Споделена история от Секс и интимност

Болки в корема по време на секс
Здравей те аз съм на 22г. имам един проблем при който много се ужасявам когато съм с приятела си. Имала съм го и с другите си партниори но проблема стана от това че не бях правила секс известо време допитах се до геноколошката си тя каза че нямам проблеми но аз си ги усещам че имам и те са когато сам с приятела си всичко добре върви но като се стигне до секс и на мен ми причернява. Защото първо че сам суха от долу и страшно много ме боли когато прониква в мен и това е през цялото време. След няколко месеца ходих при геноколошката си тя ми каза че имам киста на яйчниците също така я попитах как да я премахна каза че не може ще се премахне сама, но не искам да ме боли когато правя секс с любимия ми човек и да ме боли и от тази болка немога да се отпусна и да получа желания оргазъм трудно ми е.

Коментари

1.   Авторке, отиди при друг гинеколог и търсете хормонално лечение за кистата.
Иначе, няма да те боли, ако ползваш лубрикант. Препоръчвам ти тези на Дюрекс. Ползвай го и при мастурбация. Оргазъм ще получиш чрез стимулиране на клитора. Покажи на приятеля си, как да ти доставя удоволствие, ти се научи да си доставяш сама удоволствие, но обезателно полвай лубрикант. Той има консистенцията на вагинален секрет и ти гарантирам само удоволствие!

2.   Приятел - приятерлЯт

ГИнеколог - гИнеколоЖка

Киста се оперира ако се налага /чака се да се доразвие/ или при раждане се пука сама. НОШПА пий или магнезий, СМЕНИ гинеколожката. Може да имаш някакво възпаление на яйчниците или бактерии, направи цитонамазка. кистата се следи задължително на определен период от време /месец, три месеца или 6 месеца и т. н. /, който се определя от лекаря.

3.   Смени си гинеколога. Не можеш да стоиш с тази киста и да не правиш нищо. Кистата се лекува чрез хормонални препарати. Ако до 6 месеца не изчезне, се оперира. И наистина внимателно по време на секс, защото ако се спука става доста сериозно. Тя може де се спука и без секс, де. Просто трябва да отидеш на друг лекар и да се проследява следващата половин година. Но да си стоиш с нея и да чакаш да изчезне сама, няма да стане. Друг вариант е чрез пиене на билки, но това е много индивидуално дали ще ти подействат, зависи каква е, колко е голяма и т. н.