Споделена история от Секс и интимност

Защо не ми се отвръща със същото?
Здравейте!
Имам сериозна връзка с момиче, аз също съм момиче :)
Та поблемът ми е, че в колежа всички разбраха и това стана причина да ме отбягват. Много ме боли, исках да създам нови приятелсва или поне добри познанства, но уви. Хората се оказаха изклучително ограничени и явно не ме приемат. Мислех си вариант да разпространя, че с нея сме се разделили или нещо такова, за да разбера дали ще повлияе, но въпреки всичко аз ще си остана лезбийката, която хоято хората осъждат. Редно ли с този на напредък на цивилизацията и разкрепостената сексуалност хората да имат такива предрасъдаци. Това са млади хора, аз приемам различието им в дадена насока, защо не ми се отвръща със същото!?

Коментари

1.   Ще ти кажа защо: не е до сексуална ориентираност, това е умствено изкривяване

2.   Kак не ви омрьзна да мрьнкате вие.хомосексуалните-как не ви обичаме как не ви разбираме....И всякакви претенции -вие не сте длажни да сте като нас но и ние не сме дльжни да ви харесваме-наше право е и да не ви обрьщаме внимание-защото сте досадни и претенциозниа ако ти е пукало за хорското мнение -защо си демонстрирала хомосексуалноста-сега ти е лесно да ни обвиниш че не сме толерантни вместо да си поемеш отговорноста за поведението.замисли се и си коригирай поведението

3.   До номер 2: Извинявай, но мога да ти кажа, че аз лично съм общувала с всякакви хора и съм остановила, че точно обратните са много по свястни от нормалните. Това, че са обратни не пречи да общуваш с тях. Никой не те кара да правиш нещо с тях. Те са хора които просто се задоволяват по този начин. А и да ти кажа в днешно време мога да оправдая напълно лесбийките, тъй като свестни мъже вече няма нормално е да се преориентираш към жена. Поне тя ще те разбере.

Искам да кажа аз не съм обратна!
А за теб мило момиче не се притеснявай! Явно наистина са доста ограничени! Не подкрепям това да си обратен, но това неми пречи да общувам с такива хора все пак всеки има право на избор ти си направила твоя и да нети пука. Не ти трябват толкова ограничени хора около тебе.

4.   Аз също съм нормална, женена с едно дете ,но нямам нищто против тези хора ,които са с др сексуални орентации.Имала съм приятели като тях и това което ми праве впечетление ,че те са много добри като хора и са ме разбирали за разлика от другите като мен.Другото ,което искам да кажа , че моите родители знаеха за тях и нямаха нищо против да дружа с тях.

6.   Виж не им обращаи внимание това си ти не трябва да се правиш на друг заради другите за мен няма значение какъв си важното е да си добър човек и да си това което си