Споделена история от Секс и интимност

Девствен мъж
На 31 години съм и съм девствен. Висок съм 171 см, с очила, ходя добре облечен в стил спортно-елегантно: дънки, панталончета, якета, чантички, шалчета, лятото къси дънкови и др панталони ризки, тениски, епилиран и всичко фешънско което се носи, смартфон и т н. Обичам природата и пътуванията, много момичета до сега са ме харесвали, но като се стигне до интимност или аз се отказвам или те ме изрязват. Като се стигне до среща и излизане отказват или ако излезнем аз не правя първата крачка, мълча, срамувам се и съм скучен и нищо не става. Ако поканя малки момиченца те са с 10. -15 години по малки от мене и явно разбират, че нямам опит а се влюбвам в тях, черпя ги, подаръци, правя майтапи и тъпотии, лигавя се, комплименти, раздавам се и започват да се подиграват с чувствата ми и обсъждат с колежките си, намигат си, смеят се, което е ужасно гадно за мен. Когато ги поканя казват ми не мога днес да излеза с теб, не си дават телефонния си номер, а то се оказва, че или си имат някакъв приятел или нарочно ме режат. По тази логика няма момиче което да няма някога приятел. Не мога да направя разликата и границата от майтап и коя те харесва въпреки че флиртуват с мен, заглеждат ме, засичаме си погледите, гледат ме право в очите, следят ме с поглед и ми се усмихват. Не обичам да ходя на дискотеки защото не пия, не пуша, не мога да танцувам, а всички момичета пушат, ходя само на кафенета а и досега учих. Не ходя и на купони и компании защото ме е страх, че ще ми се подиграват там. Не ходя и на фитнес, защото там ще ми се смеят като ме видят колко съм слаб и хилав. Нямам кола, но имам жилище. Нямам млади приятели, дружа с по възрастни 45 -50- 60 годишни, не съм обратен. Имам усещането за себе си, че съм човек зад маска-представям се за отворен обаче после ме разбират че не е така и още нещо мастурбирам от 12 годишен.
Доста хора са ме посъветвали от типа “отиди на проститутка и хвани си кучка да те отвори”, или ”Търси скромни момичета в Интернет сайтове за запознанства” или работещи в магазини в моя град. Имам чувството, че аз се самозаблуждавам че има скромни момичета. Извинявам се за израза, но според мен всички жени са кучки или поне така се получава при мен до сега или не съм попаднал на подходящятото момиче, което да ме приема такъв какъвто съм. Чел съм всякакви сайтове за свалки от типа “Пикъп арт”, сайтове за запознанства, мода и т н. Възможно ли е да е че нося очила или е от височината, че съм нисък макар че имах съученик който бе доста висок и пак е сам дори сега а и един по нисък които пък въртеше всички гаджета. Моля помогнете с точни и правилни съвети, не знам вече какво да правя, отчаян съм много…..

Коментари

51-54 от 54

53.   Няма значение дали човек е дествен на 20-30-40 дори, ако интересът му към жените се запазва (в случая с девствените мъже), защото ми е пределно ясно къде са комплексите на нас мъжете и в какво се състоят Аз също имах бегъл опит с жените. Няколко стриптизьорки, няколко целувки и обарвания по детски и свалки с едно момиче, което в крайна сметка сънувам вече 8-9 години, които мога да я видя във фейсбук на снимка и нищо повече. Първия ми път бе катастрофален, с грозно и дебело момиче, вторият път също нищо не се случи. След това вече имах приятелка и няколко месеца бях трагичен в леглото. Възбуден през цялото време и щом се стигнеше до секс умирах, просто не можех. Намирах си оправдания кондомите, едно.. друго, но тя имаше търпение към мен и постепенно нещата се получиха. Разбира се, аз си съчинявах един куп истории, докато в един момент спрях да мисля негативно и нещата вече се получават така, както не са се получавали никога с никой друг с това момиче. Аз съм второто момче с което свършва (а била с повече от 2-ма), и я докарвам до лудост в последно време. До такава степен развих сексуалността си, че вече съм готов само като си помисля за нея, а пък като я погаля по гушата или гърба и където й да е другаде съм на 100%, вече и секс като правя съм супер. Просто като започнеше секс и винаги си мислех за това как се чувства тя, твърд ли ми е, харесва ли й и тези неща убиваха възбудата, всяка моментна мисъл, но към ден днешен вече нямам никакви сексуални проблеми и съм безкрайно уверен в това, което правя В сексът няма нищо сложно. Ако си нямах приятелка, най-вероятно пак щях да опитам с някоя еднодневка, но в един момент щях да се откажа, защото психологическите проблеми които си нанесох с първото ми момиче в живота живяха прекалено дълго в мен и нямаше да се излекуват за един или два. Просто трябваше да имам чувства към някое момиче за да успея да правя нормален секс, защото в главата ми беше само анален секс и други разни перверзии. Към ден днешен всичко съм опитал с приятелката ми. Може да се каже, че тя е нимфоманка когато е влюбена и обича някого. Всеки път съм различен за нея, имам страшно богата фантазия и мога да кажа, че съм безкрайно щастлив. Пожелавам на всеки да изгуби девствеността си по подобен начин, защото аз не броя преишните ми 3-4-5 пъти като нещо значимо, това са грешки в моят живот, нито са ми донесли щастие, нито топлинка, нищо.. нищичко.

54.   Темата не може да помогне с нищо на автора вече. Но така или иначе няма какво да научи. Сам ще се справи с проблемите си, ако ли не - жалко. Интересното е, че се сблъскаха 2 типа хора, които се опитват да се надчатят. Както каза онова момче, наистина има злоба в коментарите, макар и да е ИНТЕЛЕКТУАЛНО прикрита. Аз не подкрепям идеята за леките жени. Никога не бих дал пари за такива. Но всеки сам избира как да живее и преценява какво му носи удоволствие. Не е нужно да си на 45, че да имаш реална представа за нещата и да се парадира с житейски опит е просто смешно... Истински свободните хора не живеят КАКТО трябва, а както ИСКАТ. Правилното за мен е някъде между вашите коментари. Не знам защо си налагате мнениято един на друг. 7 милиарда човека - 7 милиарда различни гледни точки. Правилното за един ще е грешно за друг. Морал, принципи, достойнство, разбирания, гледна точка - комбинациите са безкрайни и няма смисъл да си мислите, че точно ВАШАТА гледна точка е идеалната. Живейте си както искате, разбира се, ако имате такава възможност. Едни ще създадат семейство, ще възпитат децата си, ще ходят на църква, ще се събират по празниците и т. н. Други пък ще работят, за да печелят; печелят, за да ги дават на проститутки и така. Първият вариант е по-морален и според мнозинството по-правилен, но това не значи, че човекът, живеещ по втория начин няма да бъде щастлив. Не е нужно да отиде в ада, заради това, че е избрал да бъде такъв. В крайна сметка всички се опитват да бъдат щастливи. Това е цялата философия.

55.   Спя с проститутка не толкова защото никоя жена не ми обръща внимание, колкото защото няма да позволя никога повече на никоя жена да ме лъже, мами и да се подиграва с чувствата ми. И да мразя се за това, че спя с проститутка (защото това е насилие над личноста на проститутката ), но никога повече няма да позволя на която и да било жена да се гаври с човешкото ми достойнство и да нарани душата ми.

Коментара на 54 ми хареса

56.   Коментар номер 8, ти ме разби брат, мн си прав за жените!!

51-54 от 54