Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е че не съм го правил
Не съм правил секс все още, а минавам 27 години. Сигурно закъснявам с поне 10 години. Помня, че един приятел еба на 14, а аз за това време даже не съм се и сетил за секс. В смисъл, харесвам жени, в това нямам съмнения. Бия си чикии честичко. Но нещо ми липсва хъс, не знам защо. По-мек характер съм, по-нерешителен. И затова все ми убягват сладостите на живота. Какво да направя, генетично ми е заложено.

Коментари

1.   Ако ти беше генетично заложено да не правиш секс (независимо дали по бащина или по майчина линия), сега и тебе нямаше да те има :)
Така че не това е причината - не търси под вола теле...

2.   Да нямаш някакви комплекси - външен вид, килограми, размер, нещо друго? Не е нормално на 27 години да не правиш секс, млад мъж в разцвета на силите си, би трябвало тялото ти само да си иска. Да нямаш здравословен проблем? Дори и да харесваше мъже, пак трябваше да ти се прави секс :)

3.   Номер 1 автора като казва, че му е генетично заложено има в предвид характера си. Преди да се изказваш, чети между редовете!
Сега към автора - ами 27 години са си сериозна възраст, чак не мога да повчрвам, че до сега не си имал сексуални контакти, но ако наистина е така единствения ти вариант е да се пребориш с мекошавия си характер и да станеш малко по-твърд и решителен.
Спред мен това е на психическа основа и е нещо, което е вътре в теб и сам трябва да се пребориш със сраховете и притенсенията си - дали сам ще се справиш или с чужда помощ(т. е. с помощта на психолог примерно) вече ти решаваш.
Успех

4.   Отговорът е ДА. НОРМАЛНО Е.
Къде отива тоя свят, по дяволите девствените и честните, никой да не ги счита за човеци. Да се срамуват и да плачат и да се оплакват.
На такива младежи, като вас се крепи тоя свят. Радвайте се и не тъгувайте.
А разюзданите, рано или късно ще си намерят майстора. Ето- трипера вече е устойчив на лекарства и не се лекува.
Така, че да не ти пука, радвай се, на това което си!!!!

5.   пак тая тема.. Еми не, пич, не е нормално!!!! Никак даже, на 27? И сега тези, които ще ме нападат - не е нормално, физиологизно е заложено в човешката природа!

6.   Пич, не знам дали ще се успокоиш но и аз съм вече на 27 години и съм девствен. Както и да го погледнеш малко сме изостанали с материала. Не знам какво е лекарството може би проститутка но някак си не се чувствам добре дори и с идеята за този вариант. По скоро да чакаме своя влак да мине но проблема е че от много време го чакаме и той все не минава и ни кара да пишем в такива сайтове. Няма и на кой близък да кажем за това защото ще ни съжаляват... а не искаме това да се случва и ще ни излезе име а и подигравките ще започнат.... Можем да сме по уверени в себе си и ще станат нещата. Предполагам не си от тези твои приятеи които са за бройката, което е от една страна добре но от друга не чак толкова. Не знам нека някой да ни даде съвет какво да правим...

7.   Нормално е. Както са нормални разнообразието и еволюцията на организмите.

8.   Момиче съм (почти на твоите години) и 40% от момчетата, които познавам са девствени. Добри и свестни момчета са, но някакси не им се получава да започнат да имат интимен контакт.
По-добре действай смело, защото в по-късен етап тази мисъл се задълбочава. Наистина, пробвай с проститутка, но по квалитетна и самочувствието ти ще бъде на 6.
Успех!

9.   бате намали чикиите!

10.   номер 4- за малко да се разплача.. хахаха

11.   Не мисля, че е нормално, по-скоро това се среща при жените. Има добри клубове с хубавички момичета, има сайтове, не е много скъпо, опитай.

12.   №4, от цялата световна история няма такъв филм мъж да е девствен на 27. Да не говорим, че са се женили /че и сега/ и на нашите географски ширини на по 16 годишна възраст. Не го успокоявай излишно, защото онанирането само ще му навреди. По-добре да вземе мерки някакви - ето, споделя тук, това е първата крачка. Втората -ако трябва психотерапевт, да се види откъде идва проблемът, в краен случай, има 4любов" за пари, нека опита, какво толкова. Само не ми казвайте, че било нармално - не, не е, разбира се.

13.   Ами какво очаквате като седите по цял ден пред компютрите, излезте да общувате. Това е бъдещата история на поколенията - първо преминаваме през разюздан разврат, както в момента и после в другата крайност-виртуален секс и мечти за истински контакт.

Бих посъветвал авторът да опита с момиче от клуб. С някоя 30 годишна, с повече опит. Има вариант да остане доволен. Дали ще кажеш, че си девствен е твой проблем. Плати си за час, пийнете, поговорете. Може и да ти хареса. Тя ще намери начин да те отпусне, стига да имаш късмет, но за парите, ще се постарае и самочувствието ти няма да е наранено. Парите не са чак толкова много.

14.   Номер 10
Какво искаш да кажеш? Че си закоравял и изпечен циник и нищо не може да те трогне?
Жалко за теб.
Номер 4

15.   от 10 до 14
не, напротив, но просто не смятам за нормално това млад и здрав мъж на 27 години да е девствен? Та това е физиологизно, остави настрана чувствата и морала - какъв морал всъщност, той е вече на 27!!!! Останалото са глупости.

16.   Това, че не го смяташ за нормално не означава, че не е нормално. Само ограничен мироглед би сложил всички в един кюп. Щом природата допуска да има изключения, значи е нормално. Естествено за болшинството не е нормално и се опитва да наложи своя мироглед, но природата не "мисли" така и еволюцията си продължава. Може би и динозаврите са се мислили за прави едно време, но в момента ги няма. ;) :D

17.   Нужно ти е самоосъзнаване, придобиване на кристално ясна представа какъв си и какъв искаш да си.
Ако нещо не те задоволява във физически аспект, нещо което можеш да промениш - промени го!
Ако нещо не можеш да промениш - приеми го!

Звучи лесно да ти го казвам просто така, но вервай ми, такъв път е труден, но носи облаги. Най-малкото ще придобиеш повече самочувствие, особено като забележиш прогрес в промяната си.
Започни да се занимаваш с някакъв колективен спорт, ако е възможно. Така ще тренираш своя хъс и желание за победа... така ще станеш по-решителен и много по-малко мекушав.

И запомни, че нерешителните хора просто ги е страх от грешки. А в същото време, безгрешни хора няма. Тоест, дори решителните хора удрят на камък, но това не ги сломява. Все пак, за всеки влак си има пътници.

Дори и за твоя. Само че при теб, има два начина как да си уредиш билет. Единият е да чакаш и евентуално да те грабне някаква. Особено ако имаш солидна кариера и бъдеще в развитието си. Има жени, които не се интересуват от лоши момчета толкова, колкото сигурност в живота си. Ако можеш да предложиш това, бъди сигурен, че ще бъдеш грабнат от някоя и преди да се усетиш, вече ще си минал под венчилото, а женичката до теб ще е надула корем за втори път. Само че това няма да бъде баш по твой избор...
Другото е да протегнеш ръка и да започнеш да копаеш. Вярно, ще попадаш на всякакви камънаци по пътя си, но важното е да не спираш и да не се отказваш. Колкото и да се мислиш за нерешителен и с мек характер. Все някога ще удариш дървения капак на имането.