Споделена история от Секс и интимност

Проблем с интимността
С приятели ми сме заедно от 3 месеца. Сексът е страхотен, свършвам всеки път, но ми е наудобно да се излежавам гола (без завивка), да се разхождам без дрехи или като изляза от банята да се обличам пред него. Гърдите ми са малки, слаба съм, харесвам краката и дупето си.. Просто не знам защо имам този пробллем. Той е бил с доста жени и може би подсъзнателно не искам да го разочаровам. Не знам, не си го обяснявам. Признавам, че ппопринцип имам монимални комплекси относно размера на гърдите (в днешно време с тези силикони как чивек да няма.. ), но той ги пипа, вижда, целува и не мисля, че проблема е в това.
Моля да ми дадете някакъв съвет. Как да се предразположа? Как да не ми пука? Как да преглътна комплекса си?

Коментари

1.   Да права си имаш комплекси, но не са малки и те са причината да се срамуваш да се покажеш. Запомни едно щом приятеля ти е с теб значи те харесва точно такава каквато си, за това бъди така добра и му поднасяй красивата гледка на голото си тяло винаги когато можеш. Успех.

2.   Явно ти е нужно повече време, за да се отпуснеш. И при мен е имало такива моменти-беше ми нужна около година, за да не се срамувам от приятеля си...
3 месеца са сравнително кратук период, така че не се притеснявай и това ще мине.
Апък ако искаш го попитай какво мисли-харесва ли тялото ти. Отговорът му ще ти помогне да преодолееш притеснението:)

3.   На нас леко пълничките пък ни писна някакви слаби моми да търсят под вола теле. Няма жена, която да е напълно ОК с тялото си, явно.
Ако наистина обичаш това момче няма да се притесняваш от него. Имала съм приятели, с които съм се чувствала неудобно гола, защото не бях уверена в себе си, но със сегашният ми приятел не е така. Просто усещаш, че това е твоят човек и виждаш в очите му, че можеш абсолютно всичко да кажеш или покажеш, той никога няма да си промени мнението за теб и каквото и да ти куца, за него не е проблем.
Все пак, никой не е перфектен, но жените понякога преувеличаваме. Важно е тялото да е съразмерно и красиво по свои си начин, а не да му лепнеш едни силиконови подплънки, та да зарадваш някого, който не те приема такава каквато си. В твоя случай даже не мисля, че за него е проблем.

4.   Абе не всички мъже са цицомани... Ако имаш хубаво дупе, едва ли липсата на цици, ще попречат на възбудата му. Трябва да знаеш какво му харесва и от какво се възбужда... защо не го питаш?

5.   Той бил с доста жени... За какво ти е такъв курварин?

6.   Той бил с доста жени... -те вси4ки така казват а след време си проли4ава