Споделена история от Секс и интимност

Косми
Здравейте, аз съм жена и имам малко косми между гърдите и около зърната. Те са наистина малко и са г/д светлички, но все пак ме притесняват. Искам да попитам предимно мъжете дали такова нещо би ги притиснило или отвратило? И съветвате ли ме да ги махна? Благодаря.

Коментари

1.   Едва ли.

2.   Чак отвратило не, но все пак ги махни!
Мъж 29

4.   махниги задижително, ако мъжа иска космати гърди ще си легне с друг мъж.

5.   Много жени имат, особено около ареолите, махаш ги естествено.

6.   Изобщо не ги махай, това е супер, такива жени ме възбуждат много. Моята съпруга има също косми около зърната и винаги се сърдя ако си ги махне! Обожавам естествено оксменото, пищно женско тяло!

8.   Аз съм мъж и мисля, че съм имал достатъчно връзки с жени. Повечето жени имат косъмчета около зърната на гърдите, но разбираш за това след няколко месеца, все ще се случи да забрави да си ги махне по някое време. Не е болка за умиране, на мен поне не ми пречат и не ме дразнят. Един зрял и некомплексиран мъж едва ли ще направи трагедия от това. Ако теб те дразнят можеш да ги изсветлиш или ги подрежи, но внимавай с отскубването. Тези косъмчета могат да доведат до проблеми.

9.   Повечето жени имат косъмчета около зърната на гърдите

10.   Мъж 58г. Мен винаги са ме отвращавали космите по гърдите на жените. И сегашната ми партньорка имаше, но и нмекнах съвсем леко и много внимателно и вече 15 години никога не съм ги видял повече.

11.   Моля ви се не стига че имаме косми по краката и триъгалника ами и по гърдите!!! Толкова са гнусни искупвам ги до крак. Как ще оставяш косми по гърдите си абсурд!!!

12.   Ооооо бе номер 11 ти си неква тотално изтрещялаа, сиг и на веждите имаш 3 косъма на кръст, ако изобщо имаш. Момичето горе казва, че са съвсем малки, а ти тука.. олеле ужас, олеле нз си кво, баба ти едно време сякаш е имала косми само на главата, айде моля ти се ;хх А колкото до авторката, ако един мъж искада е с нея заради самата нея няма да го инт, че има малки косъмчета около зърната или около гърдите, стига да са мънички както каза тя и светли, не виждам нищо гнусно и отвратително в това, а и всеки човек е различен, всичко си е до гена бе хора.. :)

13.   Мила не се притеснявай. Аз съм мъж на години и жените винаги са ме привличали, а това, че имаш косъмчета не е никакъв проблем. Даже може и да е възбуждащо ако мъжа с които си не си пада по медузи. Номер 11 няма на гърдите, но има по краката, значи може да е по-космата от тебе. Не я слушай.

16.   Нормално е да имаш не ги махай ако не са много и въобще не ги мисли :)

17.   аз лично си ги махам :)

18.   Не ги махай, няма смисъл! Колкото повече ги махаш толова повече растат. Не стига, че си ги махаш навсякъде ами и това остана!!!

19.   Питай партньорът си, а не нас. Това е моят съвет. А ако си нямаш такъв и те притесняват, няма лошо да си ги махнеш. В сериозната връзка няма значение дали си с космички около гърдите или не. Важно е да си всеотдайна в леглото.

20.   Номер 12 :)... и номер 13 ще ме извиниш особенно ти 13 че явно си на преклонна възраст. Поклон че още ти става и така щедро казваш кого да се слуша и кого не при положение че скоро ще увехнеш... Не я знам баба ми къде е имала косми. Сега не живеем във времената на бабите си. Не съм изтрещела, но космите нямат място по гърдите на една жена. Номер 13 може и да съм по космата от авторката, а може би не, въпросът е да се поддържаме. Авторке аз се опитах да се пошегувам, но хуморът не е за всеки. Не е нужно да си медуза, но няма да срещнеш много мъже като 13. Най-важното е ти какво харесваш. Теб дразни ли те. Ако не остави ги. Но трябва да си готова да видиш и израз на погнуса когато мъж ги види. Аз лично до сега не съм срещнала мъж които да харесва космати жени. Съпруг, брат, приятели, познати... На нито един от тях не му пука, че баба му е ходила брадясала под фустаня. Жените с които правят секс искат да са гладки и нежни.

21.   4. направо ме уби бе