Споделена история от Секс и интимност

То бива, бива, ама
В неделя едно девойче, което живее в нашия вход ми звънна на вратата, някъде към 6 следобед. Дядо й е касиер на входа, но обикновенно праща нея да събира парите. Попита ме дали можела да влезе да говори нещо с мен. От години се обръща към мен на "бате... еди кой си". Зачудих се с какво мога да съм й полезен, ама я поканих. Пиклата станала на 18 и искала възрастен и опитен човек да я отворел и да й покажел как се правел секс!!! Ама нагло и директно! Все едно са я пратили за чаша захар. Няма неудобно ми е, срам ме е или нещо подобно. Аз подозирах, че хлапето е намахано и нахакано, ама... То добре, че "кака й" още не се беше върнала. Малиииии... След като успях да се съвзема я изхвърлих като мръсно коте. Егати тинейджърките, егати чудото. Сега честно казано ме е яд, че само я хванах за лакътя и я изхвърлих. Трябваше да й опукам два яки шамара, че да дойде баща й да ме пита защо. Казах на жена ми. Не й се било вярвало. Нещо не съм бил разбрал. Пък ако било вярно, трябвало да съм бил говорел с майка й и баща й. Да бе!!! Да отиде тя да им каже. Аз още не моем си опраим граматиката.

Коментари

1.   Правилно си постъпил. Браво!

2.   Хахахахах. Приятелю, хвана ме смях, но не е смешно. Не моем си опраим граматиката.

Виж ся, това ми се струва измислица, но ако все пак е вярно - спотайвай се из най-мишата дупка, която се сетиш, защото най-често се случва така: -Той искаше да ме изнасили. И ред сълзи, ред сополи.
Ето затова послушай жена си - отиди и говори с техните, но вземи и жена ти с теб.

Да, разбирам как ти звучи, че трябва да се криеш, защото малко к*рве е дошло у вас, да те моли за секс, но..
Знаеш ли колко хора завършват в районното с "диагноза" педофил, задето не оправят хорските дечица.

Ако е вярно - много гнусно история бе, много!
П. С. А ти разказваш много забавно. "Кака й" :Д

3.   Не си ослужлив съсед. Аз щях да се жертвам! :)
Мъж 29

4.   Писна ми! Писна ми от разни п*кльовци, абе ти уроци за учене нямаш ли си, мойто момче???

5.   Спри порното.

6.   Глупчо! Трябваше да й оферираш цена за уроците!
Така се прави днес...

7.   Я се скрий!!! Пубер!!!!

8.   На твое място бих я издънил като хамсиено каче.

10.   Хахаха! Развесели ме с историята ти. Наистина много безкрупулни са станали днешните тийнейджъри.

12.   Оф, абе днешните тийнейджъри - то си е до възпитание, какви са тези консервативни изказвания. А днешните на средна възраст - все едно не си зарязват децата заради едното (или двете, трите, колкото и да са) е...
Колкото до исторята - нищо чудно. Хора всякакви. Гледай тая глезла да не ти направи на теб мръсно.

13.   Аз имам във входа едно съседско девойче, което от 13 годишно само като ме видеше, му се подкосяваха крачетата. Така - досега. Вече гледам излиза с момчета, изпращат я, говорят си нещо на входа, но прибирам ли се след работа - погледът към мен си е същия. Съобщавам ти го само като факт, естествено е да нямам и да не бих могъл да имам общо с дете, израсло пред очите ми и по-малко от собствената ми дъщеря.
Уважавай чувствата на детето. То може да е чакало години, за да стане на 18 и да не е опасно за теб. Може да не знае как да подходи и да прикрива това с фалшива самоувереност. В крайна сметка, момичето ясно и прав текст е казало какво иска, комплексираният си ти, не тя. Това, че си казал на някого, било това само жена ти те прави пълен идиот. Отношенията между двама души трябва да си остават между тях - добри или лоши. Разгласявайки тази история (сигурен бъди, че съпругата ти ще се погрижи за това), ти правиш зло на това момиче, което на теб нищо лошо не ти е сторило. Просто те е питала - "искаш ли". като не искаш - кажи й го и си затвори устата, тъпанар такъв!

14.   БРАВОО!!!! Е, вярно е че трябва да се обясни малко по внимателно, че иначе ще хукне веднага при друг батко... А той няма да е като тебе... :)

15.   Един въпрос имам като за начало- Когато ти си бил момче на нейната възраст не си ли имал желания към "каки" да те научат на някои неща?
Като момиче, на което също са се подкосявали краката години наред всеки път когато види свой женен съсед на средна възраст, който излъчва нещо, което ме привлича много, но не мога да дефинирам, мога да ти кажа, че това момиче е много, ама много смело. Това, че е изглеждала уверена не значи, че наистина е била. Ако беше толкова нахакана и намахана, отдавна щеше да си е намерила кой да я отвори и нямаше да (те) чака до 18. Мен лично ме беше срам от това, че харесвах някого, който спокойно може да ми бъде баща, затова винаги се стараех да изглеждам така, все едно нищо нямам към него, но сега като чета коментар номер 13... явно човекът е забелязал какво се случва. Както и да е, вместо да се разгневяваш можеше да й обясниш с някое и друго изречение защо няма да го направиш вместо да я изхвърляш "като мръсно коте" и да разказваш на "кака й", която вероятно ще разтръби поне на една, две приятелки, които от твоя страна ще кажат на една, две други приятелки и сметни какво ще стане когато това стигне до някой познат това момиче...
Ж20

16.   Можеше и по-спокойно да и обясниш, но явно си се шашнал! Не всеки ден ти звънят на вратата девственици да ги отваряш! Иначе, добре си постъпил, браво! На твое място доста първосигналковци щяха да извършат куп глупости!