Споделена история от Секс и интимност

Моля ви приятели дайте си мнението? Спешно!!!!!
Аз съм момиче на 17 и го направих с приятеля ми той се изхвърли вътре в мен. Но същия месец цикълът ми дойде направих тест за бременност и той беше отрицателен, но след време започна да ми се вие свят, да ми се повръща коремът ми се наду. Този месец пак ми дойде, но само за 2 дни както и миналият месец, а преди ми държеше по 5-6 дни. Реших да направя втори тест и той е отрицателен. Но защо тогава цикълът ми е толкова къс и защо коремът ми е надут? Днес отново направих тест отново отрицателен. Възможно ли е да съм бременна. Четох много статии и мнения и разбрах, че има хора които са правели по 3 теста и тестовете са били отрицателни, но всъщност са били бременни.

Коментари

1.   Авторке, младо момиче си - направо млада жена си, а се излагаш така, правиш необезопасен секс, но не си готова дори на един гинеколог да отидеш, а информатирите са ти някакви интернет анонимки, които си правят гъргара с хора като теб. И с право! Невежият заслужава да страда от глупостта си.

Хайде, от мен да мине - няма да си направя гъргара с теб, мисля че достатачно си страдала. Добрата новина е - НЕ, НЕ СИ БРЕМЕННА.
Има я в много редки случаи т. н. цветна бременност, има и извънматочна бременност, но тестовете хващат хормоните на бременността в урината ти. Ти си си правила 3 теста, 2 от които поне след менструация, които са били негативни. Няма как да си бременна, дори цветна бременност не е възможна в такъв случаи.
Тест се прави най-сигурно едва 7 дни след като е трябвало да ти дойде менструацията. Ако е негативен, не си бременна. Ако е позитивен се прави контролен тест и се ходи на лекар.
Ти си правила много тестове в рамките на около 2 месеца и са били отрицателни, което ти гарантира, че не си бременна.
Моят съвет към теб е щом правиш секс, да се научиш да бъдеш отговорна. Отиди на гинеколог да ти изпише противозачатачни. Ако не искаш, ползвай кондоми задължително - средно положение няма.
Надутият корем е в резултат от неправилно хранене, обездвижване, някакво чревно възпаление. Потърси личния си лекар, но още сега ти казвам, че много жени имат тези оплаквания. Цикълът ти е къс също поради някаква хормонална причина. Потърси ЛЕКАР - гинеколог и там задавай въпросите си. Не се информирай само от интернет, ако не искаш да ставаш за резил. Прочети поне една книжка по полова кутлура!!!

2.   Иди на лекар ще се успокоиш на 17 си все пак. Трябва да ходипш на прегледи поне в веднъж гошино, все пак водиш полов живот. А да не говорим за болестите, които може да си навлечеш при така направения секс.... иди на генеколог, даже и да не си бременна факта че цикъла ти е така нередовен това е признак за някаква аномалия.... може и киста да е всичко... според мен не си бременна, но иди

3.   Благодаря Ви много!!!

4.   Мисля, че след като е минало толкова време теста няма как да лъже. Тестовете за бременност отчтат нивото на един специфичен хормон в урината ЧХГ, който се увеличава до даден момент при наличие на бременност. Направи си кръвен тест за бременност-там резултата няма как да не е коректен. Иначе причините за такива не сериозно отклонения в цикъла, може да са много!
Най-добре посети своя гинеколог!!!
Взимайте предпазни мерки и не си правете експерименти щом не сте готови още за дете!
Поздрави!

5.   Н Най-вероятно - 99% не си бременна. Тестовете, наличието на цикъл. Коремът скъпа авторке при бременност се подува чак след 4, а даже петия месец. Но не е лошо да спазиш по-горните съвети. Отиди на лекар, профилактично, защото има куп отстраними гинекоглогични проблеми и за да си сигурна, че нямаш киста или нещо друго се прегледай.

7.   БРЕМЕННА СИ!!!!

8.   Мисли име на бебето бременна си честито

9.   Бременна си миличка!

10.   mili4ka nai to4ni sa kravnite testove savetvam te da si napravi6 takav.

11.   Gotvi se za bebe.... bremenna si

14.   Защо плашите момичето та тя е направила 3 теста няма как да е бременна.

16.   За пореден път се убеждавам колко злобни и завистливи са хората! Как може да пишете такива глупави коментари! Много ясно, че не е бременна. Изказването не 1 не ми допада като стил - много е хапливо. Нищо че е правилно. Моля ви, мерете си думите и ВИНАГИ се поставяйте на мястото на потърпевшия, преди да го нападнете!

17.   Ако си бременна ще е цветна бременност. Тя понякога не хваща на тестовете жив пример е майка ми на нея не и отчело, на 4 месец чак разбрала че е бременна с сестра ми. Отивай на гениколог. Много зависи от теста който си правила. Отивай на лекар и не се туткай тука из сайтовете. След гениколога какъвто и да е резултата отивай при приятеля ти изпукай го и се разделяй с него. И следващия път спи с човек който знае какво прави ко ще и жиголо да е. Моят приятел е бившо жиголо аз също съм на 17 но съм обедена в него се пак това е работил и го правя без презерватив. Но той знае кога да го извади. Не забравяй че мъжете преди да свършат изваждат течност която също опложда

18.   Дали наистина тестовете за бременност не хващат цветна бременност?

19.   Аз също съм на 17 и приятелят ми се изхвърли вътре в мен, цикълът ми дойде, но беше само за ден и половена и след това спря. Направих 2 теста SURECHEK и двата отрицателни след това направих тест с лентичка и той отрицателен. Коремът ми е подут 3 месеца станаха вече направила съм и 3 теста. Бременна ли съм. Тестовете отчитат ли цветна бременност?

20.   Момичета, преди да правите секс и то НЕПРЕДПАЗЕН секс се образовайте, поне четете листовката на съответния тест.
ДА ТЕСТОВЕТЕ ХВАЩАТ ВСЯКАКВА БРЕМЕННОСТ, дори извънматочна хващат - трябва просто да се направят 7 дни след като ти закъснява МЕНСТРУАЦИЯТА.
Научете и разликата между цикъл и менструация като сте тръгнали да правите секс без кондоми.
Майката на номер 18 е също толкова необразована, а и преди 10-тина годинки тестовете не са били толкова добри.

Мили майки, образовайте дъщерите си и ги научете да правят секс с предпазни средства или ставайте млади баби.

21.   отивайте на гениколог бе нормални ли сте къде ви е мозъка да правите секс като тъпите ви приятели немога да се здържат

22.   Най-лесно ще кажа така-гинеколог. едва ли повече от 20 лв ще ви струва...

Е, подминавам факта, че пита тук, вместо да иде просто да се прегледа.... /иконка с отегчено човече/.
На 17 би следвало да си осведомена, за Бога!

23.   Ще и струва 40 лв 50 не 20... Но ако иде до личната си лекарка и вземе направеление безплатно най много 2. 70 или и 90 за такса

24.   Аз така и не разбрах дали е възможно да съм бремена като съм направила 3 теста и имам цикъл, но кратък. Притеснява ме надутия корем. От номер : 19

25.   Моля помогнете възможно ли е да съм бременна? От 19 номер.