Споделена история от Секс и интимност

Еякулация по време на секс, без да усетя - възможно ли е това ?!
Възможно ли е по време на секс да се свърша изцяло, без да усетя абсолютно нищо било то преди или след това..? Момче съм, на 22 години, нямам никакви здравословни проблеми, дори винаги ми е било трудно да се свърша (трябва сам да го направя, никоя партньорка не е успявала досега). Питам, защото по време на секс момичето отдели ( поне така смятаме) секрет, който много прилича на семенна течност.. Бял, гъст, прилича на нишесте... Тя каза, че и преди й се е случвало да отделя такъв секрет, когато е болна (както беше в случая), но адски мн се спичам и затова питам... :) Благодаря предварително.

Коментари

1.   Авторе, най-вероятно това си е секрет на жената. Отделя се по принцип не от всички жени, а от тези с развити жлези, най-вече е признак, че жената е била много възбудена, получила е оргазъм. Не се случва всеки път!
Въпреки това не е зле момичето да почне да взима противозачатачни или да ползвате кондоми. Мъжете отделяте несъзнателно т. н. „преякулат“, който служи за смазка, а и природата си знае работата - съдържа и някой и друг сперматозоид за белята...
Потърси съвет от сексолог, от уролог, как да тренираш така, че да можеш да свършваш без да се мастурбираш. Не е приятно за жената, а и един ден, когато искаш да имаш деца ще е доста трудно да забремениш някоя така. Причината да свършваш по този начин е не само, че сигурно си свикнал така от младежките си години (мастурбация), но и се притесняваш от нежелана бременност. Противозачатачните биха ви решили проблема, те са най-сигурният контрацептив (над 99, 9%), НЕ ВОДЯТ до напълняване. Противопоказателни са само при жените-пушачки.
Успех

2.   Помириши го, ако мирише на сперма е ясно. Едва ли може да свършиш изцяло, по - скоро изпускаш малко. Нормално е при силна възбуда и задържане.

3.   Не знам дали авторът е за сексолог, но момичето със сигурност Е, по-точно за акушер-гинеколог. Има един милион заболявания, бактерии и глупости, не отдавайте така лесно всичко на възбуда и секрет от това. При най-обикновен грип, една "обикновена"кандида или хламидия, която е "заспала" някъде в организма и не дава външна изява, се пробужда и прави бели. Моят съвет като медицинско лице към младите - забравете всякакви противозачатъчни, а до брак, ползвайте единствено и само кондоми. Прекалено подценявате заболяванията и заразите, които не са ХИВ, но затова са доста опасни и правят големи поразии, при това напред във времето. Освен, че са "срамна работа". Успех!
ж, 39, м. с.

4.   Понякога се наблюдава еякулация без оргазъм, но е в много минимални незабележими количества :)

5.   От автора: Не миришеше на сперма. След това се свърших, и спермата ми беше съвсем различна консистенция и цвят - по рядка и не толкова бяла, миришеше си на сперма, докато този секрет не.

6.   Непременно момичето да отиде на лекар. Не го отдавай на сакреция при възбуда. Секрецията на здравата жена е прозрачна. Това е бяло течение. То може да се причини както от различни полово предавани инфекции, така и от настинка, срив в имунитета и мн др причини. Факт е обаче, че не е нормално да секретира с бели и гъсти течности. Бялото тъечение може да инфектира и теб, ако е причинено от сексуална инфекция с нея, а ако е по някаква др причина може да получиш инектиране, гъбични инфекции и т. н. Непременно отидете на лекар и правете секс с презерватив.

7.   номер 6, стига плаши децата. Момичето просто е имало по-бурен оргазъм. Всеки организъм си е различен. Случвало ми се е и на мен при много-много силно изживяване, а съм напълно здрава жена, която никога е нямала бяло, зелено или каквото и да е друго течение.