Споделена история от Секс и интимност

Пениса
Здравейте аз съм момче на 14 години! Преди време си мислех че имам фимоза или късо гемче заради някои коментари на жени които нищо не разбират ;) но разбрах че просто ме е било страх да го забеля :D Но имам два въпроса и ще се радвам да отговорите :)
1. Когато ходя до тоалетната в даскало чувам как другите момчета пикаят някак си по силно и се чудя дали не трябва да го забелвам малко когато пикая?
2. Другият ми проблем е че ме е страх да си забеля главичката до край! когато е в отпуснало състояние се забелва доста лесно но пак не до край а когато е надървен малко по малко се обелва. Страх ме е да го забеля защото усещам като тръгна да го забелвам че главичката ми сякаш ще изкочи!! Та въпроса ми е трябва ли да го забеля или просто да го оставя така и след време сам ще се забели??
Моля за отговори :)

Коментари

1.   Абе я вземи по-добре го отрежи този безполезен израстък. И без това цял живот само грижи ще ти създава.
Както е казал другарят Сталин: "Има пенис - има проблем. Няма пенис - няма проблем!"

Те тука някои и без това си режат кожичката - ти, като истински мъж, действай по-кардинално.

2.   Вашите трябва да са го забелязали като си се къпал като малък, това не е болест, така се раждат всички момчета, и за да ти се забелва докрай е трябвало вашите когато си бил малък да ти плакнат оная работа докато си се къпал, когато си се къпал, няма да ти се обели докрай, вече е късно, трябвало е да се почне когато си бил малък. Но ако сега докато се къпеш може да си я дърпаш малко и да плакнеш хем за да ти се отлепи, хем да се почисти, защото там се събират много мръсотии и микроби.

3.   Главичката ще изкочи.... и какво като изкочи -нали това е целта на занятието, да ти се покаже главичката.
Ако оставиш нещата така няма как от само себе си да се случи забелването след време -не се заблуждавай. Кожичката ще ти става все по-нееластична с годините и още повече ще ти е проблем после. Действай сега и не се плаши.

4.   От автора :)
Като малак са ми почиствали главичката и аз мога да я забеля сега почти до край остава само няма и сантиметър няколко милиметра :) но просто ме е страх защото главичката сякаш ще изкочи незнам защо! Най добре е да го направя да го забеля пак каквото стане вие как мислите??

5.   Намажи си кожичката с крем-тук във форума имаше една такава тема някъде потърси да видиш името на крема, за да ти омекне малко местото отпред и пак опитай да си го забелиш.

Ако нищо не става след толкова мъки -отиди на лекар.

6.   и аз бях така отидох на уролог и взех та се обрязх и сега съм значително по добре. а и да ви кажа с доктора направихме 1 консултация за моето обрязване и доктора ми предложи да не мих го прави високо и стегнато обрязване а ми направи малко по ниско обрязване като ми остави мъничко почти незабележима щото в ерекция тя се изпъва а той ми я остави много мъничко препуциум за да може когато реша да си направа чикия. щото секс няма всеки ден и така ще си праснеш 1-2 чикий. лично моето мнение че и в чикийте има нещо добро и тонизиращо

7.   просто ще напънеш малко повече и ще стане. ще боли ама ще го преглътнеш : )

10.   спокойно го забели докрай, няма да ти изкочи главичката и да падне, споко. Най-добре докато биеш чикии, лъскай здраво и ше се забели. За пикаенето не се безпокой, това си е от пишката, някой пикаят на по-дебела струя, други на по-тънка, няма значение това. Иначе е хужаво да ти се забели главичката, ако не стане отиди на лекар и той ше ти я забели, не боли, само е неприятно малко.

11.   И аз бях така трудно и с болка забелвах отидох на уролог обрязахаме и сега е окей

12.   чикийте помагат много .. почвай да лъскаш хващай го с цяла ръка и лъскай и с времето ще се оправи

13.   Заемай се по сериозно сас злобарките и ще се оправиш гарантирам ти. Kато бях на твоята вазраст и аз бях така, че даже един ден като заголих главичката и изтече нещо като сасирек (гной). Измих се веднага и от този ден започнах всеки ден да я заголвам за да проверявам как е положението под кожичката. После се захванах редовно и с чикиите и сега всичко е ОК. Моите препораки са всяка вечер преди сьн по една злобарка. Mн помага а и ще спиш като капан

16.   Здравей и Аз като малък си забелвах пишката но стига до половината и повече не можах. Не ми стягаше а просто ме болеше. Имах страх да го забелвам до край. Един ден отидох на лекар и ми го цепнаха. Когато се къпах майка ми ми показа как да го правя за да не събирам мръсотии под кожата. И от този ден насам нямам проблеми.