Споделена история от Секс и интимност

Възможно ли е?
Възможно ли е, ако презервативът му е къс, да излезе сперма отнякъде? Или да пропусне?
Моля ви отговорете!

Коментари

1.   Не!

2.   Благодаря все пак, че поне един се отзова да ми отговори! :)

3.   Миличка, неправилно подбрания презерватив, било по размер, било по срок на годност или просто евтина марка, е най-сигурния начин да си навлечеш проблеми като нежелана бременност или венерично заболяване.

Съвет: купувай си по-скъпи, но по-качествени!

4.   Използвахме презервативи Спортекс и, Дурекс сме използвали и само да уточня, че почти всички са му къси. Незнам дали неговия размер е голям, обаче, може ли да съм забременяла?

5.   А и аз към темата да попитам, До къде трябва да стига презерватива?

6.   Презервативът се нахлузва до основата на пениса, винаги! По време на акта има вероятност да се изхлузва или дори да се спука (затова ползвайте интимен гел, безопасен е, няма мирис и не оставя петна по дрехите). На върха на презерватива е хубаво да се остави "торбичка", но внимавайте да не се напълни с въздух. Преди поставяне винаги проверявайте презерватива да не изпуска, като го лапнете, все едно ще надувате балон, и го засмучите навътре. Този тест е сигурен. От марка Дюрекс ползвай ултрафинни (тъмночервена кутийка), няма начина да са му малки, по-скоро биха могли да бъдат големи за някои. Те са с по-голям диаметър и са доста дълги. Не стават обаче за пениси под средна дължина или диаметър (стоят като харизани -:))) ). За нещастие няма начин да се разбере дали си забременяла, докато не дойде датата. Остава само да чакаш. Но не се притеснявай, винаги има изход! Само не изпадай в паника! Пиши!

7.   Хора дойде ми, значи не съм забременяла, а ми беше закъсняло и затова се притесних (пих едни хапчета за бяло течение, затовА МИ Е ЗАКЪСНЯЛО) и така вече съм спкоина..;)
Благодаря за отговорите ви, все пак!

8.   Здравейте, искам да споделя нещичко. С мъжа ми правихме секс, той се испразни върху корема ми но след това със пръста си ми напъха от спермата отдоло. Точно този ден обаче биах в уволция. Вазможно ли е да забременеяла? Предварително ВЛАГОДАРЯ.

9.   Hе не се притеснявай от 3,4 капки сперма нищо не става