Споделена история от Секс и интимност

Българските мъже и секса с чужденец от Англия
Драги читатели,

От две години не живея в България и искам да споделя моето мнение за българските мачовци от моята гледна точка.

Понеже съм в България за празниците реших да се, тъй да се каже, позабавлявам с един нашенец. Стигна се до среща и естествено секс след това, неангажиращ.

Искам също така да направя точка, че съм почитателка на анален секс и не съм изпитвала болка когато съм го правила в чужбина, поради това че приятелият, с когото бях, ме предразполагаше много добре.

Тука в България историята беше съвсем друга. Мъжът, с когото се виждах, при акта още в самото начало не направи нищо да ме предразположи, седна само и си съблече гащите. Реших да не се правя на интересна и продължих, но когато се стигна до секса, болката от първия път се възвърна. Това ми се случва за втори път от както го правя с някого в България. Странното беше, че от началото не правише нищо, като че ли аз съм някаква придворна и съм длъжна да правя всичко.

Какво ще кажете читатели? Може би си внушавам или може би е така? Чакам комендари долу :)

Ваша искрена,

А.

Коментари

1.   Какви очакваш да са коментарите по-долу, всъщност какъв е смисълът да тази "изповед" тук? Може би очакваш сега да се юрнат една камара жени да заобясяват "как българите не са стока и какви принцове са чужденците"... и т. н. и т. н. Доста абсурдно/детско е да се мисли, че креватните възможности на някой се определят от националността му

2.   Нямаш ли по-важни проблеми от този? Явно не.

3.   Сексът не трябва да се свързва с националности. Има можещи и знаещи и обратното.

4.   Ами моето момиче ние българските мъже сме много надарени и потентни спрямо галените английски синчета, така че е нормално да те боли поради огромния ни размер.
Ако този ти проблем продължава спокойно може да го правиш само с виетнамци-тогава изобщо няма да те боли.

5.   Разбира се, че мъжете в България отгледани от мами не знаят как да се оправят не само в леглото, ами и в живота!

6.   точно пък българите да наричаш мамини синчета...

7.   Подкрепям номер 2///
И все пак, искам да споделя опита си.
Аз съм била само с двама мъже през живота си. Първият ми беше българин. Какво да кажа - ами не само имаше малък пенис, но и не му ставаше, за което ме обвиняваше. Аз си мислех, че съм виновната, разбира се, защото ми беше първи и нямах никакъв опит. И така за мен 3 години сексът се състоеше в 30 мин. лизане, докато нашият го вдигне и после 3 мин. „здраво“ ч... не.
Вечно ходих незадоволена без да го осъзнавам.
И така докато се запознах с немец, който ми показа, какво е истински секс. Днес сме щастливо женени и се наслаждавам всеки ден на качествен секс, винаги му става преди всичко, а и по размер е почти двоен на първия ми приятел.
Не смятам, че всички българи не струват в леглото, но и не смятам да си правя експерименти. Просто така се случи, че попаднах на МЪЖ и той се оказа чужденец. И през ум не ми идва да пробвам отново с българин, съжалявам.
Не че имам особено голям опит, била съм само с двама, но все пак - първият се оказа пълна нула, а беше българин.

8.   Миличка недей да съдиш от един или двама за всички мъже в България. Нормално е да се е ограничил донякъде защото това мен много ме е дразнило в някой жени които са директни още повече ако са пили