Споделена история от Секс и интимност

За и против секса със зряла жена
Аз мисля, че има зрели жени, които едно, че са по-опитни, ами са и много по-поддържани от разни 20-годишни повлекани. Преди години имах връзка с подбна дама. Тя знаеше, че ще е само секс, а и тя самата търсеше само това. Мога да ви кажа, че правеше невероятни свирки. Посрещаше ме на вратата, после отивахме директно в леглото. Имаше страхотни цици- големи и твърди, с не много големи зърна и ареоли- направо перфектни ви казавам... Имахме отношения няколко месеца и тя си хвана мъж на подходяща възраст и спряхме да се виждаме, сега често си фантазирам за нея, дори се чудя дали да не си хвана кака за секс пак...

Коментари

1.   Аз съм за секса с всякакви пълнолетни хора, но имаш един основен проблем - сексът рано или късно те кара да чувстваш човека по-близък, да искаш понякога и връзка, повечко от секс.
Имам познат, който е затворен в такава връзка. Проблемът е, че въпросната зряла жена вече е родила децата си, отгледала ги е, а той няма деца. Сексът вярвам, че им е хубав, имат дори връзка и са сгодени или нещо такова (носят някакви пръстени), той отгледа нейните деца и дори го наричат „татко“, но е споделял на мъжа ми, че си търси жена за семейство. Не си представям, какви драми ще настъпят, когато изостави въпросната жена заради по-млада, което е въпрос на време.
Прави си секс, когато искаш, но си дай сметка, какво точно искаш от живота. Ако е само секс - лошо няма, но ако искаш връзка и деца, търси си жена в детеродна възраст с желание за деца, защото сексът в крайна сметка инстинктивно го правим именно, за да продължим рода си. Успех

П.П. Откога старите жени били по-поддържани от младите? Има обаче друго, поддържаните и запазени зрели дами искат да се докажат, да задържат младостта си по-дълго и сексът с млад мъж е средство за това. Както и твоят опит показва, за връзка не сте им интересни, употребяват само телата ви

3.   до номер 1
Аз съм на 33 и си имам половинка, самият съм татко, но си фантазирам как правя секс с кака между 40-50 години....

4.   Аз съм авторът
Мислите ли, че пак трябва да си потърся подобна дама, защото често си фантазирам за секс с подобна жена?
Но за сериозна сексвръзка става въпрос?

5.   Авторе, като си имаш жена и дете, защо се занимаваш с глупости?
Но както и да е - ако нямаш против да бъдеш използван като секс-играчка, деиствай. В интенет е пълно с разгонени лелки, но унижението за съпругата ти ще бъде пълно и накрая можеш да загубиш всичко.

6.   От авторът
Коментар 3 е мой също!
Кажете дали трябва според вас пак да си хвана такава кака...
Иженат се увтав поласкана, а и мъжът се чувства по-добре, че някоя опитна и с акъл жена си разтваря бедрата за него- това за мен е причината мъжте да се възбуждат от секс с такива жени. Самият да"подчиниш" такава жена е само по себе си комплимент за мъжа... поне така мисля аз.

8.   6. От автора
Коментар 3 е мой също!
Кажете дали трябва според вас пак да си хвана такава кака...
И жената се чувства поласкана, а и мъжът се чувства поласкан, че някоя опитна и с акъл жена си разтваря бедрата за него- това за мен е причината мъжете да се възбуждат от секс с такива жени. Самият факт да "подчиниш" такава жена е само по себе си комплимент за мъжа... поне така мисля аз.
Много букви съм "изял" одеве, докато съм писал, затова сега пускам това съобщение.

9.   Хвани си кака да те отрака. Така знам аз. Кой говори за брак и деца, за Бога!

10.   Мен лично много ме възбуждат каките и е много хубаво да ходиш с някоя женствена кака. Хектор

12.   Хвани си кака, щом ти харесва няма лошо.

13.   Чукай млади докато можеш, после като позастарееш ше искаш ама нема.

14.   Къде във въпросът ти става дума за секс изобщо? Ти говориш за връзка. Какво значи "по-зряла" за теб - на 30, на 40 или на 50? Има чудесни момичета на 20, които не са повлекани, но колкото и порно да гледат и да висят в интернет с часове, няма как да имат опита на 30 годишната, а 40годишната е на върха. Въпрос на желание и вкус!