Споделена история от Секс и интимност

Гей ли съм?
Здравейте аз съм мъж на 23 години, от малък жените винаги са ме наранявали, от скоро имам приятелка която ме обича и аз я обичах, но сега не е същото, като знам че тя ме обича я няма тая болка в стомаха, няма го това чувство за привличане, като я видя и ми е безразлична, другото което е че имам тайни сексуални желания към мъже, мъжете ми се виждат симпатични и секси, както и жените, на мъжете гледам от гледна точка на жена, нещото което ме мъчи е че аз не го искам това, не искам да харесвам мъже, искам да харесвам само жени, никога не съм се влюбвал в мъж и не съм правил секс с мъж, нито с жена, моля ви да ми помогнете, мисълта че може да съм гей ме отвращава от този живот и направо не ми се живее, моля ви хора помогнете ми, защо когато не изпитвам болка от любов жените ми стават безинтересни? Защо бог ме наказва така, аз не съм направил нищо лошо на никого просто искам да съм нормален, не искам да виждам в мъжете нещо еротично!!!

Коментари

1.   Трябва да разделиш представите си за сексуално поведение и сексуална ориентация. Ако те прилвичет жените, живееш с жена и без проблеми размисляш за бъдещ живот с жена, но от време на време се изкефиш на пенис в ануса просто имаш бисекуално поведение, но гей не си. При теб е обратното, бисексуална ориентация не съществува въпреки, че някои се опитват там да монтират кросдресерите, трансвеститите и под. От това което казваш, че те привличат мъжете излиза, че си гей, но възпитанието и предразсъдъците те принуждават да се бориш с това. Вероятно ще те отчая, но рано или късно ще победиш над... предразсъдъците. Това не е болест и не можеш да се излекуваш,

2.   Научи се да се възприемаш такъв, какъвто си! Само така ще бъдеш щастлив

3.   Доколкото аз разбирам, не си правил секс. И си девствен. Ами моя съвет е да правиш секс с жена, като начало. Чак тогава ще усетиш любовта, тръпката и така нататък. Секса е в основата на нещата, поне според мен. Когато правиш секс вече ще имаш някаква база за сравнение, ще усетиш жената дали и колко те възбужда и така нататък...

4.   Казваш, че в момента имаш приятелка, не сте ли били в интимни отношения досега? Може би това ще ти даде някаква по-ясна представа за ориентацията ти.

5.   Не мога да разбера ЗАЩО давате мнения когато не разбирате от тези неща. Ако нещо не ти се е сличвало или ти се вижда невъзможно не означава, че не съществува. Бисексуална ориентация има, много хора изпитват тези влечения и имат пълноценен сесксуален живот.
Мисля, че е крайно необходимо да приемеш себе си, да се научиш да се харесваш и уважаваш, да не си затваряш очите и да се смаозаблуждаваш, да погледнеш истината и да я приемеш, тогава ще разбереш, че можеш да имаш пълноценен сексуален живот с пола или половете които искаш, и това няма да ти пречи да бъдеш щастлив, добър и харесван човек. За тези, които отричат, обиждат, не приемат, това е сигурен белег за дълбока комплексираност, несигурност и страх, невъзможност да разбираш и приемаш другите, стеснен мириглед и чувствителност към света и другите. За интелект образованост няма и да споменавам.

6.   Номер 5 - даваме мнения, защото така искаме. Ти се чувстваш някак си единствен капацитет по въпроса ми се струва. Ако ти дам една сладка и една солена торта, а ти в живота си не си опитвал нито едната нито другата, как точно ще разбереш, коя от двете ще предпочетеш? Затова смятам, без много да ми се налага да разбирам, че трябва да опита да прави секс с момичето, за да разбере какво е и след това да вземе решение и да осъзнае за какво става дума и да намери себе си. Познавам много момчета, които са гейове и сме си говорили, всички минават през период на страх, защото обществото не приема добре такива хора.

8.   Благодаря за коментарите особенно на номер 5, най големия проблем е че искам да обичам жени искам жена която да я обичам за цял живот, искам да умра със нея, не искам да ме привличат мъже, това че ме привличат и мъже ми е като ПРОКЛЯТИЕ, аз не го искам това, бях се отрекъл от бог за много години, не знам ако го моля дали ще ми помогне? Нямам нищо против хомосексуалистите това си е тяхна работа щом се обичат да се взимат, обаче аз не искам да съм такъв искам да съм влюбен в жена за цял живот, не искам това проклятие (за мен) наречено хомосексуализъм

9.   до номер 6 -
да но момчето освен двете торти има и желание към едната торта повече от другата.. Тоест, ако го привличат мъжете сексуално, а жените не - какво ще кажеш тогава по въпроса? Авторът си знае сам отговора, но отказва да го приеме, а и 40 приятелки да си хване - насила хубост не става!
Авторе, бъди в комфорт със себе си, само така ще си щастлив!

10.   Мале много е сериозен твоя проблем... Но баце това според мен не е нормално мъж да спи с мъж.. Отиди на психолог, но виж да не е мъж ;д