с теб и да те захвърли.

5.   Какво прави бившата му у тях? :X

6.   Щом имаш време и нерви да се занимваш с глупости, ние какво да ти кажем?

7.   Мила, съчувствам ти. Най-добре не се занимавай с него. Не всички мъже са свине. Пожелавам ти скоро да срещнеш някой, който да обикнеш и той да ти отвърне със същото. Успех!

8.   Сори за това, което ще напиша, ама сама си си виновна. Лампичката е трябвало да ти светне още от момента, в който ти е казал, че бившата му е у тях ;) После блокиранията и всичко останало. Нещата понякога са толкова явни и ще ви извадят очите, но не искате да ги видите ли не знам и аз. И после ревете и се вайкате, че мъжете са свине и тъпанари, че всички са еднакви и т. н. Да, има и такива, но в голяма част от случаите го правят, защото човека отсреща им го позволява! И тея оправдания за Коледа и Нова Година.... ок, ако за Коледа някак си може да си затвориш очите (макар, че ако човек държи на теб истински, няма да му пука от нищо) то за Нова Година няма извинение! Ако иска да е с теб, ще му е през оная работа за къде си е купил билет и т. н. най-малкото няма да ти каже, че не си била предвидена в живота му. Точно обратното, ще ти каже, че се радва, че си се появила в живота му и ако трябва ще сте сами двамата.

9.   Остави го, не те заслужава. Ако бях на твое място още първият път когато без причина спре да ме търси щях да се откажа. А от каква националност е?

10.   Всъщност е просто. Той е бил с бившата си когато те е блокирал първия път и затова не е искал обаждания. Това е нормално. Няма нищо кой знае какво. сигурно са се карали или подобно.

След това се е "посъветвал" с баща му и е ясно какво му е казал. Не знам как е бил секса между вас но това те е обвързало. Ако е имало и нещо друго или се е създало между вас на тази основа -- съжалявам.

Твоята реакция, с която би го запазила, е да го блокираш след като ти е казал че не може да те вземе за коледа при семейството си.

Забрави го. Намери си друг -- така е по-лесно. Ясно е че за този чувствата на жената до него не са важни. Всъщност си имала късмет че коледа е била близо и че се е свършило така бързо.

11.   Благодаря ви много за съветите, аз маи наистина сам глупавичка, май вината е в мен след 4 дни ми се обади каза че имал нужда от мен и т. н че му липсвам. Аз нали съм мека марика се видях с него извини ми се, секса беше пак на лице да то е ясно като съм идиотка. Пишем си всеки ден чуваме се, ама на мен ми закъснява знаете какво!!! Правих тестове 2 отрицателни, но не спирам да ям, повръщам понякога уморена сам след 10 Дни се прибирам в БГ и ще си направя кръвна проба ако ми има нещо... Ще сажелява... Но мисля сега аз да го блокирам и да му кажа повече да не ме търси нали знаете веднаж като се счупи после ходи го лепи :) Наистина Ви благодаря

12.   Номер 9 малкото педе... че е Немец И да Ви кажа сега му казах че по- добре е да спрем да се виждаме. Ако има проблем с теста ще му се обадя... пак и аз мога сама да се оправя (това не го казах ) Ако има нещо не искам да имам грях да правя това но не знам до колко ще се справя сама ох.... Как сама си го натресох... само че защото има такива некадърници по света и глупави момичета като мен има и такива ситуации извинявайте ако сам ви натоварила с нещо :)

13.   О забравих след нова година, когато се видяхме каза че е бил при вуйчо си, защото бил в кома и не ходил на партито ама сега като сам руса не значи че сам тапа то му личеше че лъже. И пак ми се разрева и не знам за какво ми реве? Вече си мисля че това е тик когато излъже след това да се разреве