Споделена история от Секс и интимност

Жени и момичета, боли ли ви
Здравейте!
въпроса ми е следния, отнася се за момичетата и жените които практикуват секс, боли ли ви когато правите секс защото по време на акта издавате такива звуци че си мисля че едновременно и че ви е хубаво и малко ви наболява това така ли е питам сериозно защото понякога си мисля че наистина може да изпитвате болка по време на секс защото като ви гледам и слушам как викате крещите понякога даже и по физиономията ви се чете че ви боли и защо толкова много викате и стенете, питам защтото ми е интересно и моля само да ми давате сериозни отговори. Искам да разбера дали наистина се заблуждавам и че това е само от удоволствие и какво изпитвате по време на акта, защото наистина искам да знам и моля да ми отговарят само жени и момичета които са го правили.

Коментари

1.   Не ни боли, иначе нямаше да правим секс. Що за въпрос?
Звуците от части много жени ги издават чисто спонтанно (от удоволствие), други пък мислят, че ТРЯБВА да ги издават заради порнотата.
Може да боли понякога, ако жената не е възбудена както трябва, но по принцип сексът не боли, поне доброволният.

2.   Когато сам започнеш да правиш секс, ще разбереш. Много порно гледаш.

3.   Споко, някой ден наистина като правиш секс с жена ще разбереш:)

4.   Ами да боли.. Но не да кажеш болка ужасна.. а болка съчетана и с удоволствие.. Има момичета които ги боли много но мисля че е само в началото.. Мен ме боли до като влезне... После вече съвсем леко я усещам болката..

Момиче. 17

5.   Твоята пунктуация ме накара да викам от болка...
Иначе... зависи от зависи. Понякога едно неправилно движение може да те накара да те боли. Обаче всичко зависи от подготовката, ако жената е силно възбудена, едва ли ще я боли.
С времето ще натрупаш опит, споко.

6.   Ти пък къде успя да ни чуеш всички как викаме? :)

ТТ

7.   Наистина много порно гледаш...

8.   а дали от едно по силно ръгване и се получава болка

9.   е не не съм ви виждал ама като слушам повечето от другите стаи и просто...

10.   Много си зле, пич!

11.   При всяка жена е различно, ебати въпроса. Изражението на порно актрисите е фалшиво, както и стененето. Така че спри да съдиш по тях, хвани си гадже.

12.   Боли, много боли като гледам колко неграмотно и необразовано е младото поколение в твое лице. Идва ми да вия от болка, не да стена!
А иначе за секса - няма никакви проблеми.

13.   И болка и удоволствие... понякога има болка, но чувството не може да се опише, идва ти да викаш от само себе си, не се притеснявай, няма да я заболи гърлото

14.   При всеки е различно... зависи от много неща. При мен лично болката е повече от удоволствието в 90% от случайте, затова и вече не ми се иска като си лягаме с моя