Споделена история от Секс и интимност

Мъж ми предлага да е АКТИВЕН , а аз Пасивен- да приема ли?
Здравейте, скоро се запознах с 1 мъж в сайт за запознанства. Аз съм мъж на 30г. Бисексуален съм, но винаги съм бил активен с мъжете, но от известно време ми се върти из главата какво е да си пасивен... адски много мъже искат да ги чукат следователно им е кеф... а защо не да опитам този кеф и аз да видя какво е? 1 път пробвах да съм пасивен но адски ме заболя- имаше лубрикант но се стегнах а може би и позата не бе подходяща... а искам много да видя какво е да поемеш пенис да ти е кеф най вече- да свършиш докато те чукат без почти да си биеш чикия примерно...
АКо има мъже тук които са били пасивни да напишат първия им път как е бил.... дали е било готино, как се е развил секса, как са поели члена, в каква поза... и т. н.

Коментари

1.   Защо прочетох тази гадория... Очите ми се запалиха!

ТТ

2.   Пак същият ч***джи*я, който иска да си разказвате преживяванията.. Моля ви се, спрете се вече!! :(((

4.   Хм, ами аз също съм би, на 17 съм и ми е било интересно всичко в секса, така че и съм пробвал всичко, първия път когато съм бил в роля на пасивен стана когато се запознах с един чичка в нета от моя град и той ме нави да отида в тях да ме чука, много ясно първо минах през банята, промих се отвътре с душа, даже не съм си вкарал маркуча на душа в гъза ами само го бях допрял отвънка и съвсем леко натиснах навътре и водата влезе и си свърши работата, после една вана си теглих, парфюми работи и отидах така да се каже подготвен. Той ме чакаше където се бяхме уговорили с колата и ме заведе в тях, пихме по едно и започна да ме целува, съблече ме гол и докато ме целуваше с пръст леко ме отваряше отзад, после ме лиза и ме чука с език и не болеше, беше готино, вече като ме наведе на задна прашка и започна да вкарва главата ме заболя доста силно, обаче той ми каза няма страшно като мине главичката и няма да боли вече, само ще ти е кеф. И аз се стягах, а даже и не ме маза с нищо тоя, само където ме лиза това беше смазката и да ти кажа болеше си, имах чуството че ми забива горещ кол отзад, даже исках да спре обаче той почна по-силно и след време болката стана някак по тъпа и усетих че се възбуждам от това, че ме блъскат като животно, е не свърших докато ме чукаше, обаче после чичката ми изби една чикия и свърших страшно яко. Малко ме боля гъза сетне и халката ме сърбеше, но мина. Следтова съм го правил още пъти с мъже и в началото винаги ме боли, докато го вкарват и докато свикна, вече като го намести вътре и започне да чука бързо ми е адски кеф! За позата не знам какво да ти кажа мен предимно на задна и странична ме чукат, имам хубаво спортно дупе и им харесва да ми го мачкат по време на секса. Така че не се шашкай от болката, после като отмине тогава идва кефа да знаеш!
Саид

5.   пробрай всичко. а/п. Обичам да го лапам и много искам да го усещам в тясното ми дупе!!!

7.   Напъвай се като при ходене на голяма нужда ако искаш да не те боли когато ти го вкарват първия път. Разбира се обилно намазване с лубрикат, съпроводено с пъхане на 1, 2, 3 пръста помага за отпускането на аналните сфинктери. Аз например използвам отрязана отпред спринцовка. Напълвам я с лубрикат и след това я изпразвам дълбоко в ануса. Получава се като вагина, достатъчно е да ти пъхнат един пръст и халката започва да се овлажнява.
Tranyanka

8.   Благодаря за коментарите тук.... доста изчерпателни са и полезни. АКо има и друг който е пробвал да е пасивен да сподели как е 1вия път и как е свикнал.. защото мен ме боли определено и 2пъти които съм пробвал като рече да мушне главичката си другия мъж наистина с кол се едно ме бодат.... отзад... и спираме и нищо не става. И идеята ми е 3тия път да седна на някои отгоре така ще си влезе веднага!

От Автора.

9.   никогa не съм го прaвил с мъж, и нямaм желaние дa се нaгъзa пред някои нaдървен мaчо. инaче могa дa кaжa че от 15 години съм поклонник нa aнaлните удоволтвия. прaвя го с женa ми a по някогa и сaм. стрaшен кеф е. кaкто четох преди мaлко по другa темa /отзaд се чукaм отпред се прaзнa/... по темaтa. отнaчaло също съм изпитвaл болкa, и се чудех кaк дa я избегнa нямaше кой дa питaм и опитa ме нaучи. прaвех го често, понякогa няколко пъти дневно. зaпочвaх с един пръст и вaзелин, вкaрвaх го много бaвно със зaтворени очи и се ръководе сa мо по усет. много ми помогнaхa кръговите движения илеко нaпъвaне кaто при изхождaне. вaзелин или друг крем зaдължително. с времето зaпочнaх дa познaвaм aнусa си. сегa с десетинa движения го отпускaм, без никaквa болкa вкaрвaм няколко пръстa, зaтовa според мен, нaучи се първо дa го прaвиш сaм, игрaи си с отворa си, опознaи го, нaучи се дa си прaвиш клизмa по нaи лесния нaчин сдушa. подготви се, вкaрaи мaлко вaзелин отзaд и отиди дa сеизчукaш щом го искaш. зa дaе нaред всичко не чaкaи дa ти го вкaрa кaк си може, успокои го дa не бързa. хвaни го и си го вкaрaибaвно сaм, рaздвижи се върху него и се нaслaждaвaи. дaно съм бил полезен. успех от мен.

10.   До 9, не искам да те навивам, но разликата между изкуствен и жив е огромна.

14.   Не знам как да започна но ми беше много добре.
Лягаш по корем с изправени крака и той като те навлажни добре и да си отпуснат няма да усетиш голяма болка. А напротив ще ти бъде приятно , а влезнели вече вътре ще привикнеш с него и след това сменяш позите каквито ти харесват. Ако желаеш пиши ми и дори да се срещнем

15.   Приеми... не се измъчвай. Явно ти е мечта.

21.   Здравейте. Аз също съм хомосексуален, досега съм бил само пасивен. Имам проблем с пениса-главата не се оголва, правили са ми свирка 2-3 пъти но никакъв кеф, а всички мъже казват че е страхотно да им духат. Любопитен съм да опитам да бъда и активен. Понякога съм гледал секс мъж с жена и ми е любопитно да опитам с момиче. Но къде съм тръгнал с моите 12 сантиметра и не се заголва. Има ли безопасни начини за уголемяване на пениса? . Кое от двете е по-добро -обрязване или просто да се цепне кожата, която обвива главата ми за да се оголва. И последен въпрос - защо дори с най-нежния и внимателен мъж дори и да не му е дебел пениса все ме боли като ме оправя отзад?

22.   Приемай! Било готино да акаш навътре.

23.   Първия ми път бише супер малко се претеснявах дале ще влезе но всичко мина ок, всяка нащ почти правя анален секс не ми си отразява зле даже доста добре, от всекидневните клизми се пречистваш така ти е доста леко досто приятно свалих и килограми! Преди само на свирки я карах но смених партниора които умира за анален секс във началото ме притесняваше този факт , мислех че ще почна да се изпускам и задника щи ми заприлича на роза но не е така много си е готино , правете анален не се колебаите, намере те си човек които обича анален , не да ви използват само да им лъснете една свирка защото жините им неискат!!!

24.   Аз дъм ва 45г. бях на 18гкоггато ме отвори едив комшия от блока. Бяя се обякъл в белио на майсами. Чорапи с жартиери, черни плашки, ерен сетиен, яла блеза, ерво ълго сако и черна съса пола. Обух обувки на висос нок сложих черна перука и се червех устана с чурвило ва огбедалото в коридора. Звънна се на цвънеца и входната врата се отмори. Беше комшията мъж на около 53г
Аз де панирах и незнаех какво да права. Попита ме къде е баща ми и като му казах, че съм сам той влезе заключи вратата и казо че ако съм послушна ще си остане малка тайна между нас. Извади си кура име накара да застана ва колене. Посли ме накара да му лапна хуя и да сш поиграя с него. Презцялото време ми казваше че съм чмного добра и от мен ке стане страхотна курва. После ме накара да се обърна хвавах се за шкавчето. Тои ми повдигна полата отмести прашките на страни и запова да сш играе с анусамш, като постоянно ни повтаряше, че съм женско, а мсички жени са курви и трябва да задоволяват мъжете. Намерш един крем на шсафчето и ми намаза анеса обилно. след тома леко напъна с хуя си. Много ме заболя той задържа така като повтаряше дной мирно малка курво сега ще влезе целия и ще свикнеш. Казами да си представям че сам момиче и мш е за плъв път. След малко ми стана хубаво и това продължи около 30мин. Той си тръгна и ми каза ако искам да ходя в тях когато ми се пршебе. След 3 дни го потърсих в тях и той ме обл колко доече в дрехи на жена му и ме еба цял час като ми казваше

31.   Мъжете не знаят какво изпускат. С жена ми редовно си намираме някой мъжкар който да чука и двамата. Не можете да си представите какъв кеф е да чукаш жена си а отзад да те чука мъж. Това ако го опитате друга песен ще запеете. Тук жената играе голяма роля защото не всяка жена ще се навие да гледа мъжа си с друг мъж. Моята като види да духам на някой откача. Ако имате възмогност опитайте няма да съжалявате. А и за такова удоволствие трябва дупето ви да е готово и разработено.

32.   Здр автор е. Мъж с много опит съм и мога да ти помогна, ако желаеш. Можем да се запознаем. А да те чука подходящ партньор е страхотно. Имах такъв и много често свършва без дори да се докосна