Споделена история от Секс и интимност

Момичета, които не обичат да получават орална любов
Здравейте. Пускам тая тема, тъй като, някъде тук из сайта, на един коментар една жена беше казала, че не обича да я лижат, да й правят орална любов.

Та, интересно ми е, има ли наистина такива момичета, които не обичат и не искат мъжете им да ги лижат.

Странно е, все пак много мъже си умират да лижат половинките си, та за това питам.

Има ли такива жени, които отказват да им се прави орална любов... и защо? :)

Мерси, предварително :)

Коментари

1.   Аз не отказвам, но не ми е приятно. Мисля, че проблемът е в техниката на мъжа ми - просто не може да оцели правилните места и го прави доста мокро, не ми е приятно. С ръце обаче е перфектен. Не отказвам и орална любов, но е заради него. Аз самата не изпитвам почти нищо. Доста почетох за техниката, мисля че преди всичко би следвало да се стимулира клиторът, но мъжа ми не го прави и съответно не ми е хубаво. Казвала съм му, но не променя нищо. Голяма работа - останалата програма е перфектна.

2.   Определено има. но в кавички. Това са същите жени, които като момичета не са правили качествен секс, съответно не са получавали качествен орален такъв и най-лесно е да кажат "ооо, аз не обичам". Те вероятно познават едно лизване или гъделичкане с езика, без дълбока целувка там долу или засмукване или качествена и продължителна игра с външните полови органи. С други думи, партньорът им не го е направил достатъчно добре, от сърце и е бързал по някакви причини /какви ли:)/, така че жената не е узнала напълно удоволствието и смисъла на оралната любов. Повечето такива жени дори казват, че прекрасно си живеят и без никакъв секс. Някои от тях изключително много се притесняват и срамуват, което също е фактор, за тях най-лесно е да кажат, че не обичат.
Това е моето мнение, сигурно има и други. Ж, 35г

3.   Според мен жените, които са по-неопитни и не са толкова сигурни в себе си и не могат да се отпуснат напълно не харесват оралната любов. Просто има жени, на които им е неудобно, смущават се докато мъжа го прави, не могат да се отпуснат напълно и съответно не изпитват пълно удоволствие, защото само се притесняват.
Ана

4.   Не бих казала, че не обичам, но после за "същинската" част леко ми е спаднал меракът... Затова предпочитам без. Но пък обожавам да правя свирки.

5.   Авторе, всякакви има и ако някой ти каже "много жени го обичат" не му вярвай. Няма точно изследване и не може да има, поне докато не се конструира машина за четене на мисли.

6.   не съм от отказващите

някои го правят бавно и продължително, което е отегчаващо дооооста, но не са много такива.. оралната любов е за мен... жестооко

7.   Обожавам! №1, говори на мъжа ти в момента, докато го прави, насочи му леко ръката, ползвайте поза 69 например, защото ако той е твърде възбуден, докато оправя теб, просто му е замъглена мисълта и няма време да се концентрира.

8.   Моята приятелка беше от отказващите когато се запознахме. Твърдеше, че й бил прекалено чувствителен клитора и било неприятно. Веднъж без нейно позволение започнах да я лижа... отначало се дърпаше, правеше някви криви физиономии, но след 10 минути получи първият си орален оргазъм... след това още 4 същия ден. А от тогава може би стотици.
Така че ще кажа на жените да не си мислят някви тъпотии, като моята приятелка, а да пробват и най-важното да не си мълчат, а да напътстват партньора си първия път за да разбере той как да го прави - всяка обича с различна скорост и натиск (също като при свирките, което за съжаление някой жени не знаят и си мислят, че щом на единия му е харесвало так, то на всички им харесва така). Не приемайте мъжа си като няква машина за лизане, а му помогнете първия път да напипа точно ритъма за да ви достави удоволствие на макс.

9.   Определено има такива, на които не им харесва. Имам доста опит в областта. Макар и да прозвучи нескромно - претендирам че знам как да го направя на всяка според предпочитанията й. Определено не е еднакво усещането при всички. Във всички случаи обаче трябва да се открие и работи по G-точката - нежно, внимателно или направо брутално... Бъдете наблюдателни, не задавайте въпроси!

10.   От номер 1 до 2 и Ана.
Не сте прави, аз винаги съм имала хубав секс, мога да достигам до мултиплени оргазми и експериментираме много. Не се и притеснявам от тялото си, голотата си, особено пък от мъжа си не се притеснявам. Не е там проблема, въпрос на предпочитание е. Обичам да правя свирки, но правя поза 69 само заради него, аз не изпитвам почти нищо, докато ако действа с ръце е перфектно чувството. Понеже експериментираме доста, не виждам защо трябва да се тормозя да харесвам нещо, което не ми харесва. Мъжът ми има пълен достъп до тялото ми, но така не само не изпитвам оргазми, но и ми спада възбудата.
Мъжът ми много добре ме познава вече от толкова години, знае ми „точките“, но не се получава. Той има богат опит, правил ми е нещата, които описва номер 2 и не ми харесва просто.
Голяма работа! Хора всякакви, вкусове - всякакви. Имам иначе чудесен сексуален живот, дори мръснишки за много хора, за мен не е проблем това.
На М35 мога да кажа, че не мога да живея без секс, дори по време на менструацията си. Правим поне веднъж секс всеки ден и нямаме проблеми.

11.   Ж. 38. И аз не обичам 69. Ама да застана над главата му като е легнал по гръб... ммммммм

12.   Може и да има такива жени. Е, за щастие аз не съм една от тях. :) Мъжът ми е перфектен в тази област (явно много е гледал порно :D). Винаги ми е било приятно! А пък към автора - всяка жена е различна. На една и харесва орална, на друга пък да й мачкат или лижат циците, на трета друго. Всяка е със своите предпочитания.
Айде лека ти работа! ;)
Жена на 23

13.   Аз не съм искала само когато съм попадала на мъж, който не умее да го прави- прекалено много ме лигави, смуче ми силно клитора или пък е груб. По принцип обичам, но понякога се случва да не ми се иска. Имам приятелка, която ми е казвала, че не обича изобщо, но не знам защо :)

15.   Една моя приятелка също не обичаше! И свирки не обичаше да прави, а всеки път искаше пък анален и повече и харесваше.
Така че всеки си е различен и знае неговото си.

16.   Само си представих колко щастлив е приятеля на номер 4 -обожавала да прави свирки. Не знам дали има по-голям щастливец от твоя мъж.
М27

17.   Съгласна с 1.
Но! Най- гадното чувство е да засмукват... Ъххх.
Само ти дразнят кожата, но рядко уцелват мястото....
Ето така се губи желанието за един дълъг, качествен секс. 3:)

Лена

18.   И моята жена не искаше орални ласки. Как ли не съм я мъчил, какво ли не съм правил....не искаше. Казвала ми е, че за нея е по-приемливо жена да го прави на мъж, отколкото обратното. Някаква странна логика? Мислих, че нещо съм сбъркан, не знам. Това продължаваше с години. Не издържах и попаднах на мадама, която не беше стигала до оргазъм с език. Бях първия с който тя изкачи тоя връх. Сега редовно с нея го правим - получава невероятни оргазми, особено, когато ? лижа клитора, с два пръста съм в нея и докосвам Г-точката ?, а с другата ръка я галя по гърдите. Обожава, когато я залее оргазма веднага да вляза в нея и бясно да започна да я чукам.
В къщи отдавна са ми минали мераците зя тия работи...