Споделена история от Секс и интимност

Зачервяване по главичката
Здравейте момче на 16 години съм... Преди 2 дена като се събудих главичката на пениса ми ме сърбеше. Като отидох да се изпикая реших да я забеля и да я видя.. и като забелих беше цялата главичка почервеняла и кожичката отвътре.. вече 3ти ден е така не ми минава даже сега не мога да го забеля хубаво и има ужасен сърбеж.. вече сърбежа не е толкова голям но зачервяването си седи... от какво може да е страх ме е моля отговорете

Коментари

1.   Ако не водиш полов живот, най-вероятно е някаква бактериална инфекция, гъбички...
Пари ли те при уриниране?
При всички положения, отиди при личен лекар или уролог. Ще ти изпишат нужните лекарства. Не оставяй инфекцията да се разпространи и да обхване пикочните пътища, да достигне до бъбреди и вътрешни органи! Няма нищо срамно, всички боледуват от подобни неща. Мий се само с вода или с бебешки душ-гел БЕЗ САПУН.

2.   1. От много чекии
2. От много миене със сапун. Препоръка: мий го без сапун, но го изплаквай добре.
3. От някакво нараняване
4. От някаква болест
Просто намали чекиите и никога не го мий със сапун и ще видиш, че до два три дена ще се оправи. Това е и успех.

4.   купи си Певизон и се мажи един два дни и ще мине

5.   Сега като пикая усещам болка и парене и ми е трудно да го забеля защото ме боли и е много зачервен.. страх ме е но неискам да ходя на лекар :?
Ден преди това направих една бърза чикия а 2 дена преди това направих 2.. което е рядко за мен да направя 2 чикии за 1 ден..

6.   Авторе, имаш възпаление някакво. Отиди на лекар, само с антибиотик ще се оправиш. Не е от мастурбирането, спокойно! Дори не е нужно да се показваш на лекаря, опиши му симптомите си и ще те накарат да дадеш урина. Така ще определят точното лекарство. Не се срамувай и притеснявай. Само, ако не се лекуваш е опасно. Не е нещо срамно или свързано с мастурбацията! СПОКО - човешко е, бактерия някаква, отслабнат организъм, улични тоалетни... , но отиди на лекар, не рискувай здравето си така

7.   Ако не мине до 2 дена ще отида на лека :)

8.   Вече не е толкова зачервена но кожичката се е подула и немога да го забеля хубаво и боли като го забелвам... кожата на главичката е станала дебела и боли много докато мине средната част на главичката. :X

9.   Не знам какво чакаш още, ами не отиваш на лекар.

10.   Мий си ръцете преди да биеш чекии..

11.   Здравейте зачервяването почти отмина но кожичката ми се наду и се нацепи.. като пикая ме наболява и не мога да го забеля хубаво засхтото се е надула кожичката? някакъв отговор?

13.   Най вероятно става въпрос за беланит при теб и аз имам подобен на твоя проблем но съм обрязан и за щастие нямам твпите проблеми с подуване и трудно забеляане но за сметка на това не мога да установя какъв е моя проблем вече две седмици съм с леко зачервени петънца които отшумяват през два дни и се появяват и пак отшумяват.. нямам парене, сърбеж и подуване. Забелязах че след всяка чикия се появяват повече и когато се спра изчезват напълно.. Не сменям партньорки а съм с мойта приятелка от 3 години няма как и откъде да съм хванал няква болест от някъде... имам лубрикант който е от 11 месеца, съмнявам се дали не е алергия от него защото си бия чикии с него или от някой душгел защото пък ние често си ги сменяме...
честно казано не се притеснявам и за сега няма да ходя по доктори да давам пари за прегледи и изследвания защото без това не се осигурявам...
Мисля че е алергия от един евтин душгел на B A L E A... защото в деня в който започнах да го използвам на следващия ден ми се появи този проблем

14.   След толкова постове и въпроси никой не си взе бележка и поука, затова моят съвет е, продължавай така не ходи на лекар и чакай да ти мине от самосебе си, накрая той сам ще падне и няма да има какво да те боли, сърби и зачервява. Успех.