Споделена история от Секс и интимност

Искам да участвам в тройка
Имам една мечта която съм на път да я осъществя. Става въпрос за участие в тройка. Аз съм на 21 и с един приятел доста сме си говорили за това, даже и си направихме регистрация в един сайт за запознанства. Сложихме снимки, изисквания всичко, само дето кандидатките липсват. Естествено ние не чакаме някоя да ни пише напротив даже сме доста активни в търсенето. За съжеление обаче никоя девойка не ще да осъществи нашите мечти.

Реших да пиша тук да попитам по-опитните дами и господа които са участвали в такова нещо ако може да ни дадът някакви съвети или препоръки или поне да ни кажат къде грешим?

Коментари

1.   Първо поупражнявай малко правописа и може и да ви дадАт девойките.

5.   Ми то тези неща по скоро стават спонтанно,едва ли от някой сайт някоя ще се навие на подобно нещо.По скоро първо единия трябва да е с нея и ако тя се съгласи и има желание след време желанието ви да се осъществи!

6.   Много отчаяни изглеждате в моите очи. Естествено, че никоя нормална няма да ви върже.

7.   Регистрирайте се в gepime , ако не сте го направили вече.

8.   ВИЕ ИЗОБЩО НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ?ЕСТЕСТВЕНО,ЧЕ НИКОЕ МОМИЧЕ НЯМА ДА ВИ ОБАРНЕ ВНИМАНИЕ.СЪВСЕМ МАЛКО Е ВЕРОЯТНО НЯКОЕ МОМИЧЕ ДА СЕ СЪГЛАСИ ДА УЧАСТВА И ДА ИЗПИТА ЖЕЛАНИЕ ЗА ДА МОЖЕ ТОВА КОЕТО ИСКАТЕ ДА СТАНЕ ФАКТ.

9.   Абе я се стегни!Жалък си .Никой нормален мъж не би пожелал да раздели момиче с друг мъж.Нещо ти има!!!Иди се прегледай

10.   Вие сте извратени. Трябва да е някоя ку*ва, за да се съгласи. То не че ги няма, пълно е. Само дето може да ви лепнат я ХИВ, я някоя инфекция. Защото вие явно и толкова ги подбирате непознатите. Жалки сте ве, да знаете ;)))

11.   Ако последният коментар е отправен към мен значи те много плитки сериозно явно не ви се е сгъстила бозата в главата, аз предложих 3-ка да направим 2 мъже и 1 жена, какво значение има пола важен е половия акт и да има кекс и удоволствие и глазура след кекса да остане навсякаде която момичето блаженно да оближе...

12.   Брат, нищо ти няма не ги слушай, единственно №5 е казал истината по въпроса. А №8 дето ти се кара, най-вероятно е 15 годишна, дето незнае яде ли й се, е.е ли й се, и сигурно като излезе вечер и се надрусат не с 2-ма ами с 5-ма спи ама по различно време :) .
Та по въпроса, всички нормални мъже си мислят за тройка , е по принцип си я представят като 1 мъж и 2 жени, но и обратното не е лошо за пробване , аз лично съм го пробвал когато бях на около твойте години с един приятел на село лятната ваканция. Ех какви времена бяха, не 3-ка ами 7-ка можеше да направим на село. Като си отидем лятната ваканция и си дойдат всички нафукани момичета дето се имат за големи гражданки и като се разфучат, немогат да се спрат, пък после като се срещнем в града в който живеем се правят на света вода ненапита :). Но честно да ти кажа мисля че дори и да ти се случи нищо няма да разбереш от секса, смисъл ще е само някакъв приятен спомен за лудорий, понеже за да получаваш пълна наслада от секса трябва известен опит и увереност в себе си , а те се натрупват с годините практика.

№6 Нямаш си идея колко нормални според теб, които са около теб ще се вържат, много е важен подходът.

№9
1. момчето никъде не казало че ще правят секс с приятелката на един от двамата или пък след секса някой от тях ще я вземе :) .
2. Не бъди толкова сигурен/сигурна много мъже го правят.

№10 Защо използваш такива епитети, няма по-голямо щастие за един мъж от това да накара партньорката си да се държи разкрепостено в леглото, или както казваш ти като " ку*ва". Всичко опира до умението на мъжа да я накара да няма задръжки в леглото, и после ухааааа, голямо щастие за него ( блазе му ) :) . Много ще ми е интересно някой ден ако попаднеш на такъв мъж и се усетиш че се държиш според твоето описание, искам да ти видя физиономията. :))))
Ама няма как да се получи :(((
Според твоето мнение: всички жени трябва да са такива,
а според моето: "Няма жена, която да не ти дава това което си поискаш, а има мъже който незнаят как да си поискат, онова което искат ".

Не съм искал да обидя никого, просто се подразних от възмутеното ви женско мнение, много се правите ей, кой знае какви работи вършите по тъмно ама иначе сте света вода не напита. :)))

Живота е един и трябва колкото се може повече неща да се вземат от него.
Вземайте че не остана, ей сега ша лопне мандалото и край.

13.   Ами аз да ти кажа аз съм участвала и не е никак добре защото винаги има един недоволен защо ли ? ами защото ако правиш тройка с твоя приятелка или още едно момиче и едно момче то едното момиче няма да е доволно..ако го правиш с двама мъже и само ти то единия мъж няма да е доволен..!Аз съм на 25години

15.   5 е прав при мен така стана савсем спонтанно така че споко

16.   Това е нещо страхотно и действително най-добре е да стане спонтанно с приятели, които добре познавате. Много глупости са изписани за съжаление тук и твърде малко хубави неща. Хора опомнете се. В кой век живеете? И докога ще имате ориенталско мислене, което за съжаление важи много повече за мъжете и по-малко за жените...

Аз лично съм пробвал тройка и в двата й варианта и трябва да кажа, че е нещо страхотно като изживяване, особено полята с малко /или малко повече/ алкохол, но за да се получи най-доброто, за да стане нещо запомнящо се е добре участниците да се познават и да бъдат приятели, да не са ревнуват по между си и най-вече да бъдат широко скроени хора, каквито вярвам че все още се срещат и не са на изчезване.

Сайтовете също са някакво решение, но не се знае на какви хора ще попаднете и дали всички са добронамерени. Така, че УСПЕХ в търсенето и приятни моменти след намирането на третия... Сърдечни поздрави!

17.   Срещу заплащане ще се получи! Не се косете, опитайте в ескорт бг!

18.   Давайте, правете всякакви тройки, четворки и разни други оргии, страхотно нещо е, особено за гинеколозите, тъй като това е начин да съберат дооооста пари :)