Споделена история от Секс и интимност

Съпругът ми е скрит маниaк на огромни цици
Един ден докато си ровех в компютъра открих порно филми, които съпругът ми беше гледал. Останах меко казано ПОТРЕСЕНА! В 99% от филмите актрисите бяха с ОГРОМНИ увиснали цици, направо съм изумена и не знам какво да правя, чувствам се наистина ужасно.

Винаги съм се намирала за доста привлекателна и сексуална, всички мъже, с които съм била преди съпруга ми са потвърждавали това мое мнение. Бюста ми е съвсем нормален 75Б-Ц, но тъй като съм нормални килограми, е съразмерен за моето телосложение.Тези кадри направо ме комлексираха :(!

Дали липсата на такъв бюст е повод той да ми изневери, много съм объркана, дори не знам да говоря с него и какво да му кажа. Моля Ви за съвет!

Коментари

1.   Аз пък гледам с негърки, бих правел секс с негърка, но нали се сещаш че нищо повече не би се случило от секс.

2.   Защо да не може да се получи нещо? Негърките само за секс ли ги имате??...

3.   Съпругът ти дава ли ти поводи да се съмняваш във верността му? Груб ли е, пияница ли е или е лентяй? Ако е, едва ли фантазийте му за големи гърди е проблемът ти.

Ако не е така, просто му остави въздух. В крайна сметка всеки има своите фантазии. Много хора си фантазират за различни неща, но малко са тези , които пристъпват към действие.

Овладей се. Няма нищо по-лошо в семейния живот от несигурен партньор. Ако това толкова те притеснява, говори със съпруга си, но внимавай да не го притискаш или да му вменяваш чувсто за вина, че е такъв, какъвто е: човек.

4.   Аз мисля, че има все пак проблем. И той не е във фантазиите. Разнообразете секса. Прменете се /не силикон, разбира се/. Бъдте закачлива, весела, приветлива.

6.   (от авторката) Благодаря на всички за отговорите!
Към Н3 съпругат ми не е лентяй,пияница и т.н.....нямам конкретен повод за притеснение че ми изневерява,поне за сега,но да това е проблемът неговите еротични фантазии,където моя образ не се вписва!Никога не съм имала комплекси,но сега на там отиват нещата май.Според мен ако един човек харесва нещо,ако има фетиш той би искал да го има и в реалния живот,поне аз така мисля:((( и от там идва целия ми проблем.

Към Н4 секса мисля че ни е доста разнообразен,няма табута,плус това не сме от много време заедно едва ли в това е проблема.Относно гърдите освен със силикон,не виждам как мога да ги разнообразя.
Отново благодаря за мненията!

7.   Ми,човека просто е решил да погледа порно,къв е проблема,във всеки филм учасничките са с такъв бюст,то само такива има...

8.   Чакай бе маце, какво искаш, мъжът да гледа само твоите цици ли. Аз също имам огромна колекция от фотографии на голи жени които си свалям от нета. Като моят вкус е към по-едрички дами с големи цици и естествено окосмяване на пубиса и подмишниците, защото това ме възбужда. Жена ми знае за тях, показвал съм и ги много пъти, самата нея съм снимал гола многонратно, особено преди да си избръсне подмишниците за летния период поради тъпата мода в България от 15 години.
Често си правя чекии като ги разглеждам, също си правя чекии на като гледам голите снимки на жена ми, особенно когато отсъства от дома и съм загорял за нея.
Но това си напълно нормално и се радваме на здрав секс с нея, правили сме и четворки с други семейства, много е възбуждащо!

9.   Има една жена, която обожавам и с която много обичам да прекарвам времето си. Ако прекарвах достатъчно дълго време с нея вече нямаше да се вълнувам толкова от компанията и, защото щях да съм се наситил.
Обичам и големите цици, но нейните не са особено големи. Дори и да правехме секс с нея аз пак щях да се възбуждам от големи цици. Но какво от това? Това не променя факта, че я обожавам.

Та това, което казвам е че един човек може да ти дава много, но не може да ти даде всичко. ПОГОВОРИ ЗА ТОВА С НЕГО! ...Някои жени си слагат силикон, за да угодят на мъжете си... Не че те съветвам да направиш това. Просто поговорете. Едва ли и той е съвършен.

10.   Голяма работа , че гледа порно...И аз гледам порно , и съм жена и какво ??? Имам мъж до себе си , превим страхотен секс, но това не и пречи като ми е кеф да си пусна някое филмче , та да взема и някои идеи де,но това не значи че ще тръгна да му изневерявам,нали?!... :):):)
Защо не изгкедате някой филм двамата.Накарай го да сподели кое му харесва в такива филми,може пък да опитате нещо от тях.

11.   аз пък харесвам малки цици, направо ги обожавам! ! !

12.   Някои жени си слагат силикон за да угодят на мъжете си. Да. А ако на някой мъж му кажеш "Иди си сложи силикон на ку*а " дали ще се комплексира или ще каже "Добре, скъпа, е ся отивам, както кажеш ". А??? Май ще му увисне самочувствието. Ама за жените трябва да е нормално да се правим на клоуни, щот разбираш ли мажо е чикидж*я... Деее*а маааму и свинщината

13.   Колко ми хареса мнението на 12 :)

14.   Aко мъжът ти беше женен за жена с големи и увиснали цици, щеше да си фантазира за жена като тебе. Искам да кажа, че всеки си мечтае за това което няма.

15.   Лично мое мнение: Според мен няма намерение за изневяра - даже напротив, опитва се да подтисне желанието (което всеки мъж има, след неопределено време) чрез гледане...! :)

16.   изненадай го с някоя твоя приятелка с такива цици и си направете една хубава тройка, няколко пъти така докато им се насити. След това ще те обича и ще те чука 3 пъти повече... :)

17.   Харесвам големи и увиснали цици! На жена ми са средни към големи, точно такива с големи ареоли, с диаметър колкото чаша за чай. Е ако бяха по-големи, щеше да е още по-добре но и на "половин путка сиромах човек се радва"!
Всички мъже обичаме да гледаме кантинки и филмчета с голи жени! Някои си го признаваме, друти, комплексарите се крият като ученици!

18.   абе големата цица си е друго,
нема какво да се сърдиш ако не са ти такива,
важно е да не получаваш комплекси и да не си потресена както пишеш

19.   Има си фетиш човека. И аз си фантазирам да направя двоен анален на жена ми! Естествено, че никога няма да го направя! И какво от това? Това не пречи, жена ми да ме възбужда и да я обичам! Не се филмирай! А, едно съветче! Гледайте заедно порно с мъжа ти! Ти предложи и настоявай! Помага.

20.   Аве момиче, я не се комплексирай.. Нека ги гледа, ти какво си... фея на желанията? ! Е, не просто така не става, той нека си иска големи и увиснали вимета(нищо лично). Аз съм жена и не бих искала да имам огромни цици, които след години ще увиснат и ще трябва да влача това туловище от изгубило хубавият си и стегнат вид, месо. Звучи грубо, но наистина е така... Не че имам нещо против срещу дамите с такива.. нямам, но не бих желала да съм на тяхно място :) Таа.. за можът ти недей да се притесняваш, убудена съм че иска теб много повече от тези жени, все пак те са направени за гледане, нека си ги глед. Поговорете и толкова :))

21.   Номер 12, според мен жените си слагат силикон за собствено самочувствие. Дори в повечето случаи половинките им са против. Дали от ревност, това е друг въпрос. Има и много мъже, които си уголемяват пениса. Просто тази интервенция не е така очебийна, а и никой нормален мъж не би си признал ;)
А, иначе, авторке, аз те разбирам как се чувстваш. И според мен зад тези твои притеснения има и нещо друго, което не споделяш тук. Може би мъжът ти не те оценява достатъчно, не ти прави достатъчно комплименти или пък не те кара да се чувстваш достатъчно желана като жена.. Не знам. Но аз не те съветвам да говориш директно с него за нещата, които си открила. Приеми го на шега. Вече ако някои от горните неща, които предполагам са верни, тогава има върху какво да се позамислиш и поработиш.
Но в крайна сметка в порно филмите 98% от актрисите са с огромни силиконови бюстове. Възможно е нещо съвсем различно да възбужда мъжът ти, а ти да си приела, че е това... :) Успех и не се впрягай толкова!

22.   Аз съм явен манияк на големи цици и "hairy woman" и компютърът ми е пълен с такива снимки и клипчета. Никога не съм се крил от жена си, даже и нея я снимам гола много често, защото ми харесва! От време на време си пускам някой клип и си удрям някоя чекийка, защото и в чекията има сладост. Вкл. съм правил чекия като гледам и голите снимките на жена си!

23.   Към авторката! Жена ми има сравнително големи цици, то кагато видя жена с по-големи, естествено че ми се приисква да правя секс и с по-големи цици! Мъжката психика е такава, жените не могат да я разберат!
(Лекар съм по професия и щом в кабинета ми влезе пълничка жена с големи цици, винаги ще намеря повод по време на прегледа да и сваля сутиена! като въ вица: Влиза при лекаря сочна, напращяла жена: "Докторе боли ме гърлото" - докторът отговаря "Съблечете се"! после влиза дърта бабичка и още от вратата пита: "докторе да са събличам ли", докторът отговаря "Не, не, нямя нужда бабо! ").

24.   И аз съм маняк на големи гърди, а жена ми моси същия размер като теб. Съжалявам ама са направо смешни пред останалите и понякога... Изневерявам :(

27.   А бре хора, може човека да е просто любопитен как изглеждат големите цици, ако не е виждал на живо... Аз съм мъж на 45 г. и не съм имал партньорка с голям бюст, но бих искал... Иначе снимки, клипове, филми - бол (нищо, че съм женен)

29.   Голямата нянка разсейва ебача а малката го впуска в лудо търсене. Аз лично във върлия секс съм за голяма, тежка и задушаваща ме. А любовта е нещо съвсем друго!!!

30.   Няма да е лошо да сме реалисти. Почти всички мъже сме си цицомани. Може би тия, които са имали възможността още като бебе да сучат от огромни цици - може би само те не са. Аз поне така си го обяснявам.