Споделена история от Секс и интимност

Колко от вас са опитали масаж на простатата?
Преди време приятелката ми ме попита/почти невинно:)/ 'Абе ти чувал ли си за масаж на простатата"? Хлъцнах! Наистина не бях. Честно казано зарових се в нета за "просвещение". И пак честно казано идеята, че ще ми влезе пръстче в дупето ме стресира малко. И още по-честно казано, мисълта започна да ме интригува. Само да подчертая-1000% съм хетеросексуален-само мисълта да се докосна до мъж ме кара да настртъхвам. Та... една вечер/признавам беше ми нужен алкохол/ тя започна да ми прави масаж на гърба/уж/ и... тя работата ясна. От тогава го правим често. На мен ми е супер а на нея и е страшно възбуждащо. Интересно ми е, има ли и други като нас.

Коментари

1-50 от 64

1.   Мъжете страдате от страхотна хомофобия! Не мога да разбера, какво има общо простатата ви (собствената) с друг мъж, особено когато жена ви я масажира. Просто се лишавате от страхотно удоволствие. За съжаление и мъжът ми е един от тези глупаци и мога да забравя... поне докато старостта го тръшне и няма да има друг начин да получи оргазъм.

2.   има и други например ние- на 30 г семейство сме. Жена ми преди 3 години почна с пръстчета, с морковчета да пъха... правила ми е свирка и докато свършвам ми е навирала целия си пръст в дупето, ... свършването е по силно но по малко сперма излиза. така че има и други..

3.   3, 2, 1... приготви се да разбереш, че си гей, педал, извратен и разни други такива безумия :))) Да, има много други (аз и приятеля ми сме едни от тях) но малко си го признават, а на всички им харесва! Тези, които пък които уж за нищо на света не биха го направили (мъжете), всъщност си умират от любопитство, ама са супер комплексирани и с много ниска сексуална култура, като за тях термина ''секс'' се изчерпва с безцелно ръчкане. Само мъж на когото докато са му правили френска не са му пъхнали лекичко едно пръстче в ануса и не е получил разтърсващ оргазъм, може да се опита да те обиди, като те нарече гей! Само, че както бях писала под една друга тема, за да си гей или педераст е нужно мноооого повече от това :)

4.   Сто процента съм сигурен, че един и същи човек ги пише всичките теми за простатата и се съмнявам да си 100% хетеро, приятел!

5.   пробвах, нищо интересно. бърка ти в ануса. няма да повторя

6.   Приятел, стига сте се мислили за гейове!! Някъде вече написах, че това, че се целуваш с жена си, не означава, че си гей, просто защото те го правят един с друг.

Позволявайте да ви бъркат в дупето само жени с опит /например да имат деца, да са се грижили за бебе/, защото тогава ръката е много по-опитна и нежна, не се бърка с предмети, с палци и показалци, ползва се гел и се прави супер нежно и леко. Много жени си умират от идеята и ръчкат, както ги ръчкат тях мъжете, но не е правилно!

Моят съвет като жена - не се бой, не се противи, анусът е място като всяко друго от тялото. Стига да е нежно и внимателно, в началото да е само не повече от 1см, следващият път да прокара малкият си пръст-без маникюр, без лак по ръцете /може да се предизвика алергия/. Усещането /според мъжа ми /е подобно на гъдел и близко до удоволствие, аз го оприличавам по себе си на нещо като галене на клитора без натискане. Единици жени го могат това и ако тя самата няма опит, трябва да не бърза и да прави това, което вече написах.
Направите ли го веднъж рязко или болезнено или бързо, повече няма да повториш, наистина.
И това, което казвам и на жените за аналния секс - ако не си готов, ако имаш притеснения, просто не го прави. Изчакай или се откажи. Масажът на простата идва МНОГО след първоначалното проникване в ануса изобщо, а не от първия път. За да стигне до простата се иска бъркане по-навътре.
Ако жена ти няма против, може да пробва да проникне и с език, усещането и за двамата е приятно и нежно, няма нищо гнусно, няма болка, няма притеснение. Просто една нова любовна ласка :) И още веднъж -не, не си гей, спокойно!

7.   № 5, това е като "пробвах да ми го вкарат, той си пъхна, нищо интересно". Ако не сте правили секс, а просто сте си бъркали в ануса, тогава ти вярвам. Ако си го правил с неопитна, пак ти вярвам.

Авторе, вярно е това за оргазма и че чувството е приятно. Уловката е да не прибързвате, да не си обещавате, че ще го направите на всяка цена, щом стигнете до секс, а да оставите нещата да се случат. само не бързайте и не вкарвайте предмети за нищо на света! Успех!

8.   Прочетох с интерес какво пишат останалите. Не знам как е при еакуляцията и едновременното масажиране наануса, но знам, че преди секс ако докосна ануса или го масажирам, ерекцията е мигновена и невероятна! Опитайте.

9.   Автора. В това, че не съм гей няма нужда никой да ме убеждава. :)) Както вече написах, само мисълта да се докосна до мъж може да ме накара да повърна. Ама не за това иде реч. Просто си говорихме с приятелката ми на тази тема и реших да попитам, само ние ли, аджаба, сме "изтрещели" /и/ така да си доставяме удоволствие или има и други като нас:)Поне за мен оргазма е страхотен. Не го правим всеки път, а само когато сме много "разгорещени". Има коментар по-горе, че съм публикувал подобни теми и друг път. НЕ, никога не съм! Хубав ден на всички и много късмет!

10.   Аз не бих пробвал подобно нещо. Идеята да си правя анални промивки преди секса хич не ме кефи. И без подобни стимулации ми е добре :)
А за мераклии си има мъжки анални дилда за масаж на простата по време на секс. Нищо лошо, който го кефи нека се възползва ;)

11.   Ж 41. Мъжа ми сам си го поиска - аз не се бях сещала даже за такова нещо. Лично мен не ме възбужда особено докато му го правя ама на него като му е хубаво защо не.

12.   Абе за пръст в гъза не знам, ама когато трябва да свърша и жена ми е свършла преди мене, започва да ме гали по мъдете и ануса (без да си вкрва пръста) и оргазмът е върховен.

16.   М-44г. Правим го след като Кобилкина говори за това и двамата гледахме тв. След някой друг ден се разровихме из нет-а и разбрахме как се прави. Пробвайте го - гот е и на двамата. Когато свършвам спермата хвърча по-далече - т. е. оргазма за мъжа е по-силен!

17.   Ж-36. бих искала да го направя на мъжа ми но не знам как да му предложа. честно казано не знам как ще реагира. дайте съвет.

18.   Ж-38. Номер 17, авторът го е описал много точно. Попитай го почти невинно. Моето мнение е, че за да го направите е нужно безрезервно доверие и обич. Няма нищо лошо ако двама партньори опитат да разнообразят изживяванията в леглото. Темата е деликатна и изисква малко такт, но вие се познавате и може би знаете как да подходите. Аз лично мога да споделя, че когато повдигнах тази тема, и двамата бяхме в страхотна настроение и малко, сякаш на шега, просто вметнах, че съм чела някъде. И двамата никога не бяхме го правили, но идеята ни хареса. Наистина той сякаш леко се стресна, но след като се поразровихме и прочетохме по-подробно, се оказа, че не е толкова страшно. Напротив! Бих казала, че когато доставям това удоволствие на партньора , се чувствам безкрайно щастлива, защото допринасям за невероятния му оргазъм. Наистина първият път е малко притеснително в предвид, че нямаме никакъв опит, но пък се получи страхотно. И пак искам да ви кажа - нужно е да има взаимност, обич, доверие... Поне аз така го усещам и първото което казах на приятелят ми след това беше :, , БЛАГОДАРЯ! " Благодаря му за доверието...

19.   Прочетох, в една книга, че при стимулиране на простата по време на секс се получава страхотен оргазъм. В интернет открих, че в сексмагазините се продават стимулатори на простата. Съобразени са с мъжката анатомия. Със батерии са и вибрират. Прилича на изкуствен пенис. Вкарваш го в ануса си и спускаш вибрацията. Но са много скъпи. От порядъка на 250 - 300 лв.

20.   Като почнете да го наричате така ми става много смешно. Кажете си истината, бе хора. "На колко от вас са им бъркали в гъза". Толкова ли е трудно? Чуствате се педали ли какво ви има?

21.   до 18. Снощи уж случайно дадох на мъжа ми да прочете темата. Не каза "да" ама не каза и " не искам". :)))))) Ти как мислиш, дали да не прескоча за някой свесен лубрикант... за всеки случай:))) А и щом твърдиш, че оргазма на приятелят ти е невероятен... :)))))

22.   До номер 21. Аз лично не съм привърженичка на лубрикантите, било то и свестни. Предпочитам масажно масло от гроздови семки - има го в почти всяка аптека и е много добро. Страшно съм доволна и от масажен крем на, , Лавена" - любимият ми крем. Използва се в козметиката за масаж на цялото тяло, при педикюр за загрубели петички, за масаж на лицето при суха кожа.... и т. н. Ако масажираш гръбчето на любимия с този крем и плаавно се спуснеш надолу към дупето... мммм... определено ще му хареса! Опитай! И двете не са скъпи като лубрикантите , но вършат чудеса! УСПЕХ!!!

23.   22, какво ще кажеш за бебешко олио?

24.   22, 23,
А свинска мас?

25.   24,
А чубрица? С червен пиперец да ръснем? Шарена солчица да пръснем?

27.   Пич, и аз бях така, мъчеха ме страшни съмнения "Е ли гейско да ми бърка жена отзад и да ми е кеф? ", но се оказа, че просто няма смисъл от такива драми. Сексът се подобри значително и за двама ни, тъй че — дерзай!

28.   Тука говорите за стимулиране на ануса. Масажа на простатата също става чрез бъркане в анала, но не всяко бъркане е анала е масаж на простатата. Особено тия дето едва-едва влизат с пръстче няма начин да стигнат до простатата така.

Някой правил ли го е по инструкции, така че да е сигурен че наистина масажира простатата?

30.   Наистина този масаж е най скъпия от всички - 10 мин. струват 50 лв
Най добре е в къщи да го прави само опитна жена защото тя знае докъде да стигне. на мен лично са ми го правили едновременно с френска целувка и имах чувството, че ще експлоадирам. Такъв оргазъм получих... Не смятайте господа, че всички на които се прави такъв масаж са гей.

31.   супер яко е, аз сам докато лъсках го направих и се изпразних като кон! Пука ми дали е гейско или не, нали ми е кеф, нямам комплекси така че..

32.   Чувал ли е някой какъв е механизмът на това удоволствие?
Върши ли работа простатния масажьор?

33.   Това за простатния масажор и мен ме интересува. Жена съм и редовно му доставям това удоволствие с простатата. До сега само с пръстче ама защо да няма и малко разнообразие. -) ако наистина върши работа защо пък да не го изненадам някой ден (надявам се приятно)-)-)

34.   Много мъже могат да отричат или да казват че било гейско и т. н. но в крайна сметка е научно доказано че масажите на простатата стимулират и помагат за по-добра и по-силна еякулация. Аз лично го обожавам, приятелката ми също и си умира от удоволствие да ме гледа как се гърча от кеф.

35.   Присъединявам се към 32 и 33. Ако има двойки ( хетросексуални!! ) които са опитвали простатна стимулация с нещо различно от пръстче нека го споделят. Има ли разлика и ако има каква е? Бладодаря предварително.

36.   N:12 подкрепям те и на мен също ми е много приятно. Имам една приятелка с която последния път тя най накрая вкара пръст в ануса ми докато бяхме на 69 и тя каза "искаш да те чукам ли кучко" насочих само и казах изчакай малко да си наплюнча ануса защото без смазка там не става. Сексът беше невероятен не го правя редовно това но понякога 2-3 пъти в месеца много е възбуждащо със жена която да знае как да те предразположи и моля ви не ми казвайте че съм гей-харесвам си жени и на мен лично много ми харесва да правя френска любов на жените да ги... и същевренно да вкарам едно-две пръстчета в дупетата им

37.   Аз съм мъж на 26 пробвах сам, да видя кво ще стане, лично на мен не ми харесва и няма да го пробвам повече.... повече ми харесва да си масажирам точно зад топките

38.   Има една друга точка, масажира се, точно в основъта на членът, там дато е коста, тоест от там дето започва стеблото на членът, много е възбуждащо.

39.   Бях на 59, когато с един приятел, две години по възрастен от мен, се събрахме да гледаме порно. Той си извaди члена, започна да си играе с него и се възбуди. Към края на филма и аз извадих моя, но от притеснение не се възбудих. Той предложи да си мaстурбирaме един друг. Аз приех и така започнаха нашите много приятни приключения. Но аз никога не се бъзбуждaх. Веднъж решихме да опитаме той да ми го вкaрa в ануса. След нaбирaне на известен опит нещата се получихa. Докато той извършва движениятa, аз мастурбирaм. Никога при жена не съм получaвaл такъв оргaзъм. И така вече 12 г. Правим го средно веднъж на 45 дни. Едновременно имaм и приятелка. Едва преди някояко месеца разбрах, че причината за тия рaзтърствaщи оргaзми е мaсaжирaнето на простaтaтaтa.

40.   Активен на 73 години - ми браво!
Присъединявам се към №37. И аз така съм пробвал, от любопитство - това не е за мен, но ни най-малко не се учудвам, че на някого му харесва - просто си е индивидуално. На мен лично ми харесва гъделичкане около, по ануса, но всяко проникване пректатява удоволствието.
Изкушавам се да споделя нещо, което не разбрах...
Преди време посещавам уролог за консултация. Оня ми бръкна с пръст, завъртя да опипал... Едва не умрях от болка. Не заради проникването - при натискането на простата (най-вероятно). Човека си направи някакви изводи казва "ставай". При ставането, без да изпитвам нещо -било някакво удоволствие или болка, внезапно се изпразних. И, О ужас - на панталона му, пред сестрата! Идеше ми да потъна в дън земя. Той обаче не се смути. Даже с усмивка заяви, че го е очаквал. По думите му разбрах, че това не е сперма, може би гной или не знам какво си. Абе аз съм виждал разни видове гной, ма такава... (най-малкото изобщо не смърдеше! ). Доктора ме омая за едно много скъпо лечение тогава. До колко ми беше нужно и наложащо и до днес не съм убеден, но тогава ми се взе акъла. Та бих попитал дали на някого му се е случвало подобно нещо? Или някой ще обясни чисто медицински случилото се?

41.   Аз съм 100% хетеро, никога не съм искал са спя с мъже и не съм го правил. С жена ми отдавна практикуваме strap-on и е супер. Чувството е невероятно. Нищо срамно няма.

42.   до 41. Голям смелчага си:)) На мен приятелката ми отдавна ми прави "тънки" намеци да опитаме и с вибратора и ама аз все не мога да се реша:)) Иначе масаж на простата с пръстче го практикуваме отдавна.

43.   Искам да споделя нещо с вас, на 28г съм, не-знам как и по каква причина, но до преди 3 месеца аз не можех да пикая като хората, задържаше ми се в пениса оригна и прекъсваше.
Колкото и да звучи идиотско, започнах сам да си прилагам тоя масаж на простата вече 4 месец, аз ходя до тоалетна като човек и по хубаво от всякога пикая.
Харесвам на 100% жени, но това че масажа помага е факт.

44.   Не се занимавйте с пендалски работи!

45.   Мисля, че простата е важен и много труден за лекуване орган. Това с пикаенето на тази възраст не е нормално!
Затова мисля, че е задължително да се консултираш с лекар- при това или специалист (андролог напр. в МА)или с препатил д-р. Поне мини на ехограф.
Има напр. безсимптонни простатити, които ги забелязваш, едва когато почне да не ти става.
А иначе, разкажи как точно го правиш този масаж. И освен гадното усещате при проникването, какво му е хубавото? .

46.   Има голям риск простата да се повреди, ако жената е кьопава по природа. Има такива некъдърнички, които не могат една супа да напраят, ама иначе са първи по масажите на простата. Аре, мерси!

47.   И аз съм хомофоб, за жалост. правил съм си го сам, за да видя как е, иначе гот е да! и аз не съм хомо, може би трябва да кажа на приятелката ми някой път, може и да же по- добре да го направи отколкото аз, иначе нищо лошо не виждам

49.   до 42. Престраши се бре!! -)). Мен даже ме е яд, че не се престраших по-рано-) М. 38

50.   При преглед при уролог за ДХП/доброкач. хипертрофия на простатата/, той задължително бръкна в ануса за да определи големината, твърдоста и да не би да има сраствания. Беше бая болезнено. Но също така той ми каза, че по същия начин се стимулира простатата при вземане на секрет. Възможно е сигурно стимулиране на половия акт с масаж, но при спомена за болката при прегледа засега ще се въздържа от такива еротични похвати. Т. 51

51.   това е любовна игра, после се прави секс, ако искаш да си с платена кака звънкай, яко е но не всяка дава да я целуваш по гърдите и краката, предварително се уговорете за услугата и цената, ползвай кондом

52.   Естествено, много други го практикуват, ама не си признават. На мен лично много ми харесва. От 10 години го практикуваме и досега не съм обърнал резбата. Действайте смело.

53.   М 25. Жена ми отдавна ме кара но аз все не се навивам. Хем искам хем ме е страх. Един път бяхме пинали и след хубава баня тя си вкара езика и си поигра, признавам си беше много приятно и почти веднага свърших, та наското пак ме пита искаш ли но се отказвам. Да не ме помисли за педал. Но чувството е върховно. Май следващия път когато ме попита ще приема :). С език или с пръст както реши тя ще и се доверя.

55.   М 30. Пробвал съм го с приятелката ми. Повярвай ми, страхотно е! Не се колебай!

56.   Простата може да се стимулира и без да се бърка в ануса, отпред малко под пъпа започва се слеки масажи като леко се натиска мястото, има и друг начин, лягате по гръб, свивате краката и започвате да напъвате коремните мусколи, правите около 20 напъвания и ще усетите как възбудта нараства в областа на простатата, възможно е и да получите оргазъм без да стимулирате пениса.

57.   Невероятно е! Пробвайте!

1-50 от 64