Споделена история от Секс и интимност

Много се възбуждам
Здравейте аз съм на 30 години имам проблем с жените - изобщо не ме привличат, хетро сексуален съм мразя лесните неща много съм правил секс с жени, но вече не ми дава удоволствие секса. Повече ми харесва да правя чикии пред жени да йм показвам на всякаде дори и на улицата това ме задоволява повече от секса, много харесвам да им гледам лицата когато се изпразвам, не искам да го правя но не мога да се сдържа, то е като дрога не мога да се откажа не знам нещо нередно ли има в мен.

Коментари

1.   Автре, твоето не е нормално - нещо повече, дори е забранено да правиш тези неща на публични места. По-добре потърси лекар-психолог и търси причините за своите перверзии. Не казвам сега тотално да си забраняваш всичко, но поне трябва да се отучиш да тормозиш жените на обществени места. Има иначе жени, които в нета харесват да гледат такива изпълнения - с тях можеш да изживяваш перверзиите си.

2.   Ти си ексхибиционист. Купи си един шлифер и си готов :):):)
А сега сериозно. Млад човек си, не се излагай. Прави го само пред жени на които им е приятно иначе ще си навлечеш неприятности.

3.   Имаш нужда от психиатър, страдаш от ексибиционизъм!

4.   Те на тва му се вика воайорство!

5.   Така се получава, когато вследствие порнозависимост влезеш в трета фаза (на десенсебилизация)... май така се казваше - което значи ОБЕЗЧУВСТВАНЕ и е равнозначно с прихически обусловена импотентност.
Следва последен стадий - на извращение. Нещо като опит да възродиш тръпката, получава се възбуда само при форсмажорни обстоятелства, вече задължително трябва да има срамен или престъпен елемент в деянието.
Така някои в зряла възраст обръщат резбата, други го удрят на садо-мазо, това носи нова непозната тръпка. Ти попадаш някъде там.
Разбира се, и това ще има продължение. Малко преди и това да спре окончателно да ти носи наслада, ще започнеш да го правиш пред деца, бабички, мъже. Може да започне да ти носи радост само да смучеш мръсни мъжки крака (в по-добрия вариант) или да нараняваш хора (в по-лошия). На финала и това ще спре напълно да те възбужда, но ще остане навика и ще продължиш да по инерция да търсиш нови и нови бройки, в търсене на вътрешен мир.
Съжалявам, ако не те радва тази перспектива, но развитието на болестта има точно такъв предизвестен завършек.

6.   Ужас... такива като теб ме плашат, честно. Отиди на сексолог, или психиятър, но се опитай да овладееш тази 'мания', преди да са ти лепнали етикет 'ненормалник'. Това все пак е реалния живот, не порно филм, където всичко е възможно.

7.   Това е супер гадно и гнусно!