Споделена история от Секс и интимност

Искам секс с него!
Здравейте!!!
Имам връзка от 2 месеца с 50-годишен мъж. Той е женен и е доста по-голям от мен. Досега връзката ни беше изцяло на целувки, прегръдки и мачкане. От известно време искам да правя секс с него и му го казах. Няколко пъти опитвахме, но ангажиментите ни прекъсваха. Лошото е, че моето желание се засилва и то от мисълта, че никога няма да е мой, а и аз никога няма да бъда негова. Обожавам го. Имам чувството, че се притеснява от това да не ме разочарова в леглото. Моля ви дайте ми съвет как да го предразположа. Какво да му направя и как да му го направя?? Пишете само по темата. Предварително ви благодаря!!!!

Коментари

1.   Ще Ви напиша, Госпожице, да не разваляте семейство, защото това е голям грях

2.   Обади се на жена му, тя ще ти каже точно какво да направиш!

3.   Не слушай номер 2, явно и жената не знае.
Виж, авторе, не се натискай на този мъж. Той в момента се бори със себе си. Иначе, ще се опариш. Сексът ще е много добър, но ако се влюбиш? Ще има да плачеш сама. Един мъж на 50 г. трудно се развежда, защото трябва да дели цялото си имущество с жена си. И все пак - случва се. Друг е въпросът, дали на теб ще се случи или ще си поредната млада, използвана и захвърлена жена.
Любовтта не е грях. Той е прелюбодеец, не ти, защото той е женен. Но казвам ти, гледай да не се влюбиш

4.   А ти на колко си години? Това да уточним за да ти кажем дали имаш шанс да е твой.

5.   Сексът с теб не значи непременно развод за него. Вече е стар и иска да опита младо, да си спомни как е. За не го не е нищо повече. И да те оправи няколко пъти, сам ще се отдръпне, а ти ще страдаш. Ще си размените някоя и друга болест и защо?? Я си хвани един 30годишен да те разклати здраво, за какво ти е тоя дядка?? Не си слагай грях, че и ти деца ще имаш някой ден и същото ще ти се случи, макар този ден точно сега да ти се струва доста далечен, бъди сигурна, че ще дойде. Няма безплатен обяд на този свят, моето момиче, никога не го забравяй. Рано или късно ще трябва да платиш твоята част от сметката, дано да не се наложи децата ти да я плащат някой ден! Замисли се добре.

6.   Според мен глупаво е това което правите за което ще съжалявате след време и най-малко да развалите семейството на мъжа. Вземете се в ръце и не правете глупави неща ;)

7.   Абе смотаняци момичето иска да и кажете съвет а не да и четете библията!!!!

11.   Абе хора вие добре ли сте? Как може човек на 50 години да наричате " дядка", това е човек на зряла възраст. Искрено съжалявам жените, които не са били с по-възрастни маже, не знаят колко много са пропуснали, но толкова до ограничените. Относно проблема на авторката искам да я посъветвам да бъде себе си, колкото по-непринудено се държиш с него, толкова по-лесно той ще се отпусне. Предразположи го като му напомняш, колко много ти харесва и те възбужда!
Успех!

12.   Офф какви глупости чета само. На 50 години бил дядка, вие в ред ли сте уе?

13.   Не ги разбирам тези жени... "Обожавам го... "
Еми като е така не му разбивай семейството. Ако ти беше на мястото на жена му? ! Как би се чувствала? Сигурно в онзи момент щеше да го обожаваш също.
Самият факт, че той й изневерява с теб не те ли отблъсква?
Щом е доста по-голям от теб, това е само временно. Защото ако сте заедно, ти ще поискаш нещо "по-младо" след време, както той иска сега с теб.
Цялата тази история никак не говори добре за теб и е добре да се позамислиш.

15.   Алоууу, "моралистите", я тихо! Къде се извъдихте такива "безгрешни", бе? "Не прави това, .... не прави онова, ... Господ ще те съди, ... това е грях". В такива случаи обичам да казвам:"Не съди, за да не бъдеш съден. " Никой не знае какво ще му се случи в този пъстър и пълен с изненади живот. Няма застраховани! По същество - момиче, има значение на колко си години и какво искаш от живота. Какви са твоите планове, очаквания, готова ли си вече за сериозна връзка, искаш ли дете и семейство? Правилно са написали в някои от по-горните коментари, да не очакваш нищо сериозно от този мъж. За него ти си разнообразие, внасяш цвят и емоция в живота му, който покрай семейство, проблеми, работа се е превърнал в монотонно ежедневие. Но ако имаш тайни надежди, че ще се разведе със съпругата си заради теб - не, това няма да се случи! Създал е вече нещо сигурно, а мъжете от сигурното не бягат. Тепърва да се обвързва отново, да се нагажда към нов характер, с няколко думи - да започва всичко отначало. Трудно ще е за него колкото и да ти казва, че те обича и че не може без теб. И за двама ви е по-лесна такава връзка, каквато имате в момента. А относно това как да го предразположиш - покажи му, че го обожаваш, говори му секси неща, какво ще му направиш... Просто му кажи, че както и да се"представи в леглото", за теб това не е от първостепенно значение. Смятам, че когато има наистина страст, тръпка и емоция, говоря за онези първичните страсти, тогава нещата просто се случват по най-прекрасния начин.