Споделена история от Секс и интимност

Усещам че на партньора ми му е скучно докато правим секс
Здравейте, от няколко седмици, че и месеци, усещам че на партньора ми му е скучно докато правим секс. Да спомена че съм на 21, той на 24. Женени сме, ходихме от 15 до 19 годишна възраст и след това се оженихме.

Напоследък усещам как просто му е скучно. Аз му бях първата и той на мен. Правили сме го в много пози, много начини, но съм отворена за нови възможности. Ако може да ми посочите конкретни неща, с който мога да го накарам да се почувства добре, защото той като е задоволен и аз съм щастлива. Живеем в Дания и сега като сме си в България нямаме възможност да го правим, така че искам като се приберем да го изненадам. Знам че понякога и най-малкото докосване предизвиква силна възбуда. Моля посочвайте конкретни неща.. Просто от няколко седмици не виждам искрата у него, която предизвиквах преди. Иначе по време на лекции си пишем мръсни смс-и и като се прибера го правим, но не е както преди..

Благодаря предварително на отговорилите.
П. С. Няма нужда да казвате че има друга и т. н, тъй като няма. Обичаме се и сме щастливи, просто в последно време секса не върви..

Коментари

1.   Всяка връзка има такива падове. Вероятно не е трябвало да прибързвате толкова с женитба. Все пак още нищо не сте видели от живота. Млади сте, живее му се. Може пък само да си внушаваш или нещо да го дерзае. Има много варианти. Защо не поговориш с него?
А иначе може да промените мястото, да гледате порно, да пробвате секс играчки. Но най-добре, според мен, ще е да поговориш с него.

2.   Ами просто сте си омръзнали - първо, че толкова време заедно и второ - не сте имали много опит (не, че е трябвало да хойкате де :)) Пробвайте секс на нестандартно място, особено щом тук няма къде, не чакай да се върнете, а го изненадай някъде неочаквано. Мисле, че ще помогне ;)

3.   Здравей мила,
Аз бих ти предложила да купиш една секс кукла от някой интернет магазин. Има много качествени кукли от материя, наподобяващо човешка кожа. Така хем ще му предложиш "тройка" и ще е домолен, хем ще има база за сравнение с теб и ще те иска повече. Поне при мен така подейства. Късмет!