Споделена история от Секс и интимност

Правя секс с двама мъже едновременно
Не зная дали тук е правилното място, но ще споделя историята си, защото ми е необходимо и странично мнение.

Аз съм жена на 37 години. Изглеждам много добре по думите на мъжете, които ме познават. Това е причината, поради която все избирам и все не мога да избера точния мъж. Сред всички, с които съм имала връзка, може би имаше двама такива, но те останаха в миналото. От 2 години имам връзка с мъж на 43. Единствената дума, която мога да използвам за него е "страхотен". Улегнал и отговорен, но в същото време весел и забавен, с чудесно чувство за хумор. Материално е доста добре, спортува редовно и изглежда чудесно. Не веднъж е доказвал, че ме харесва и държи на мен. Мога да изброявам още, но не това е целта. Ще отбележа само, че не е женен.

Още в началото връзката ни постъпи честно и ме предупреди, че харесва някои нестандартни неща в секса, а именно да прави секс с приятелката си заедно с друг мъж. Не ме е притискал, но бях наясно, че ще дойде момент, в който ще трябва да реша. Така и стана. Една вечер беше поканил гости и изкарахме чудесно. Малко преди гостите да си тръгнат, той ме повика в кухнята и ме попита ще имам ли нещо против един от приятелите му да остане и тримата да правим секс. После допълни, че ако не искам, няма да се сърди. Често бяхме говорили за нестандартните неща, които харесва и не бях изненадана. Малко се притесних, но ако трябва да съм честна ще призная, че понякога съм се питала какво ли ще е да бъда с двама мъже едновременно. Реших, че момента да опитам е дошъл. С две думи, направихме го.

И двамата бяха много внимателни и търпеливи. В началото бях стегната, но те не бързаха и успях да се отпусна под влияние на ласките им. В интерес на истината не успях да свърша нито веднъж, но ми беше много приятно това, което правиха с мен. Следващите два месеца, три пъти правих секс и с двамата. Всеки път бяха внимателни и нежни и аз се чувствах страхотно между тях. Последния път, изненадващо за мен, успях да свърша и то два пъти. И така вече година и половина, два-три пъти месечно правя секс с двама мъже едновременно. Да не пропусна да добавя, че за това време правих секс с още двама негови приятели, които той покани по различно време. Така в момента освен него, имам още трима любовници. Не ме разбирайте погрешно. Съвсем не се оплаквам. Дори напротив. Сега идеята за секс с двама мъже не само не ме притеснява, но и силно ме привлича.

От известно време получавам оргазъм, дори когато правим двойно вагинално проникване. Накратко, това е историята ми и искам да чуя какво мислят за нея и други жени. Моля да пишат жени близки до моята възраст (от 33/34 до 40 години). А също и такива, които имат подобен интимен живот. Благодаря Ви.

Коментари

151-185 от 185

194.   Виж, моето мнение е да го зарежиш този мъж. Това е ужасно-да имаш интимна връзка с 2-3 мъже е просто безобразие и не знам как го издържаш. Ако пък ти харесва си е твоя работа и прави каквото сметнеш за добре.
Но ако не знаеш как да се справиш и ако не искаш тази връзка да ти донесе големи неприятности, просто спри!!!

198.   Една част от мъжете се възбуждат като гледат как друг мъж е вдигнал
краката на жена им. Едни жени се възбуждат, когато ги ебе друг мъж и собственият ги гледа. Много семейства имат интимни приятели. Щом и двамата го искат значи е нормално. Къде пише, че жената не може да се люби с двама мъже?

199.   Почти всички са го правили и с други, но разликата е, че вие сте си го казали. Все пак внимавайте докъде ще стигнете.

201.   Ревността не е признак за обич, а за комплекси. Само който истински обича партньора си би позволил и споделил такъв интимен момент на взаимна наслада. Комплексарите най-често изневеряват, т. е. правят секс без знанието на половинките си, лъжат се един друг а като за капак са и адски ревниви и обсебващи. Моето мнение е че всеки трябва да намери човека с когото може да сбъднат заедно всичките си мераци и прищевки, мислейки само за удоволствието на другия. Да обичаш значи да даряваш и да се радваш заедно с човека до теб. Това няма нищо общо със семейните ценности и възпитанието на децата. Секса си е наслада за двама, трима, петима и кой както го предпочита и много е важно насадения морал да бъде изгонен от спалнята веднъж завинаги.. все пак твърде малко са удоволствията в живота за да ги изпускаме.

204.   То пък това не е изневяра - ами е извращение, и откъде е сигурна от кого е детето/ ако изобщо има такова/, откъде е сигурна и, че няма да хване полово предавани инфекции. По - скоро това са хора, които са комплексирани и нямат други постижения в живота, жалко е, но това си е тяхна работа. И защо да им завиждат - всеки сам си прави избора как да си живее живота.

205.   То пък това не е изневяра - ами е извращение, и откъде е сигурна от кого е детето/ ако изобщо има такова/, откъде е сигурна и, че няма да хване полово предавани инфекции. По - скоро това са хора, които са комплексирани и нямат други постижения в живота, жалко е, но това си е тяхна работа. И защо да им завиждат - всеки сам си прави избора как да си живее живота.

206.   и е абсолютно вярно, че от 33 до 40 трябва да имаш свое семейство, а не да се занимаваш с глупости

215.   и е абсолютно вярно, че от 33 до 40 трябва да имаш свое семейство, а не да се занимаваш с глупости

218.   Всеки човек е различен. Възбудата се регулире от мозъка. Мозъка на всеки човек е различен. Значи всеки се възбужда различно. Затова в отношенията между мъж и жена стандарти няма.

219.   Ж26
Определено подкрепям номер 189. Тук в България наистина живеят ограничени хора. Ние с моят приятел сме заедно от 7 години. Обичаме се и си вярваме напълно. Преди 2 години ми предложи да опитаме нещо подобно и аз бях малко смутена, но не ме е карал насила, което е най-важно. Аз съм разкрепостена личност и харесвам нестандартните неща. Правили сме го няколко пъти с мъже и тръпката е уникална. Мисля, че щом е споделено от двамата какъв е проблема? Проблем е нещо, което се прави на сила или само и само заради другият. След такива забавления винаги сексуалният ни интерес помежду ни се засилава и правим още по- страстен секс. Единсвтвеното, което може би бих дала като съвет или по-точно препоръка е да не го правите толкова често, защото със всичко се свиква и тръпката се губи. Поне ние си го правим на 2 месеца веднъж и е страхотно. Правете това, което ви харесва и ви доставя удовоствие и не мислете какво ще кажат хората!

220.   219, как реши, че в България живеем „ограничени хора“. Може да сме по-дискретни, но и у нас може човек да изживее всичко, което желае. Ние със съпруга ми сме правили тройка с още една жена многократно. Имах възможност да правя тройки с двама мъже, разни други техники, но не ме влече. Има суингъри, има всичко у нас.

222.   Определено не си много умна, защото този извратеняк със сигурност те използва... надали често и му връзват други жени, де

225.   Тези неща не бива да се правят, семейството и брака са нещо свято и чисто. Ако вършите блудства, сексуални извращения, оргии и не се покайвате накрая ще платите окончателната цена и ще съжалявате за всичко това и ще искате само още един шанс да се покаете, само още един шанс... но ще бъде твърде късно.

227.   Какво да ви кажа? Содом и Гомор. Цивилизационните устои се рушат и деградацията си проправя път. Не сте виновни вие, просто света е тръгнал на там. Телевизия, филми, музика, реклами, тонове порно... всичко това превръща някои хора в извратени и разгонени животни, желаещи да пробват от всичко. Не става въпрос за националност, а за светоусещане. Да навиеш и да дадеш доброволно най-ценния ти човек да я мърля цял отбор от загорели кочове, е меко казано притеснително и говори за сексуални и емоционални отклонения. Смея да кажа и ниска култура. Надявам се авторката да знае със сигурност коe от мъжлетата е баща на детето и дано то никога да не преживее културният шок от това да разбере (или види) какви работи правят в спалнята тате, мама, чичо Гошо, чичо Петър, чичо Иван и леля Пенка. Ваша работа. Ако действително сте щастливи, правете каквото искате. Има Бог и той ще ви съди, а не аз! Наречете ме "ограничен", но никога няма да ви разбера. Чувствам единствено радост и удовлетворение, че с жена ми не изпитваме подобни извратени потребности. Напълно самодостатъчни сме си и не са ни нужни още пет човека да ни "обогатяват" сексуалния живот.

229.   227,
Поколения преди теб са "обработвани" психически и физически, за да се получат накрая ограничени и зависими индивиди, от които да се изграждат подчинени общества. При теб, вековният процес е успешен. Слава на оня, дето твърдите че го има, ама не можете да Го покажете, все повече хора се изплъзват от клишетата и забраните, които успешно са ви вкарали в самоограничения.
бих го нарекъл с онова наименование -стокхолмски синдром. Жената е живяла достатъчно в оковите на вашите "ценности". Макар и трудно, се е намерил освободител, който я е отворил за собствените й непознати до тогава желания, които дори при срещата си с тях, тя не е разпознала. Трябвало е време, за да "се отпусне". Това, ако не ви е известно, е характерно и за обикновения полов акт. И когато е намерила свободата си, вие идвате, за да изпъкнете със своята доброволна ограниченост и зависимост, която наричате морал?
Не е морално да налагаш своето мнение на други, които не го желаят!

231.   Темата е стара, но искам да питам авторката и другите жени нещо. Как понасяте двойното проникване, ваг. и анално? Опитах два пъти преди брака и ми беше болезнено. Ако е отделно нямам проблеми, дори е супер.

234.   Благородно завиждам на партньора на авторката.
Ще ми се и жена ми да е така разкрепостена :)
М45

235.   При мен беше станало фикс-идея да опитам двойно проникване, вагиинално и анално. Минаха много години преди да събера смелост и да се отдаде случай. Чак на 34 г. го направих, но не беше каквото очаквах. Болеше ме, е го очаквах. Имала съм доста надарен приятел и аналния секс не е бил проблем, а двойното проникване беше болезнено. Според мен това се лансира от порнотоо и едва ли има жена, която да го практикува редовно.
ж41г.

236.   Както във всичко има няколко гледни точки. Погледнато от моята, може би и заради зодията, която доста е сходна с лъва, а не деля моето! Аз мога да имам цял прайд, но няма място мъж в него. Може и характер да ми е, но няма начин да стане. А пък и искам с половинката ми да сме едно цяло. Две половинки- правят едно цяло. Няма място за трети и тн. Няма как да дойде някой и да се съблича пред моя жена и да я чука и тн! Все пак има клетви като се женят хората. Е аз не съм, но и с гадже няма как да стане!
Обаче понеже съм лъв и чувствам, че ми принадлежат всички жени е идеално че имат нужда някои семейства да им бъдат оправяни жените. Не мога да се оженя за всички, но мога да бъда с тях! А пък и те заслужават нещо като мен. Все пак фитнесът ми е неразделна част от живота, здравето и поддържането на всяка част от тялото. Това че са леко развратни и с чувство на подчинение е идеално за други. Доволни са всички. Тялото си е на всеки и няма значение да ли се пипа или не, дали някой нещо му прави или няколко! Щом са щастливи хората - всичко е точно!

237.   Аз съм жена на 29. Прочетох историята отгоре отгоре. Според мене няма лошо, но няма как да излезе нещо сериозно от това. Така с времето почваш да приемаш всичко за нормално, накрая ще ти е скучно с един мъж.

239.   Аз съм мъж на 45 и съм бил с доста жени, може би дори прекалено много. Напоследък ми е леко скучно даже. Понякога обаче, когато някоя ми харесва твърде много, ми се иска да споделя това с друг мъж. Тогава се възбуждам много повече. Кефи ме да виждам как друг се радва и оценява мацката. Затова и някои от най-яките ми и многобройни оргазми са били в тройки. Това не намалява чувствата ми към тези жени, нито ме прави гей, защото мъжете като такива не ме привличат. Жените всички до една са се кефели страхотно. Някои от тях обаче са го правили само веднъж, колкото да го отметнат в списъка си, и повече не са повтаряли, въпреки удоволствието.

240.   Винаги съм искала да направя тройка, но все нещо ме е спирало. Е, докато не попаднах на мъж, който е точно толкова разкрепостен, а може би и повече от мен. И накрая си намерихме симпатичен мъж и си направихме тройка. Е, забавно беше, без двойно проникване, просто двамата се редуваха, но не беше чак толкова фантастично колкото очаквах. Обаче мисля, че е доста приятен начин да си разнообразиш сексуалния живот. Стига разбира се винаги да ползваш презервативи и по възможност да го правите с един и същи човек всеки път. Е и за да няма драми, без чувства към третия. И тримата трябва да си знаят, че това е само секс.

241.   магията на любовта е винаги само за ….. двама …... всичко останало е задоволяване на животински инстинкти. щв минат години и ще съжаляваш горчиво за това което си вършила с този мъж и приятелите му. ти вече си.. само сексуален обект, а не любима жена

243.   На мен лично не ми харесва идеята, ако ви се изневерява правете го като хората. Разбирам, че партньора ти се възбужда да те гледа с друг, да ти организира срещи с други мъже и да стой и да гледа или записвай видео. Това и двамата да проникват в теб и то на едно и също място по едно и също време ми идва в повече. Дори при животните няма такъв екстремен вид секс.
Всеки си има предпочитания все пак, какво да се прави!
Ж32г

246.   Аз все пак съм на мнение, че един партньор стига и колкото по- малко, толкова по- добре. Явно има и хора дето не са за един човек и не са си достатъчни. Тва чукане с всеки срещнат ( общо взето ) не си е работа.
Аз не бих си дала мъжа на друга, дори и аз да съм там не искам и да си представям дори. Всеки с харесванията си.

247.   Браво, само така! Правили се четворка с жена ми с друго семейство, много е възбуждащо.

248.   Разнообразието в секса не е за всеки. За това човек трябва да има въображение . По същия начин както има хора които всеки ден ядат фасул с македонска наденица и хора които всеки ден разнообразяват .

249.   Цялата история е FAKE, писана е от мъж чикиджия който иска да провокира жени преживяли подобни ситуации да споделят, ето го доказателството - цитат " Накратко, това е историята ми и искам да чуя какво мислят за нея и други жени. " Скрий се с измислените ти истории и не прекалявай с лъскането на бастуна.

250.   Дреме ти. Квот си сложиш на устата и на оная работа тва щи остане

252.   Здравей. По статистика двойно вагинално проникване са оравили само 1% от жените. Като се има предвид колко порноактриси има, сметни си сама доколко са малко обикновените жени.
Случвало ми се е нещо подобно, но аз го спрях. Не бяхме в сериозна връзка, а бяхме секс партньори с мъжа. Предложи ме на единия си приятел и съдружник, беше уникално. Когато ме предложи и на втори обаче, чашата ми преля. Казах му, че не съм проститутка да ме предлага на всичките си приятели. Знам, че си разкрепостена, обаче изпускаш нещо. Когато мъжът е влюбен, той иска една жена само за себе си, а не да я дели с всички приятели. Не се ли замисляш, че би трябвало да го е страх да не те загуби. При него това отсъства. Чак такова доверие ли си имате. При мен нещата приключиха зле. В онази нощ той ме удари и ми остави синини и по задника, по лицето не. Тогава ми преля и спрях да се виждам с него. Такива мъже често харесват унижението и доминирането над жената. Самият факт да бъдеш чукана от друг е унижение, а той го е сексуализирал. Това е фетишът. Но може любовта му към униженията да прерасне и в нещо друго, затова внимавай. Иначе последното ми гадже беше още по разкрепостено. Живеехме в Холандия и той много настояваше да отидем на секс парти, където да си правим оргии. Не е нужно винаги да си супер разкрепостена, важното е да останеш вярна на себе си.
Съветът ми е да помислиш за дете и семейство. На 37 си и скоро няма да можеш. Ако той не иска бебе от теб, защо ти е изобщо. За да те ползва за секс ли? Ако иска бебе, значи просто е извратен и те иска, но харесва и тройки.

253.   Хъм, 252, за какви 37 години пишеш, та това е пост отпреди 13 години! Авторката сега е на 50 години! Да е жива и здрава, ама колкото и провокативна да е ситуацията, в която е попаднала, дали си струва да я коментираш след толкова години?

254.   До 253 - Аз се чудя, откъде ги вадят тея статистики :D...

255.   Ти представяш ли си, щом 252 рови толкова стара тема, че нейната позиция е много искрена. Мисля, че я кефи и то много.

256.   Мъжът й е за бой. Аз ако съм и моята ми предложи такова нещо ще я накарам тя пък да гледа как чукам нейна приятелка, за да сме квит. Един истински мъж е ревнив, това са някакви неосъзнати гейове, които биха позволили жена им да я чука друг и то пред тях.

257.   Напоследък имаме някакъв трол, дето постоянно изравя от нафталина стари теми. Мисля, че е добре да се въведе заключване на теми от преди да кажем 2 и повече години. Нелепо е да бъмпваме стари теми по този начин!

151-185 от 185