Споделена история от Секс и интимност

Има ли мъж, който не обича да му духат?
Снощи с приятелката ми четохме темата за жените, които не обичали да ги лижат и покрай това изпаднахме в спор "Има ли мъже, които не обичат да им правят свирки? "

Аз като мъж съм твърдо убеден, че няма такива мъже, но тя твърди, че имало. Затова решихме да приключим спора като попитаме хората в spodeli. net

Коментари

1-50 от 57

1.   Съмнявам се, че има. Самият аз не съм голям фен на свирките, предпочитам секса или дори аз да правя френска любов, но чак да не обичам ми се струва пресилено. Имах една хубава, но неоптна приятелка и, чесно казано не бих си сложил отново пениса в нейната уста. От изключително значение е доколко жената внимава със зъбите. Пенисът е изключително чувствителен и дори леко докосване със зъби може да причини болка. Възможно е човек да попадне един или два пъти на подобно момиче и да реши, че свирките не му харесват, но тука става дума за кофти направена свирка.

2.   По принцип при гейовете, когато са 100% пасивни, ама наистина 100% и предпочитат да са само пасивната страна изцяло, тоест - отказват "контакт" до техния член от другият участник в акта. Но дори и те са много малко. А за хетеро-мъж - едва ли има.

3.   Не няма, как ще има такива индивиди на които да не им харесва, това само жена може да го каже защото не е в наше положение, дори и да е гей мъжа, приятеля му пак ще му духа и ще му харесва естествено, няма как нещо което е хубаво като секса да не се харесва, освен ако мъжа е фригиден и няма никакво желание дори към секс, (асексуален лунатик)
Кажи на приятелката ти да не се вкарва във филми, мъж който не го харесва това сигурно не са му го и правили или е зле с хормоните... говорим за мъже, истински мъже, които в крайна сметка имат силна ерекция при близост до жена... истинска жена естествено...

4.   Определено обичам, а и не съм чувал от приятели да не им харесва свирка.

5.   Естествено, че има и мога да ти кажа от личен опит, че никога няма да свърша с духане.

6.   Има естествено, не ме кефи, нито пък аз да лижа. Уста, която е лапала пишки не целувам, а като няма целувки - няма и връзка., а по курви не ходя. Освен това не мога да имам доверие и да си сложа най-ценното в нещо, което е пълно с остри зъби. Ами ако стане фал и каже "щрак", какво правим тогава? ! :D

7.   Аз съм жена и лично не съм попадала на мъж, който да не обича свирките. Обаче имах една позната, която излизаше с мъж от друга религия и с доста консервативни разбирания, та тя ми е казвала, че въпреки нейното настояване той не бил съгласен тя да му прави свирки, защото я е обичал и според него така е щял да я постави в унизителна ситуация.

8.   Чак да не обичам не, но имах приятелка, която беше голяма мръсница и правехме страшен секс, но в свирките беше гола вода, повече ме гъделичкаше....

9.   Има такива. Твърде гнусливи и не искат да им духат защото после ще ги е гнус да я целуват

10.   Аз поне не съм попадала на такъв :)

11.   аз не харесвам.
М 48

12.   Лично аз познавам такъв мъж, който упорито твърди, че не обича да му се правят свирки. Случвало му се, не му харесало и дотам. Опитах се да го убедя, че или не е бил с правилната дама или тя наистина не се справила добре или е твърде притеснителен. Не знам много подробности за сексуалния му живот, но той наистина твърди това. Други такива не познавам. Знам, че много са се притеснявали като по-млади, но това се е случвало при всички, нещата после се оправят.

13.   Харесвам нормалния секс без анални глупости и свирки.

14.   А мъжете обичат ли секса?
Може и да има изключения, които се дължат най-вероятно на неприятни спомени с неопитни, млади изпълнителки. Като правило мъжете обичат свирките.

15.   Аз съм убеден, че няма такива мъже, дори и примерите които сте дали по-нагоре става ясно, че това са мъйе които отказват по религиозни причини, защото ги е етрах от нещо, другите според мен са свързани с комплекси, за размер, миризма, гнусливост и т. н. Но например маъжа от друга религия ако отиде на проститутка, че даде, или ако на онзи дето не обичал да го целуват след това, само го издухат и толкова ще му хареса. На всички им харесва, просто някои са комплексари

16.   НЯМА!!!

17.   Здравейте. Аз съм автора на темата за жените които не обичат оралната любов... или там както се казваше :D

Според мен, няма момче, на което да не му хареса. За мен-девствен съм, не са ми правили такова удоволствие, но естествено, че ще ми хареса.

Но, когато се обвържа, свестен съм, няма да насилвам половинката си да ми прави орална любов.
По никакъв начин. Просто, кой каквото удоволствие желае да достави на половинката си-това е. Без насилвания и закани за раздяли, понеже нямало това и онова в секса.

Имаше един такъв тука из сайта, който заплашил половинката си да я зареже, ако тя не почнела да му духа.
Тва вече е супер идиотско.

И познавам един, който казва, че не обича и няма да позволи някоя да му го лапа, но аз го гледам и се смея :D
Приказва си само, ама като му се хвърли някоя разгонена курва... нема шанс

Тези които говорят, но не са получавали френска, да не говорят, не знаят-да не приказват. Да не кибичат, както се казва :D

А и как да не ти хареса, като ти го лапне некоя опитна кака а? Нема начин да не ни хареса/харесва ;)

И естествено, няма да откажа, ако приятелката ми един ден ми каже, че иска да опита да ми направи орална любов.
Така е решила, сигурна е и ще й дам да пробва и да се научи :)
Имаме мозък и всеки си решава какво да прави в леглото, важното е да не задължаваме половинките си да правят неща, против волята им :)

Едно Момче-20г.

18.   17 браво бе, толкоз ли ти хареса темата, че реши да кажеш, че си автора. Симпатяга

Автора

19.   Има разбира се-мъжът ми!

20.   Най-добрият ми приятел също.
Но какво означава, че не обичат-практикуват го рядко и това не е включено в обичайната програма а не, че никога не дават да им се прави.
Хора разни.

21.   Има екс, съпругът ми. Просто да му се чудиш, а аз тека се кефя. Сегашният ми партньор обожава и това още повече ме кефи. Така, че да има и такива задръстени мъже, какво да се прави хора всякакви...

22.   Няма такива, но има такива, които не са попадали на жена, която да ги прави както трябва. Както и такива, които са сбъркани и смятат, че оралната любов е патент на проститутките.

23.   Според мен няма такива мъже. И ако има, те са комплексираните мъже, с много малък размер на пениса.

24.   Разбира се, че има! Само ограничените хора са "сигурни", че няма такива мъже... Това, господа, които мислите само с оная си работа и многото порно ви пречи на трезвото мислене!

25.   НЯМА мъж, нито жена, които не обичат френските ласки.

Пък относно жените, дето не обичало да ги лижат - имах едно гадже, дето така.. хапеше, дъвчеше, че направо ме отказа от връзката ни. :Д
Не обичаш, когато не си сполучил и удоволствието става отврат.

П. С. Освободете се - скучно е вече при вас. Само какви теми дискутирате и за какво се хващате! :Х
Съвсем сериозно..

26.   Попадала съм на двама мъже с онизително малки размери, които и двамата се притесняват и казват, че не искат и не обичат. Иначе всеки нормален обича, стига да е с правилната жена.

28.   Едва ли ще има такива момчета брат... освен при Гейовете, но е малко вероятно и при тях.

29.   Мъж на 46 г. : Аз не обичам да ми духат! Първо това е унижение за партньорката, любимата жена и пр., да ти смуче пикалника, и второ, усещането след като се изпразниш и жената продължава да ти смуче пишката е неприятно. Предпочитам да еба! Природата е създала пишката за ебане а не за лапане!

30.   Сигурен съм, че не се изказват обрязани. То чак да не обичат, не е... Но, че изпитват нещо кой знае какво... Казвам го от позиция на такъв, бил и на двата бряга... Не бих изказал съжаление, че съм изгубил точно това удоволствие, но е факт. А пък като губиш знаеш ли какво печелиш... За съжаление и обратното винаги е в сила!

31.   И такива пущиняци се срещат, обикновено комплексирани — я от размер, я от религия или някакви особени възгледи, че така не бивало…

32.   Напълно съм съгласна с мнението на номер 29. Като се замисля може и да е от възрастта на мъжа, моят е на същата възраст, на 46 е, по-консервативен е и не обича орален секс.

33.   Знаете ли как викат на жена дето не прави "свирки"?
-Въобще не я викат :D

34.   проблема е, че някой обичаме това повече и от секса.. да не кажа, че и повече се възбуждаме от това, без притеснение.. дали ще ми стане, дали ще свърша бързо или пък дали няма да свърша.. в свирките винаги мога да се балансирам и знам как, когато ми правят да се справя добре, но уви в секса съм аматьор..

35.   Аз съм жена и не обичам да правя орален секс или на мен да ми правят. Не ми е приятно, казвали са ми, че има и мъже, макар и малко, които не обичат да им правят или те да правят. Предполагам, че просто се чувстват дискомфортно, не виждам защо това трябва да ги прави комплексари или сбъркани едва ли не. Всеки си има своята гледна точка, не натрапвайте своите собствени сексуални предпочитания на другите. Намерете си някой с когото си пасвате в секса и толкоз, а другите ги оставете да си живеят живота както намерят за добре. ;)

36.   Ами зависи и от уменията на жената. Предишната ми любовница беше по-добра. И много обичаше да го прави. Още не сме влезнали в стаята и тя вече беше почнала да ми сваля гащите и.... Лапаше го горе долу до половината(17-18см на 6-7 дебелина), смучеше го, облизваше - беше добра, едвам не свършвах още докато ми прави свирки в началото. Сегашната не обича, по едно време беше започнало да и харесва, но не можеше добре - не може да си отваря достатъчно устата, със зъбите си го дере като с трион, не го смуче достатъчно, налапва едвам главичката - и аз казах, че по-добре няма смисъл да се мъчи и нея и мен. Сега и го давам само когато съм много възбуден пред свършване за малко и това е. Но пък има по-готино дупе и пи.. от предишната.
Та да завърша. Мисълта ми е, че всички мъже обичат, но понякога жените не успяват да го направят достатъчно добре и за това някои мъже които не са попадали на по-добри си мислят, че не им харесва.
М28

37.   Ами да, аз не обичам да ми духа жена. Предпочитам две жени да ми духат.

38.   Аз съм жена, не си падам много на мен да ми правят свирка, но обичам да лапам. Обаче, приятеля ми не е много, много по свирките. Предпочита секса.
Светът е шарен.

39.   Има всички мъже не обичат, само се правят че обичат.

40.   Има разни ненормалници, да. Лично познавам един такъв. Според него така жената била в унизителна позиция, а той не искал да и причинява това. А не пита дали всъщност на жените не ни харесва понякога да сме малко по-подчинени. Болни мозъци всякакви.

41.   Според мен няма такива мъже които не обичат да им духат жени

42.   Първо трябва да се пита жената дали и е приятно да го прави?

43.   Има!
Аз съм мъж, 100% хетеро, и определено не обичам да ми правят орална. Просто не ми харесва и това е.

44.   Не вярвам, че има. Дори напротив. Мъжете ги обожават. Аз съм жена и казвам, че не ми харесва да ми правят орална любов, но реално до сега не съм попадала на някой който може да го прави така че да ми е приятно. За подобно нещо мъжете трябва да предразположат жената, а грам не им връзва. Незнам.

46.   Аз не обичам. Никога не съм харесвал.

47.   Аз не обичам, ако не се прави така както аз искам. С приятелката ми се караме понякога и стига до там, че тръгне нещо да прави, но поради моята претенциозност и желание и казвам да спре на момента и си лягам без да съм свършил без да съм почнал, от нерви и яд. М на 23 съм. Харесва ми жената да е на колене и да има доминация, а и леко чукане в устата, но моята приятелка иска като ми прави орална аз да стоя и да не я пипам, тя да определя как да става и определено НЕ ИСКАМ ДА МИ ПРАВИ никаква орална по-добре, имам си вкус и искам да става по моя начин или по никакъв друг.

48.   47, тя е тази, която прави свирката, така че разбира се, че тя определя как да става, все пак не ти си тоя (без извинение) с хуй в устата :D

49.   На мен пък ми е много готино като ми правят свирка. Голям кеф е! Абе, как така без свирка, нали трябва да се подготви инструмента за работа? То е като яденето - първо салатата, после предястието, супата и едва тогава основното ястие.

50.   Интересна темичка!

51.   Винаги ли правите това, което дават по порното? Нужно ли е всичко да правим оттам? Понеже и другите го правят, хайде и ние да правим същото. Винаги някой ще ни налага модата и ще ни казва, какво е правилнои какво не.

53.   32. , не съм консервативен, с жена ми сме правили и суйнг, но просто не ми е приятно да ми духат, предпочитам жена ми да ми направи чекия, вместо да ми го смучи. Тя пък много не обича да я лижат, така че модата изобщо не ме интересува!

1-50 от 57