Споделена история от Секс и интимност

Потресен съм от реалността..
Леле какво да ви кажа.. След 3 месеца правя 19 и направо съм потресен от реалността..Имам чувството, че досега съм спал някакъв сън или съм бил сляп..

Снощи една позната на 19 направо ми отвори очите.. За 19 години е сменила един куп гаджета. В момента ходи с 36 годишен, (!!!) с когото се виждат веднъж на няколко седмици. През това време и двамата правят секс с други хора без да им пука особено.

Не знам, но на мен ми се струва толкова ненормално на 19 да ходиш с мъж на 36 години и да твърдиш, че много не държите един на друг и само се виждате за по кафе и секс.
Само като си припомня тази история и ме побиват тръпки.

А от някъде съм толкова убеден, че тези двамата не са единствени.
Може би го чувствам така щото приятелка не съм имал, но наистина нещата стоят така, то предпочитам да си остана сам..

Коментари

1.   Това е съвсем нормална практика в днешно време и аз лично не виждам нищо странно. Имаме един живот който трябва да се изживее пълноценно, без да се ограничаваме и да се въздържаме от това което искаме и ни харесва. Така че малкия свиквай.

Ти сам казваш, че не си си имал приятелка, аз мисля че това те кара да говориш така, заблуждаваш себе си, че не ти харесва да си с някой само за секса. Доста си големичък вече, събери парички и си вземи една проститутка, че да видим тогава как ще ти се отрази!

2.   Като прочета тея думи някъде "имам един живот трябва да изживея всичко" и почвам да се обривам.
Като имаме един живот дай да се е*ем като к**ви, с който ни падне и където ни падне. Тва е много елемнтарно разбиране "да изживееш всичко" и лошо за хората, които се водят от тази максима.

Към автора: Това, което си описал за съжаление е често срещано, но не се притеснявай не си ти сбъркания. Просто приеми нещата и търси момичета, които имат ценности в живота.

3.   Ами да аз поне имам смелоста да го кажа и най вече да го правя. Интересно ми е да знам на колко от вас жените не ви се е искало да сте с мъж само за единия секс? Това, че не го правите не ви прави по малко "курви", прави ви единственно ограничени. Това да поттискаш желанията си не е начина, а аз съм на 100% сигурна, че вие точно това правите. Само и единственно да можете да си кажете някой ден "Аз не съм курва". Да не сте курви, но сте проститутки, които си продават мечтите и желанията за един скучен и неизживян пълноценно живот.

4.   Не, те просто имат други интереси, не
живеят за едното е..ане
и да му викат пълноценен живот

5.   Към 3 :
Значи за теб полезно изживян живот = безразборен секс ?

Странно, брой ме и мен от "сбърканите". Между другото можеш да се понаучиш малко на синтаксис и правопис, ама сигурно от тоя секс не ти остава време ;) (без лоши чувства, разбира се)

6.   Е, свиквай...

Приеми факта, че проститутките, наркоманите и алкохолиците се увеличават по - бързо от колкото се размножават мравките. Хората, болни от ХИВ, сифилис, цироза и какво ли още не, ще надхвърлят броя на животните... След известно време децата от детската градина, ще коментират порно филмите, които са гледали, а момичета на 16 год. ще си правят тест за бременност в училищните тоалетни. И, разбира се, чалгарите ще превземат държавата.
Броя на стойносните хора, ще намалее драстично, и ще е все по - трудно да намериш търсеното момиче (въпреки това, не се отказвай - надеждата умира последна).
Не е толкова зле, нали?

А до №3
Как така обиждате потребителите по форумите, още повече с думи като "ку*ви, проститутки" и тн. и то при факта, че изобщо не познавате човека, който стои с/у вас?
Аз лично, никога няма (и не искам) да легна с момче (мъж), към който нямам СПЕЦИАЛНИ чувства. За какво ми е? Само за единия секс ли? Е такива жени ЗА МЕН са жалки...
Спомням си, че една "приятелка" ми се беше похвалила, че е преспала с някакъм си там, и после го зарязала, попитах я защо, а тя отговори "е, че аз го исках само за секс". И после се замислих - какво различава такива хора от животните? Нищо не измислих..., защото цялата философия за тях е да се задоволят физически...
SFA

7.   Завиждате! Защото не ви стиска! Не казах, че до там ми се разпростират вижданията, но секса също е част от живота ни, а вас ви е страх да се отпуснете, страх ви е да правите това което искате. Е това за мен не е пълноценно изживян живот.

8.   8 За съжаление тази история е реална и има много сотици такива като нея и то много по извратени .....чудя се на тези хора не се ли задоволиха вече......само секс и нищто друго...............на къде отива светът???

9.   Номер 3: На какво завиждаме, че не разбрах?
Да изпиташ удоволствие от секса не значи да си лягаш всяка вечер с различен, ще го разбереш някой ден след като си спала с n броя мъже.

Секса е удоволствие, от което не познавам човек, който да се е отказал, но такива, за които това е самоцел в живота не са стигнали далеч, имай го предвид.

10.   Не си лягам всяка вечер с различен и това ви е пределно ясно. Много добре разбрахте какво имам предвид. Казвам, че когато ми се прииска да бъда с даден мъж само за единия секс, аз не се ограничавам и правя това което искам. Не до тук ми стигат амбициите-всяка вечер да съм с различен. Абсолютно ненужно е да се пазиш за един.

Та мисълта ми е защо да не правим това което искаме, защо след като на мен така ми е добре и го правя по мое собствено желание се намират такива като вас, които да казват, че съм курва!? Казах го вече, но пак ще се повторя- по добре е да правя това което искам, отколкото да си поттискам цял живот желанията само защото това не било правилно и защото еди си кой щял да каже еди си какво. Не съм ли права?

11.   От №6
А защо след като аз НЕ искам да си лягам с даден мъж само за единия секс се намира някой като теб и ми казва, че съм ограничена и че поДтискам желанията си?
SFA

12.   Ами защото няма начин да ти повярвам, че НИКОГА не ти се е случвало да видиш някой мъж и да ти се прииска да бъдеш с него, СВЕТИЦО!

13.   Еее, сега пък и светица станах...

Не можеш да ми повярваш, защото не ме познаваш, а след като не ме познаваш не можеш да кажеш какво се върти в главата ми.

Просто не виждам смисъла. Желанието да се задоволя физически не съществува ако м/у мен и партньора ми няма специални чувства. Мога да легна с някого само ако знам, че ще има нещо друго м/у нас, а не само жажда за секс.
SFA

14.   А как разбираш, че ще има нещо друго между вас, много ми е интересно, те ли ти го казват, или ти го усещаш.

15.   Отговора ми отново е свързан с факта, че не лягам с мъж, които ме привлича само физически.
Като се запознавам с някого (да кажем виртуално), може да си пиша с него половин година, още толкова време да го опознавам в реалността, и едва тогава от цялото това общуване да се усети, че има чувства м/у нас.

Тоест ще си легна с някого, след като го опозная, а това изисква време, а през изминаващото време се появяват чувствата...
SFA

16.   Никоя от вас няма да успее да убеди другата в правотата си. Просто имате различни морални ценности, виждания за живота, възпитание ако щете.
Нека всеки си живеех живота, както сметне за добре, пък времето ще покаже дали е бил прав.

Ale

17.   Иначе автора изглежда действително е потресен от реалноста а коментари като "свиквай" не вярвам да му помогнат много.

Ale

18.   Искаш да ми кажеш, че ти трябва една година, за да опознаеш мъжа до теб и чак тогава да разбереш дали има чувства!? Еми извинявай много, ама това е прекалено. Но да права си, наистина има хора които не изпитват удоволствие от секса. А и как да изпитат, иска се малко въображение и креативност. Секса е човешка нужда, разберете, че няма нищо срамно в това да ви се прави и да правите секс

19.   Казах МОЖЕ, да го опознавам еди колко време. Просто дадох пример... Иначе ми е стигало и месецq за да разбера що за човек е.

Але е права. Нито ти ще ме убедиш в притивното, нито аз. Всеки живее живота си така както смята, че ще е пълноценно изживян...
SFA

20.   Така е SFA, аз исках само хората които четат и коментират тази тема да си признаят, че им се е случвало да пожелаят мъж сексуално. Но това, че не си дават свобода на желанията си е друг въпрос

21.   До номер 1. Ти си поредната тъпа овца. Заради такива като тебе и като твоето мислене държавата ни плесеняса отвсякъде. Ти си отрова за всеки, който те познава. Боклук си!

22.   Тук не става въпрос затова какво другите ще помислят за нас, а за нашето собствено самоуважение и самооценка. Ако не се смятам за жена, която става само за една нощ естествено, че няма да правя секс за една нощ.
Всеки се води от собствените си разбирания, аз не искам да налагам моите на никого.

23.   Хахаа 21 какви тежки думи! Ако си жена явно те е яд, че никой не те желае сексуално и не ми разправяй, че секса не е важен, а ако си мъж най вероятно си загорял идиот, който злобее и се опитва да убеди себе си, че това не е най важното, а в същото време дава всичко само и само да си задоволи нагоно, но...уви!

24.   Забравих да вметна, че липсата на секс прави хората много нервни и раздразнителни(научно доказано) поради тоза факт няма да обърна внимание на този израз "Боклук си! ", защото те разбирам и ти съчувствам мила/и.

25.   Жени, които гледат само как да запълнят едната дупка за мене са абсолютни курви и наистина не стават за нищо друго, освен за ебане... И кво трябва да се гордеят с това ли?? Щом сърчицето, ей това мъничкото не тупка, начи живота ти не струва...

26.   Според мен е много относително това. Всеки според вижданията си. Аз например съм на принципа, че няма нищо лошо да правиш просто секс, с някого, с когато се харесвате и се познавате, но например не искате да се обвързвате, поради различни причини. Една интимна връзка, не означава безразборен секс. Ако спиш с един човек и това не пречи на нито един от двамата и не създава проблем, а само удоволствие, защо не ;) .

А когато се намеси вече и чувстото любов, тогава е различно. Вече става дума за връзка и ако държиш на човека до теб.. това е чудесно. Въпрос на задръжки е това какво ще правите с живота ви, в тези времена е важно само да бъдеш умен и предпазлив. Да знаеш с кого и как, да различаваш единия секс и лючовта, когато ти предлагат нещо на насреща... ;)

А към автора-
Не се възмущавай толкова. Живеем в 21 век ;) Има от всичко, въпроса е до човека и неговите морални ценности.

27.   Жалко е за жените като вас, които не могат да изпитат това превличане, чисто и просто сексуално. Толкова е хубаво да видиш човек от противоположния пол и да те побият тръпки, да го пожелаеш на момента, да изпиташ онова нещо, което те кара да трепериш. Секса е физическа нужда. Съвсем искрено съжалявам хората, които не изпитват това чувство, които не изпитват нужда от секс. Нищо лошо и нередно не виждам в това да пожелаеш силно един мъж и ако имаш възможност да бъдеш с него(за секс) Разберете хора секса и любовта са две различни неща. Може да има секс без любов, но любов без секс е невъзможно.

28.   Е, че как да е невъзможно любов без секс ве 27?! Ако ти е скъп човек - майка, приятел, някой за който спокойно можеш да се жертваш, какъв секс виждаш в такава висша форма на любов? :) Това за нервността и раздразнителността не е вярно. За кой ли път виждаме едностранчиво тълкуване на причинно-следствени връзки. Излишъкът на сили ги кара да буйстват, а факта че не знаят друг начин за изразходване на енергията ги кара да отдават причината единствено на липса на секс.

29.   Не говорим за такъв вид любов. Говорим за любов м/у мъж и жена. Ако може да съществува любов без секс, то тогава има ли значение кой ми е гадже-дали брат, баща, и т.н. А относно това за нервността поради липса на секс си е напълно вярно.

30.   За жалост, си напълно прав. И аз мисля като тебе, ама съм по-малка.

31.   Защо за жалост?

32.   32. Никога не е по-добре да си сам - повярвай. Казвам го от опит. Ако знаеш, че човекът не държи на теб а е само секс - няма проблем. Виж ако имаш големи очаквания и се провалят - това вече е лошо. Ти не трябва да живееш според правилата на някои хора и да следваш техният път. Търси подходящият човек за теб с който няма да сте заедно само зареди секса :)