Споделена история от Секс и интимност

Искам да се излекувам
Момче съм на 17 години тази година живот и здраве ще стана на 18 години. Проблема ми е че съм буквално г*й или би-сек*уален. От години насам гледам как мъже се изпра*ват в ду*етата на момичетата представям си как ме изнасилват сек*уално имам вече 3 вида врибратора пробвах с момче и няма какво да лъжа доста ми хареса, но искам да съм аз което бях преди 4 години смисъл нормално момче с нормален живот не мога да гледам лицата на родителите и близките си макар те да не знаят нищо не мога да говоря с тях от срам последните месеци искам да се излекувам моля за помощ и съвет какво да направя каде да търся помощ при кои лекари уролози или сексолози или психолози не знам вече моля без обиди ситуацията не е за подиграване.

Коментари

1.   Авторе - имам добра и лоша новина.

Добрата е, че си НОРМАЛЕН човек.

Лошата е, че няма лечение за нормални хора, защото хомосексуалността и бисексуалността не са болест, а сексуална ориентация, която си е нормална и човешка. Повече от 10% от мъжете са хомо, за би да не говорим. Много хетеро мъже правят по една или друга причина също първите си сексуални опити с мъже - в казарма, в затвор, в интернат, сред приятели, в пияно състояние, от любопитство...
Ти сам трябва да си задаваш въпроса, дали те привличат изобщо момичета, дали изпитваш влечение към женското тяло. Ако е така - опитай и с момиче. Ако те отвращава мисълта, не се мъчи.
Колкото до сексуалният ти опит - той също си е нормален. Всички на твоята възраст експериментират, ти дори си изпитал удоволствие, радвай се. Какво искаш повече? С вибратори се стимулират и хетеро мъже, защото се достига до чудесен оргазъм чрез стимулиране на простата. Доста жени масажират мъжете си така и им доставят удоволствие. Това няма нищо общо със сексуалната ориентация, а с анатомията на мъжкото тяло
Дори да си хомосексуален, това не е болест или нещо, от което да се срамуваш. Най-богатите и известните са хомосексуалисти. Мисля обаче, че си по-скоро бисексуален. Ами добре дошъл, повечето хора са такива. Човешко си е.
Гледай спокойно вашите в очите, защото не правиш нищо лошо. Бъди верен на природата си и ПОЛЗВАЙ КОНДОМИ. Експериментирай колкото си искаш и с двата пола, най-важното е да се пазиш. Останалото си е твоя, лична работа, докато е доброволно и от двамата партньори и двамата сте над 14 г. възраст. Кондомите са задължителни, иначе - много удоволствие ти желая в намирането на сексуалността ти. Всички минават през този момент и хомо, и хетеро, просто бъди честен към себе си и към останалите и всичко ще бъде наред.

2.   Няма от какво да се лекуваш-хомосексуализмът не е болест, но трябва да се приемеш такъв, какъвто си!
Номер 1 е дал адекватен отговор-подкрепям!
ПП-Моят най-добър приятел е гей-обичам го и не бих го заменила с друг. Тази новина не е променила отношенията ни по никакъв начин. Покрай него познавам доста такива момчета-супр готини хора са!
Сексуалността не прави човека по-добър или по-лош човек, тя просто е част от него, негова особенност!
Дишай свободно!
пп-един съвет-глдай да не се прокурвиш, че в днешно време го има и тоя феномен!
И както каза номер 1 -презерватив винаги!

3.   Аз бих ти дала съвет - СПРИ ПОРНОТО

4.   Вероятно си хомосексуален. Няма бисексуални мъже, авторе. Отиди на сексолог, ако не вярваш, но е истина. И да, номер 3 ти е дал добър съвет - спри порното, преди да си станал и траверс :(

5.   Авторе всички са ти дали добри и адекватни отговори! Но най - много се вслушай в съвета на номер 3!

Мика