Споделена история от Секс и интимност

Сладки смс-чета
Здравейте! С приятеля ми често си пишем СМС-чета, може ли да ми дадете някакви идеи какво да му пиша, че вече се изчерпах :( искам нещо, което да го зарадва да го усмихне.. или как да го наричам без тия клишета "мило" "скъпи" "мечо" "слънце".. искам нещо оригинално, ако помогнете ще съм ви много благодарна! Иначе за него да кажа на 35 год. е :)

Коментари

1.   На времето имах една връзка. Няма я вече но като си спомня винаги се усмихвам. Обръщахме се на "пръдльо" и "пръдла". ако влагаш нещо не звучи грубо. даже напротив:)

2.   Самите думи, изречения и прочия идват от сърцето а не от чужди мнения на хората. Постарай се и послушай душата си ако искаш сполучливи думи...

3.   Не е ли малко стар за "СМС-чета"? :Д

4.   СМС-ите са най-безсмисленото занимание, абсолютен гълтач на време и сили, изцеждат и последната емоция, връзката постепено закърнява, заради тази изсмукана от пръстите лаконичност... ;)

5.   Пишете си стихове, дори да са нескопосани в началото. Много е сладко!

7.   Ако искаш да пращаш смс-и е задължително да си ги измислила ти. Като ги копираш от нет-а или от чужди идеи това си личи и не би донесло никаква емоция според мен.

Преди две години когато се запознах с приятелката си я свалих точно с смс-и. Понеже имаше разстояние между нас всяка вечер й пишех супер дълги истории които си измислях на момента. Със сигурност не съм най-талантливия писател, но тя харесваше това, че ги измислям аз специално за нея, а не да ги гледам от нет-а и да й пращам смс-и които и предните й гаджета са й пращали.

8.   3# И аз съм на това мнение, че е стар за СМС-и :D По добре го изненадай с неочакван секс (сутрин или след душ)

9.   Стар бил за смс...
То по тази логика и за телефонен разговор е стар