Споделена история от Секс и интимност

Как да го накарам да правим груб секс
Здравейте!
Имам си приятел от година и нещо и всичко е страхотно между нас. От доста време, обаче, ми се върти мисълта за груб секс, говорила съм с приятеля си за това, но той така и не иска. Караме го класически, но на мен това ми омръзна и искам да пробвам нещо, което наистина ме влече. Въпросът ми е как мога да го накарам да прави груп секс с мен?

Коментари

2.   Предложи му и ти да му изпълниш каквото иска той. Помни все пак, че няма как да накараш някой да прави нещо което не иска.

3.   "Груб" или "груп" (group)?...
Ами ако грубостта не е присъща на вътрешната му същност (на приятеля ти), не се надявай да го направи спонтанно. Може отвреме-навреме да го прави за теб, но ще е сложно, понеже дълго ще има да уточнявате кое и колко може, и кое излиза извън границата.
Ако чак толкова те сърби - намери си партньор-грубиян и be happy!

4.   Дечица, моля, научете се да пишете грамотно и после да мислите за секс!

5.   В темата, преди теб едно момиче се оплаква от това, че приятелят и е груб - моя съвет е да си ги размените :)
Сериозно - какво точно имаш предвид под груб секс? Понятието е доста широко и може да включва доста неща. Ако твоя човек не иска, нямаш право да му се сърдиш, защото явно има някакви задръжки или просто нямате еднакви виждания в сексуален план. Няма начин, по който да го накараш да прави нещо, което не иска. А и ти убедена ли си, че наистина това те влече? Да не като ти дойде до главата, да се чудиш къде да се скриеш? ! Ако наистина това е нещото в секса, което харесваш ми се струва, че за жалост не си с точния човек. Потърси си някой, обичащ същото като теб.

6.   Ритай го от кораба. Явно за нищо не става. На сила хубост не става. Късай по-рано, за да има по-малко болка. Намери си човек, който ще те чука подобаващо.

7.   здравейте имам си приятел от 3 години преди 3 дена правихме анален секс и той се изразни междо кракатами преди да се измием той пак ме пипаше и ми закасня
цикала вазможнолие да сам бремена

8.   Имах в предвид груб, а не груп.. объркала съм се... Само да уточня, че мисля, че съм писала грамотно и не не съм дете..

9.   Аз имам гадже с подобни мераци. Поведох й се по акъла - два шамара, прострях я по лице на едно бюро, хванах я за косата и я изчуках. Всичко това рязко и неочаквано, тя умря от кеф, аз - не. Просто не е моя стил и толкова. Ако ще трябва да я претрепвам преди всяко чукане, просто не знам... Как да я бия бе хора, аз я обичам! А ако не я бия, ще я загубя, баси и дилемата. Аз съвсем съвестно и старателно изчетох сума сайтове как се държат и какво правят тъй наречените Masters, как да третират своите Slaves. но никак не ми е лесно да се вписвам в подобна роля. Сега има мерак да си слага обеци, не на ушите, нали се сещате... Това да си Master си има своите предимства, засега съм й забранил. Как ще я караме занапред - не знам. И да я тресна по главата да се осъзнае - не работи, всъщност тя това иска.

10.   кажи му просто че искаш да изглежда като груб без да ти причинява болка това е моя съвет