Споделена история от Секс и интимност

Явно съм някакъв вид романтик...
На 20г. съм и не съм правел секс. Ще кажете тоя не е нормален нещо е сбъркан, е да ама не напълно нормален живот водя.

Студент съм имам приятели излизам забавлявам се, но някак си не съм срещнал момиче, с което да имам тръпка. Имал съм гаджета като по малък, но до секс не се стигаше.

С последната ми приятелка преди няколко месеца щяхме да го направим, но и тя беше девствена и не знаеше и тя какво да прави, обаче нали аз съм мъжа подхванах инициативата и започнах да и доставям удоволствие лизах я дори, а тя стои и не мърда като дърво и така не ми стана. Пробвахме пак тя се поотпусна след много приказки и стана ми ама не можах да го вкарам беше прекалено тясна и много я болеше. Почнах да търся гелове ама не намерих.

И така след много неуспешни опити се отказах. После на нея и беше много скунфузно и на мен де обаждах и се няколко пъти ама така и не се видяхме. Голям майтап беше направо се чудя да се смея ли или да плача само да ни бяхте гледали сигурно щяхте да си умрете за смях ( за най смешните хора на планетата сме сигурно).

Както и да е та мисълта ми е аз ли не съм фред верно, че уча в Техническия университет и там момичета не се намират много, но и с други компании излизам като свестно момиче не мога да срещна, а само някакви тъпи пу*ки, с които няма какво да си кажа и аз съм си срамежлив де нямам и мнго подход към момичетата. Сигурно не съм наред ще кажете да из**кам първата срещната ама явно съм някакъв романтик, който неи ска да си ляга с първата срещната, само че вече постоянно мисля за секс и имам чувството, че ще изперкам.

От кога се каня да си взема проститутка ама каква файда от някаква, която работата и е тва какво е удоволствието от това. Явно съм някакъв вид романтик. Майка ми все ми казва, че не ме е възпитала за това време. Явно съм някакъв вид романтик. Посътвейте ме какво да правя да чакам ли свястно момиче за пълноценна връзка или да ходя да се чу*ам с ку*ви.

Коментари

1.   Теб хем те сърби, хем те боли.

2.   Стига бе, не си в ред... много даже си си наред, човек не живее за едното е..ане на тоя свят!

Според вас ако човек не го направи на 13 значи не е в ред! Какви са тия глупости, моля ви се...
Това че си такъв ти е предимство, а не недостатък! Ние не сме животни, да живеем на ниво с.е.к.с.
Няма лошо, но НЕ Е ТОВА НАЙ-ВАЖНОТО

3.   Не обръщай внимание на хората,които ти се подиграват , че си на 20 и все още не си правил секс. Не мисля , че това е най-важното в живота ни. Аз имам същите проблеми и съм почти на твоята възраст и мога да ти кажа , че и аз се чувствам по същия начин. Не мога да срещна момче , което да не се интересува само от секса, но все пак човек не трябва да губи надежда , че един ден ще срещне правилният човек.

4.   По тоя свят не съществуват само ку*ви - винаги си попадал на тях, но това далеч не означава, че няма свястно момиче. Мисля, че за 20 годишен си достатъчно умен и можеш да проумееш, че от проститутка няма нужда. Тя ще ти бъде първата, а ти ПОРЕДНИЯ ЗА ДЕНЯ - малко е непресъщо за един романтик. ;)

Няма значение, че си на 20 и не си правил секс. Дано да не се влияеш от 13 годишните, който вече имат списък с момчета, които са ги "минали". Нищо особенно... -лигощина.
Може би ако потърсиш или изчакаш още малко, ще се намери стойностно момиче, което няма да те иска за единия секс, а ще има и нещо друго...
Ако пък смяташ, че не можеш да издържиш без секс, нахвърли се на някое по - скромно ку*рвенце (всъщност то тея две неща са несъвместими), по- добре е от колкото проститутка.
Та.. сам реши - сигурна съм, че можеш да вземеш правилното решение.

И... да си романтик е страхотно. Чувството е различно от това на вманиечен идиот. Пък и... такива хора вече са на изчезване.
Успех ;)
SFA

5.   Ееех защо не те познавам... Аз търся точно такива момчета - романтици като теб... Момчета, които ценят цялата красота на момичето, а не виждат само ходещи путки... Защо хора като нас с теб се събират толкова рядко... срещнат ли се обаче ТРЪПКАТА ОСТАВА ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ!!!

6.   Абе ей недеи да пражиш секс с ку*ри, а въри си намери една свястна тазпечатана приятелка изчакаи малко итогаз въри я из**каи

7.   Автора: Номер 5 наистина много рядко мога да срещна някое свястно момиче с което мога спокойно да си говоря за всичко без да се притеснявам и да ми даде някои съвет и т.н. Иначе за всеки влак има пътници ще намерим и ние нашата половинка някаде. Успех !!!

8.   Номер 5, защо не вземеш да оставиш някакви координати на автора, та да се срещнете, макар и само по интернет. Явно има какво да си кажете, не е лошо.

Ale

9.   Стига бе, човек! Съвсем нормално е да се притесняваш от ПЪРВИЯ път! Но то е като карането на колело- само в началото е трудно и после си се научил завинаги...

Това, че си чувствителен е твоят шанс да бъдеш добър партньор и някое щастливо момиче ще те открие... Не чакай повече, защото може да се разминете. Не се пази за нея, а я търси... И не забравяй, че нямяш етикет "На мен ми е за пръв път"... Нека това не те подтиска, защото много скоро няма да броиш "пътите", а ще им се наслаждаваш.

Хареса ми чувството ти за хумор- дано не те изостави след някое и друго разочарование. То ще ти помогне да надмогнеш страховете си.

Няма нищо по-хубаво от споделената любов... Та такива ми ти работи- бъди себе си и се отпусни. Сексът не е състезание, а споделяне.

10.   Искам да ти кажа че аз съм на 19 години и също сам девствена така че аиде да се срещнем хаха пошегувах се , не се притеснявай от това , и ние някой ден ще срещнем половинките си

11.   Автора: Хубаво е да чуя, че има и други като мен. Лошото е, че почвам да мисля постоянно за секс и почвам да се нахвърлям на всяко срещното момиче, но за сега няма ефект.

12.   Учиш в техническия... какви мисли ми минават, ама айде да не бъда лоша :)
Няма нищо лошо в това, че не си правил секс. Но ако ти се прави недей да чакаш, хващай някоя мацка, даже ако не е девствена ще е най-добре, че поне няма да седи като пън :)) Трябва да бъдеш по-смел.

13.   Значи аз съм на 25 години и да знаеш че ще ти помогна пи6и ми на скаип kokofena доста помо6т 6те намери6 !

14.   Автора: По добре е някой като ти даде кураж, но тялото в мене се бошува :))

15.   До автора .. разбирам те .. и бих искала да се се запознаем ако и ти искаш пиши ... ми на скайпа lllossst .. мн ще се радвам ;)

16.   Братттттт пиши ми и аз сам 100% кат тебе може се запознаем и да измислим нещо заедно, смисал правил сам секс ама иначе и аз търся подходящото момиче а напоследак само тъпи п**ки и нямам общи теми с тях иначе нямам проблем да омая момичетата имал сам дни по 2 сам ги вартял за 1 ден ама проблема е че само си самозалъгвам егото трябва ми нещо истинско трябва ми ЛЮБОВ...

18.   А пък според мен няма нищо лошо да се поупражниш с някоя по-отворена мадама, може и без чувства. Та като дойде истинската любов, да нямаш притеснения. Опитът си е опит :))