Споделена история от Секс и интимност

Правя секс с двама мъже едновременно
Не зная дали тук е правилното място, но ще споделя историята си, защото ми е необходимо и странично мнение.

Аз съм жена на 37 години. Изглеждам много добре по думите на мъжете, които ме познават. Това е причината, поради която все избирам и все не мога да избера точния мъж. Сред всички, с които съм имала връзка, може би имаше двама такива, но те останаха в миналото. От 2 години имам връзка с мъж на 43. Единствената дума, която мога да използвам за него е "страхотен". Улегнал и отговорен, но в същото време весел и забавен, с чудесно чувство за хумор. Материално е доста добре, спортува редовно и изглежда чудесно. Не веднъж е доказвал, че ме харесва и държи на мен. Мога да изброявам още, но не това е целта. Ще отбележа само, че не е женен.

Още в началото връзката ни постъпи честно и ме предупреди, че харесва някои нестандартни неща в секса, а именно да прави секс с приятелката си заедно с друг мъж. Не ме е притискал, но бях наясно, че ще дойде момент, в който ще трябва да реша. Така и стана. Една вечер беше поканил гости и изкарахме чудесно. Малко преди гостите да си тръгнат, той ме повика в кухнята и ме попита ще имам ли нещо против един от приятелите му да остане и тримата да правим секс. После допълни, че ако не искам, няма да се сърди. Често бяхме говорили за нестандартните неща, които харесва и не бях изненадана. Малко се притесних, но ако трябва да съм честна ще призная, че понякога съм се питала какво ли ще е да бъда с двама мъже едновременно. Реших, че момента да опитам е дошъл. С две думи, направихме го.

И двамата бяха много внимателни и търпеливи. В началото бях стегната, но те не бързаха и успях да се отпусна под влияние на ласките им. В интерес на истината не успях да свърша нито веднъж, но ми беше много приятно това, което правиха с мен. Следващите два месеца, три пъти правих секс и с двамата. Всеки път бяха внимателни и нежни и аз се чувствах страхотно между тях. Последния път, изненадващо за мен, успях да свърша и то два пъти. И така вече година и половина, два-три пъти месечно правя секс с двама мъже едновременно. Да не пропусна да добавя, че за това време правих секс с още двама негови приятели, които той покани по различно време. Така в момента освен него, имам още трима любовници. Не ме разбирайте погрешно. Съвсем не се оплаквам. Дори напротив. Сега идеята за секс с двама мъже не само не ме притеснява, но и силно ме привлича.

От известно време получавам оргазъм, дори когато правим двойно вагинално проникване. Накратко, това е историята ми и искам да чуя какво мислят за нея и други жени. Моля да пишат жени близки до моята възраст (от 33/34 до 40 години). А също и такива, които имат подобен интимен живот. Благодаря Ви.

Коментари

51-100 от 185

57.   Даже и самозадоволяването е опасно!!! Ами ако не си е измила ръцете и хване нещо?!? Пост, въздържание и молитва си е най-сигурно! И след време като ще й дадат крила, ама не, за да стане ангелче, а за това, че е била патка :D :D :D Я си живей живота и не се притеснявай. Нали ти е добре и се разбираш с твоя човек. Какво повече искаш. Сама знаеш колко семейства/двойки залагащи на нормалния секс имат какви ли не проблеми. При вас доколкото разбрах няма. Какво те притеснява тогава. Давай смело напред и се радвай на това, което имаш. А това, че някои хора не одобряват поведението ти едва ли има кой знае какво значение за теб. Желая щастие и много, много секс!

58.   Хех, някаква грешка ли е в сигнатурата или Номера 57, 54, 50, 48, 45, 44, 43, 41 и 35 са едно и също лице?

Дядо торбалан

59.   И други hash-ове се повтарят, Дядо Торбалан. Искрено се надявам да има някаква грешка, защото иначе тук явно е пълно с болни мозъци.

60.   Някой път с едно ip (hash) може да се вижда мрежата на цяла фирма или организация в интернет, така че това не е на 100% сигурно че е един човек.

От администраторите

61.   Браво,че реши да споделиш опита си. Българите мисля имат нужда просто да говорят честно за секс. Всяка нощ си набиват безплатно порнота с подобни сцени, скришом от женичките си, но сега вече са големите ПУРитани.

Според мен България просто трябва да мине сексуалната революция,която е била на Запад през 1968. Сега Западът се върна към скромността, просто такива практики не са нещо интересно и странно.

Аз лично съм била само с един мъж през живота си, имам обаче фантазии за тройка с жена, но жена трудно ще се намери....нека всеки да си живее както иска, да си има секс какъвто иска, или да няма.

За господата - к...ва е жена,която ПОЛУЧАВА ПАРИ за услугите, а госпожата не само ,че не го прави, но и живее на семейни начала с партнъора си.
Пак се опитвате да накарате хората да мълчат за секса и да поддържат една фалшива фасада. Хора, комунизмът е минало, презервативите ги продават свободно, време е да заживеем свободно.
В северните страни,където хората свободно се наслаждават на телата си и говорят за секс, има много по-малко нежелани бременности и тийнейджърски бременности. Нека всеки сподели опита си, а другите решат какво да правят с тялото си

62.   Свалям ти шапка 61 за толерантността. Тук рядко се среща.

63.   Ауууу кви ги пишеш такива ... надървих се !! на 36 съм и правя същите неща с приятели. както теб не съм женен но имам приятелка... Не се притеснявай не правиш нищо незаконно. На повечето мъже това им харесва, щом и на теб ти харесва продължавай в същия. Ако си от София пиши си тела и може да се срещнем и да пробваме :))

64.   Хора, понеже съм грешен човек и не ми е удобно да ви пиша от себе си, само ще цитирам няколко места от Светото Писание, които разкриват гнусотата на блудните и прелюбодейните грехове. Бог да помага на всеки, които реши да се отвърне от греха, да се засрами, да се изповяда и да се върне в духовната красота на Православието, за да не бъде вече слуга на плътта, а да възстанови с Божия помощ човешкото си достойнство.

"Избягвайте блудството; всеки грях, що прави човек, е извън тялото, а блудникът против собственото си тяло греши" (1 Коринт. 6:18); "Не се лъжете: нито блудници, ни идолослужители, ни прелюбодейци, ни мъжеложници няма да наследят царството Божие" (1 Кор. 6:10); "Ала тялото не е за блудство, а за Господа, а Господ - за тялото" (1 Коринт. 6;13)

Никой друг грях, мили, не доближава така човека до животното, както блудния грях. Нека се покаем докато още има време...

65.   Трябва един мъж много да обича и вярва на жена си, за да и позволи да направи тройка с друг мъж. Само, ако я обичаш, може да и позволиш да изпита такова неописуемо удоволствие, което сам не може да направиш!

66.   №64, единственият път към Истинското познание е личния опит. Кажи ни в твоя личен опит какво е написано, а не в Светото писание. Когато разбереш, че Светото писание не е всичко, когато прогледнеш отвъд него, и когато разбереш че безрезервното ти упование в него те лишава от нещо много ценно - от личния ти опит, и когато придобиеш такъв, тогава и ела да коментираш тук. Естествено, че царството Божие не е за блудници и прелюбодейци, но просто няма как да оцениш и отречеш нито блудството, нито прелюбодейството, освен ако ЛИЧНО не преминеш през тях и не ги надживееш. Точно такива и хора постигат Божието царство, или Нирвана, или Просветлението. Уплашените шушумиги, които приемат наготово всякакви чужди приказки, идеи и внушения, като при това пропускат да натрупат личен опит и да разберат защо в действителност, аджбеба е така, остават да циклят за много дълго време в кармичния цикъл смърт-прераждане в материалния свят, който е цикъл на страдание и може да се отъждестви с библейската представа за Ада... Докато не намерят сили и смелост да излязат от него.
Така че - недей да кориш смелите и търсещи автентично познание души, които експериментират, разчупвайки отколешни догми и предубеждения. Няма по-голямо удоволетворение от това да преминеш отвъд обичайното и общоприетото, и да установиш, че" Дяволът не е толкова черен" , каквото е било мнението на всички останали, включително и на теб, отпреди откритието. Важното обаче е да го правиш съзнателно и с ясна представа за възможните последствия, а не просто повлечен от някакви моди или от несъзнателните стихии на хормоните и желанията...
Винж например делото и постиженията на индиеца Хира Ратан Манек.

67.   Аз съм много разкрепостен човек. С жена ми правим секс по 100 различни начини. Но не мога да си представя, че ще бъдем трима в леглото! Дори и с друга жена, а камо ли с мъж. Разбира се на теория е възможно. Двойката да има еднакви виждания за секса, като техника и упражнение. Но ние влагаме в него повече чувства и себеотдаване един на друг. А това е немислимо с участието на някой друг! Мисля, че не те обича, а просто е намерил една глупачка с която си изживява фантазиите.

68.   Според мен мъжът ти те е намерил такава, че да правите тройка. На него му харесва, на приятелят му също. Остава и на теб да ти е приятно, но аз бих казала, че това е малко смахнатичко и мъжът ти те изполжва за кукличка. Никоя друга няма да иска тройка. Така че... ти си си ти... и си решавай проблема. Аз не мога да ти кажа какво да правиш, а само давам съвет или по-точно изказвам мнението си.

69.   68, ако беше обратното и правеха тройка с жена, нямаше да говориш, че тя използва мъжа си за кукла. Никоя друга няма да иска, ако също като теб се мисли за сексуален обект, който си няма своите желания.

71.   Няма по-възбуждащо нещо тройка с двама мъже. Години наред съм навивала гаджетата си да викнат някой свои приятел и да се позабавляваме... е ужким мъжете сте много по разкрепостени но при мен никой не се съгласяваше. :)

72.   важното и на двамата да ви харесва мисля че половината от тука им се иска ама не им стиска хахахаха и за това ти завиждат май а какво да кажем за суингарите за това смело напред

73.   До Авторката: Хич да не ти пука. Живей си живота и не объщай внимание на критиците.

74.   Евала лельо! Аз те подкрепям! На мъжете щом ни е яко с две жени, значи и ти имаш право на това. Като чета коментарите, другите май малко ти завиждат :Д. Иначе чичкото наистина е интересен човек... Аз не бих споделил жена, на която държа, с приятел!

75.   Жена на почти толкова години съм, на колкото си и ти. Всеки мъж имам някакво собственическо чувство, дори някои да не си го признават. Мъж, който обича не би искал друг мъж да докосва неговата жена, какво остава той да става свидетел на това. Според мен това между вас е просто секс, явно обичате груповия секс, това не е любов. Не те съдя, ако това е твоя начин да си щастлива-значи постъпваш правилно.

76.   Най-напред те поздравявам за смелостта. По мои наблюдения има доста момичета, които искат да опитат това, за което разказваш тук, но не смеят да го направят.

Всъшност всичко би трябвало да свърши тук-щом ти харесва, значи всичко е ок. Моралистите естествено ще те критикуват, но всички по-интересни хора, с които съм се срещал никога не са се съобразявали с мнението на стадото. По-добре да не започвам темата за морала, защото е много дълга.. само ще спомена, че в Япония самураите са имали сексулани връзки с по-млади момчета (това е била доста разпространена практика) и за времето и за страната това е било нещо съвсем нормално. Моралът е много относително нещо.

Любов и секс са много различни неща-това го казвам на тези, които категорично отхвърлят възможността приятелят ти да те обича. Много тъжно е че има и такива, които не могат да си представят любов без чуство за притежание. Всъшност любовта е точно обратното. Когато някой има чуство за притежание настъпват проблемите в една връзка, но не искам да се отклонявам от темата.

Накратко-много се кефя, че има такива смели жени като теб. Забавлявай се и си живей живота така, както ти харесва:)

78.   Тук става въпрос за НЕСТАНДАРТЕН СЕКС, а не за СТАНДАРТЕН. Отбелязвам само, защото не би трябвало да да се включват в коментара, хора, които предпочитат само вторият вариант. Не е понятно за тях да възприемат, а още по-малко да вземат участие в коментара. Всичко е до фантазията на човека. А човек обичащ секса и удоволствията, които той ни поднася, знае как да постигне удоволствието, като развихри ФАНТАЗИЯТА си. А ако до него е човек, който го цени, обича и уважава, също ще се включи в играта.

79.   Това е най- страхотната игра! Блаженство! Радост за сетивата! Започва от пръстчетата на крачето. Единият целува пръстите на единият крак, а другият пръстчетата на другият. Аз също не можах да свърша, но това е ТАНТРА. Това е много повече от едно обикновено свършване. Невероятно е. Само да уточня, че много по-хубава играта без проникване. Много е нежна и възбуждаща. След като си отиде госта тогава беше изригване на вулкан. добре е да се практикува НЕСТАНДАРТНИЯ СЕКС поне веднъж в месеца. Носи страхотно удоволствие и щастие.

80.   Абе чукай и не питай ;)

81.   Пробвай с повече бе душа! Явно те влече :)

82.   EEE кой е като теб :)))

83.   Аз съм на 29 години, омъжена съм от 3 години, но преди да се омъжа със съпруга ми имаме 8 години връзка, т. е сме 11 години заедно. С това искам да кажа, че сексът ни доста се беше поизчерпил и въпреки че много го обичам по някога ми е било скучно. От много време съпругът ми ми предлага да правим тройка с друг мъж или жена, но аз бях силно против, може би заради някакви предразсъдаци, които и аз не знам от къде са. Но с течение на времето тази идея за тройка, улегна в съзнанието ми и реших че е вреве да разнообразим сексуалния си живот. Съпругът ми покани негов колега на гости, бяхме си направили коктейлчета и аз и мъжа ми започнахме да правим секс тогава колегата му дойде и той се включи, беше страхотно много ми хареса, чувството е невероятно, много мръснишко и възбуждащо.
Моят съвет е който се колебае, да пробва страхотно е!!!
Сега нямам търпение това да се повтори, скоро имам рожден ден и съпругът ми каза че двамата са ми измислили някаква изненада! Очаквам с нетърпение рождения си ден!

Момичета не се колебайте, а дерзайте.
След тази тройка сексуалният ни живот корено се подобри, сега мога да кажа, че когато сме двамата правим страхотен секс и е хубаво когато ти поомръзнат едни и същи неща да можеш да разнообразиш с още някой.

85.   Тая тема май е една голяма коспирация! Няма да се учудя ако цялата история е измислена от някой, на когото му е било скучно и иска да се посмее. Четейки коментарите виждам как един и същ човек пише по 10 коментара коренно различни един от друг и се подписва всеки път като различна на години жена. Това е адски тъпо!!! Като си нямате работа поне не губете на другите времето!

86.   Видях различни мнения много неприятни и не толкова виж аз едва ли съм тази която мога да говоря защото никой на никой неможе да дава акъл но ще ти кажа нещо тук има много хора които поради една или друга причина не биха го направили най-често собствените им скруполи не биха го позволили но и те са го мислили. просто смелостта не им стига мисля че човек трябва да опита от всичко ако не пречи на околните а ти на никой не пречиш но се замисли за платоническите ви чувства мислиш ли че мъж който обича дели не аз не познавам такъв прави си хубавото слагайте презервативи но не допускай сърцето ти да страда някой ден имаш правото да живееш както душата ти пожелае живей живота си но не разбивай сърцето си и пази здравето си това е моя съвет.

87.   Нека псевдо-моралистите да се възмущават!! Всяка жена сама определя своите потребности и желание за секс и пълно удоволствие.
Ако за един човек са достаъчни филийка хляб и едно кюфте, за да се нахрани, означава ли, че ядащия по две порции е НЕморален или извратен!!?? Просто.. това е Неговата биологична потребност.
Нека фригидните се въдържат от оплювли и нелицеприятни коментари. Невежеството им в случая не е от полза....

88.   87 аз съм 86 и определено съм доста съглсна с теб знаеш ли имам чувствато и преди съм имала че има много мъже и жени които завиждат на подобна потентност иска им се виждам очите им а изведнъж слагат чертата и които са от другата страна на нея са извратени болни курви и какво ли не още а всъщност те дори повече биха искали да опитат да направят разтърсващ секс оргия и какво ли още не.... но немогат да преодолеят страха и притеснението че някой може за тях да каже същото което те казват. За мен секса какъвто и да било е важно да не пречи на здравето и сърцето всичко друго е позволено

89.   88, не е само до потентност... Защо да се поставят рамки на сексуалното удоволствие? В тази сфера възможностите от разнообразие наистина са НЕОГРАНИЧЕНИ, спъва ни единствено разума, възприятията.. и липсата на култура. " Различните" винаги са били на прицел, от тези, на които не им достига кураж да бъдат себе си.. или от тези, които наистина са лишени от заложбата да бъдат Различни..

90.   Ами да 89 определено ги спъват много неща но мисля че тук четох било момичето курва, което бе толкова глупаво изказване не мога да си обесня тези хора знаят ли какво е курва за какво иде реч въобще!? Защо просто не оставят хората с без да ги опрекват и да се опитат за секунда да бъдат като тях в мислите си за да разберат да почувстват какво могат да изпуснат затваряйки се в хорското мнение да пречи на реалната им преценка и желания страстите им. Ако се прави повече любов и по малко войни света ни би бил прекрасен и в секса ако щеш с 101 мъжки члена пак може да е уникален стига човек да може да сбъдне всяко свое желание да е способен на това.

91.   90 "КУРВА" е модел на поведение, и съвсем не сексуално такова... Ако една жена прави всеки ден секс, но САМО с един, не е курва, но.. има ли същата сексуална активност с различни мъже-моралЪТ и Общестъвеното Мнение я определят като К...! За раздост, или съжаление, не сме еднакви, а сексуалната индивидуалност е толкова различна!!! Всичко в сферата на секс-а е удоволствие за опредедлени предпочитания, но през погледа на другите предпочитания, всяка идея може да изглежда като.. извратена, неморална и прочие..
Секс с двама, трима, или.. всяка взаимно приемлива конфигурация е точно толкова нормална форма на занимание, колкото стандартния, мисионерския или всякакъв вид секс. Индивидуалноста определя потребностите, но псевдоморалистите, с ограничен кръгозор от възприятия, тесногръдите в мисленето си.. отричат всичко различно, и особено това, което силно желаят, но.. не им достига куража за да реализират себе си...
Какво порочно има в това, да получаваш дубъл ласки, внимание, отношение.. секс в желаната от теб форма и начин!!! МОРАЛЪТ? !? !? !? !? ! Нека Той не се намърдва и в леглото :) :) :)

92.   91 Ние с теб сме на едно мнение и определено и двамата или двете но предполагам си мъж обичаме секса и знаем как да се раздаваме да правим хубавото на себе си и околните но за съжаление има много подтиснати и как да кажа страхливи хора които за да не се носят легенди за тях отричат удоволствието а всъщност секса е нещо невероятно особенно когато две огнени души се съберат и покажат възможностите си и запалят огъня на страстта няма нищо по-красиво на този свят от любовта нищо по-ценно и запомнящо се жалко че света се озлоби и се научи да гледа само материалната част на нещата да убива. Както и по телевизията забранена е еротиката а екшаните убийствата не са лее се кръв навсякъде а секса е нещо лошо и мръсно и защо подяволите в какъв свят живеем че убийствата са на почит побойщата а любовта и секса са срамни!?

93.   Ако тази история е истинска направо немога да повярвам бил сериозен мъж незнам си кво и те ебе със всичките му приятели хахах леле боже! тва и за проститутка е ДОЛНО!

94.   93 Немога да разбера кое е долно ако и харесва нека си го прави колкото иска защо проститутка тя пари не взима а проститутките са долни не заради самия секс ами заради това че продават себе си телата си без никакви чувства! Мила не им обръщай внимание пази здравето и сърцето си и си прави 3-ки колкото душата ти иска това остава като спомен за цял живот!

95.   Оф, хора. Има различно разкрепостени двойки. Моя приятел например е малко по-консервативен в това отношение. Знам, че е правил всички видове тройки преди мен, но е нямал сериозна връзка. А с мен и дума не може да стане. Аз съм любопитна да пробвам, но не съм го споделила с никой. А и надали ще стане някога.

96.   95 нали не разчиташ на нечии телепатични способности, та да разчете твоите мисли, желанията в тях.. и да ти предложи ТОВА, което.. те изкушава ;) Просто.. ревнивото присъствие, но с богат сексуален опит... Дали ти си унилакния партньор, та да го накараш да се спре? Не си отразила възраст, но предполагам, че си малко след тинейджърска. Не си пропилявай времето за секс в пазене на морал, благоприличие, или събразяване с опитвото ти ревниво присъствие.. :) :) :) Не се знае кой до кога ще бъде значим и актуален. А ти си оставаш сама със себе си!! Секс-а е и потребност за организма и тялото, не е само удоволствие!! :) :)

98.   Здравейте, ние сме семейство което също е правило 3ка с друг мъж и искам да ви кажа че наистина си е вълнуващо и страхотно преживяване. След като го направихме първия път се се замислих и аз дали е нормално, бъдете сигурни че много семейства го практикуват и се чустват страхотно. Но всеки си има мнение де, а не може да коментирате нещо което не сте опитали

99.   98 нещо истинско!!! Много семейства и двойки ГО практикуваМЕ, но н афишираме, не ГОправим показно!! Да, удоволстви е за всички!! И за дамата, която получава изобили от ласки и СЕКС, много секс, и за мъжете, които виждат една истински щастлива и задоволена жена!!!

101.   Аз съм момче на 19 студент и в студентски град е много хубаво
бих ви посаветвал ако имате свободно време да четете Фройд
може да намерите нещо инересно наистина
и не знам защо искате мнение от хора на вашата възраст според мен вие сте си на 17 и сте кифла :)

102.   Преди си мислех, че това е сценарий от филм за възрастни, но наскоро говорих с мъж, който редовно е правил тройка с жена си и различни други жени. Та ми го представи, като нещо много нормално. Предполагам бих пробвала тройка с още една жена, но с двама мъже в никакъв случай! Струва ми се болезнено:))

103.   Номер 102 съм:много ми допадна мнението на номер 14.. и наистина и най-големите пуритани изневеряват.. Успех на авторката, пожелавам й да намери време за едно детенце.

105.   Аз съм мъж и бих правил тройка с жена ми и с друг мъж. Просто мисля че на нея би и харесало. След това обаче ще си искам компенсацията за тройка с жена :D На времето като бях по-малък съм имал преживявания с две жени и усещането е невероятно. Не съм правил секс и с двете а само любовна игра но все пак беше страхотно.

С.

106.   Само да попитам, при всичката хигиена и доктори и прегледи и бла бла, как се справяш с лайната при анален секс?

107.   29 освен, че си далеч от реалните неща, в теб сякаш преобладава наличие на нисък интелект, стеснен мироглед и си обладана от някакъв.. псевдоморал..!! Как прецени, че мъжът, който обича, вкарва НЕЩО в задния и двор!! Насила, по принуда?? Силно развитото чувство за собственост в теб ще ти спира дишането, на теб и Човека, който избере твоята близост. Но според мен, секс-а за теб е само средство за размножаване и постигане на интереси.. Катокравите :) :) Веднъж в годината да ги Е.. Т, всеки ден да ГИ доят :) :) :)

108.   Чета и се чудя на някои от комантиралите. Според тях всичко различно е гадно и отвратително. Ами ето. Аз обичам шкембе :) С мноооого оцет, чесън и лют пипер. Ама много. Жена ми напротив. Призлява й само от миризмата на тази вкуснотия и получава напъни за повръщане. По логиката на много от хората тук за нея аз трябва да съм някакъв гаден, мръсен, долен и отвратително извратен копелдак, който тя отдавна трябва да е изхвърлила от живота си. ДА АМА НЕ! Живеем си вече 12 години съвсем нормално.

По-спокойно бе хора. Никой не ви кара да следвате примера на авторката. Оставета я да си прави каквото иска в леглото. До колкото виждам тя не ви се бърка във вашите креватни истории.
Бегайте далеч от ядове, че от тях в телото вазят само гадове ;)

109.   Участвала сам в такива оргии страхотное изживяване запълват те от всякаде така че споко не се плаши

110.   Жената иска нашето мнение, като безпристрастни и странични хора, но както виждам сте обърнали нещата на публичен съд. Това и харесва-това и прави. Не вреди на никого, така, че няма за какво да я обиждат. Няма мъж, който тайничко в себе си да не е искал това-включително и аз.

И на мен ми се е слувало да го правя с две жени заедно, и страшно ми хареса, ама много „работа”, доста зор видях докато се отсрамя. Ама и си беше хубаво! Така, че жената е права да върши каквото и харесва. Не вреди, и не пречи на никой, и не трябва да бъде обиждана и наричана с всевъзможни епитети. Иска се едно просто изказване на мнение, откровенно, но също така и деликатно.

Иначе споровете и обидите тук все повече започват да ми приличат на попски събор, на който и най-грешният поп се изкарва по-голям светец и от Господ, и от папата. Защото никой не му греховете, иначе щеше да си мълчи.

112.   Само така Продължавай в същия дух кефи се на живота и не им обръщай внимание на "стандартните" сексуални обекти

113.   Да махнем с ръка на простотията и обидите, не си заслужава да им обръщаме внимание, толкова са невежи, че не е необходимо дори да им четем простотийте но за съжаление много хора са така.
Не виждам нищо лошо в отношенията между госпожата и господина. За да създадеш такива отношения се иска много смелост и обич към партньора си. Без обич и коректност към другия едвали ще е възможно да се получи една толкова здрава и перфектна връзка каквато е връзката между госпожата и господина.
Естествено, че в началото ще е притеснително и в последствие ще се изпита истинското удоволствие каквото се е получило. Една жена за да бъде с двама или трима мъже плюс нейния си партньор се иска доста смелост и привързаност към собствения си партньор, както и мъжа трябва да е неимоверно привързан към партньрката си, да изпитва към нея невероятна любов и обич за да изпита удоволствието от това че тя е с още трима мъже и заедно петимата правят секс.
Моля отнасяйте се като цивилизовани хора и не използвайте думи на който дори не знаете тяхното значение.
Напълно одобрявам сексуалния живот на дамата и господина и ги подкрепям.
Секса е божествено удоволствие и е дар от бога!!!

Силви 36 г.

51-100 от 185