Споделена история от Секс и интимност

Повече ме привличат жени по бельо
Не знам нормално ли е или не, фетиш ли е, сексуално се привлиам повече от жени с минимално облекло примерно сутиен и прашки, голите жени някакси не ме привличат дотолкова колкото мацките с готино белю и стегнат сутиен? Има ли нещо нередно в това?

Коментари

1.   Яко ти е скучно, обаче..

Че какво ненормално да има? ! Виж, да те беше гнус от голи жени, това вече ще е адски ненормално, но си мисля, че секс културата ти идва от порното. Масово хората, които са се "образовали" от там са фенове на тоя тип, особено частта със стегнатия сутиен.

2.   Какво ще рече "стегнат сутиен"? Подкрепям номер 1 относно порното, промило ти е мозъка.

3.   Аз пък по чорапи и жартиери... :))

4.   Естестевно, че няма нищо ненормално в това... фетиш ти е явно.

5.   И накрая май ще се окаже, че толкова ти харесва женското бельо, че чак и ти си започнал да носиш такова.. аххаха

6.   Не.. нищо подобно. Честно казано и аз съм така. По добре жената/момичето да е по бельо и сутиен или нещо подобно, но не и гола. И мен не ме възбуждат чисто голи. Не се притеснявай ;]]

7.   Аз пък се кефя на много къси поли. Хем разкриват достатъчно, хем оставят малко място и за фантазия.
Сексолозите отдавна са доказали, че за повечето мъже е много по-възбуждащо ако жената не е напълно гола. Така че честито - ти си най-обикновен и нормален мъж.