Споделена история от Секс и интимност

Не мога да свърша
Здравейте. На 20 съм. Незнам от къде да започна. Имам двегодишна връзка с едно момче. Обичам го страшно много. Когато правим секс ми е адски готино. Проблемът обаче е там, че не мога да свърша. От година и половина го правим, а аз нито веднъж не съм успяла да свърша. Но най-гадното е, че когато съм сама, след мастурбиране-свършвам :(. Случвало се е да ми казва:

-"Мила, искаш ли да се разделим? Та аз дори не мога да те задоволя както трябва."

Мислехме да вземем гелчета, разни спрейове, но не сме. Оня ден се опитах да свърша час и половина :(...,но пак не успях. И цял ден и двамата бяхме намусени. Това вреди на връзката ми. :((
Моля Ви,помогнете. Благодаря от сега за отговорите.

Коментари

1.   Смени партньора, или поне пробвай с друг без да се разделяш с въпросния.

2.   Аз лично като свършвам /става въпрос за клиторен оргазъм/ или е по време на френска любов , или съм отгоре и самото търкане .. Нали за такова свършване говориш???

3.   Съгласна съм с номер 2!!!

5.   Аз сащо не мога да сваршвам и ми е голям проблем !Имам си сериозен приятел и ми е много хубаво с него,но никога до сега не сам сваршвала!това 4увство ми е напално непознато,а сам на 18 год кофти е мн и те разбирам :(

6.   Да. За това говоря. Когато свършвам сама - краката ми омаляват и се чувствам адски готино. Ето това искам да изпитам ис него :(

7.   Не бързайте, обърнете повече внимание на любовната игра и ще стане. Въпросния мъж да не би да свършва бързо иска се повече ч...не от него поне над 25 минути за да достигнеш оргазъм. Успех

8.   Много Ви благодаря.

От авторката.

9.   Ние го правим 1 час и нещо ти 25 мин казваш... правим го и не става аа авторката когато стане сподели, че нещо да взаимствам от теб ;)

10.   Няма проблем. Стискайте палци, защото утре ще опитаме всичко, за да свърша. :)

От авторката.

11.   КОЛКОТО ПО- СЕ ОПИТВАШ ТОЛКОВА ПО- НЯМА ДА СТАНЕ.ОСТАВИ СЕ НА ВЪЛНАТА И КАТО ПРАВИШ СЕКС НЕ МИСЛИ САМО ЗА ТОВА.КОГАТО МУ ДОЙДЕ ВРЕМЕТО ЩЕ СТАНЕ:))

12.   Хора, пак не стана. :(

Авторката.

13.   Aм..четох в едно списание пак за такова момиче и при нея проблема се оказа,че е в това че постоянно мисли за това...съгласна съм с 12 че не трябва да го мислиш и да се отпуснеш :) успех! :)

14.   Пробвайте да мастурбираш пред него или пък примерно да мастурбираш с неговата ръка... трябва и ти да помагаш в това ,а не само да чакаш момчето да те накара да свършиш.

15.   1. Смени партньора, или поне пробвай с друг без да се разделяш с въпросния.

Много си Проста!
ПС Сори за офтопика.
2ПС Всичко е до предварителната нагласа. Правете го с кеф бе хора. Само се филмирате за тва свършване мама му стара.Не си търсете причини за изневери.

16.   Слушай сега какво и аз го имах тоя проблем просто ти самата трябва да се нагодиш така че на теб да ти харесва, на всяка жена точката която и доставя удоволствие е на различно място. Ето при мен сега когато правим секс и само си лежа нищо може да ме клати с часове и нищо но когато си повдигна леко таза нагоре осещам едно приятно таркане и вече свикнах така да се нагаждам че сваршвам даже преди него :) Пробвай го може и на теб да ти помогне ;)

17.   НЕ СЪМ ЧЕЛА КОМЕНТАРИТЕ, И НЕ ИСКАМ, НЕ ,ЧЕ МИ ВЛИЯЯТ
НЕ СТЕ ЕДИН ЗА ДРУГ,НЕ СЕ МЪЧЕТЕ ПОВЕЧЕ .
СЛЕД ВРЕМЕ ВСЕКИ ОТ ВАС ЩЕ СИ НАМЕРИ ПОДХОДЯЩИЯТ ПАРТНЬОР.
МЛАДА СИ ОЩЕ И ЩЕ СИ НАМЕРИШ ЧОВЕКА.

18.   НЕ ГО ОБИЧАШ ,ЗАТОВА НЕ МОЖЕШ ДА ИЗЖИВЕЕШ ВСИЧКО В СЕКСА,
НЕ СИ ЛЕКО МОМИЧЕ ,ЗАТОВА ТЕХНИКАТА НЕ ТЕ ВЪЗБУЖДА
ТИ ЩЕ СИ ЩАСТЛИВА И УДОВЛЕТВОРАНА, САМО С МЪЖ ,КОЙТО ОБИЧАШ.
АЗ СЪМ ОТ ТОЗИ ТИП .
ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ!!!

19.   Не е вярно .. АЗ ОБИчам мойто момче страшно много и не мога да свърша... Той свършва 3-4 пъти , аз не мога нито един път... :(

20.   Аз имах същият проблем с приятелят ми. Заедно сме вече втора година и едва наскоро започнах да сваршвам с него, преди него и дори по няколко пъти. Като начало хубаво е че и приятелят ти е наясно с проблема, защото моят си нямаше и халхабер. Така ще може да ти помага и надявам се да ти е по-лесно да се справиш. Като за начало не забравяйте лиубовната игра точно тя е нещото, което запалва оганя и поне мен ме превраща в една малка тигрица (хихи). Остави се на целужките му той, трябжа жече да знае къде са ерогенните ти зони врат, гръбче, гърди и тнт. Наслаждавай се на докосванията му и опитай да се абстрахираш от сваршването, просто не го мисли. Накарай го да целува кйлитора ти това е мн важно и не мисли че всички трябва да сваршат на третата минута. Аз съм от жените, на които и е нуйна по-далга стимулация, също така забелязах, че когато аз съм отгоре или по-точно когато деиствам аз ми я по-яко и свършвам по-бързо. В началото избираите пози, при които има и стимулация на клитора Дори само да постаеиш ръка в/у него пак се усеща. Има и нещо мн важно. Ти си само на 18 год. Има едни упражнения за вагиналните мускули, упражнения на Кегел. Общо взето в интернет има доста полезна информация, която мойеш да попрочетеш. Според мне проблемът ти е че не мойеш да се отпуснеш напълно, вместо да мислиш за самото изжижяжане и дали правиш всичко правилно, просто се наслаждавай. ;)

21.   Прочетох всички коментари и наистина ми подейства много успокояващо, защото и аз имам този проблем, но незнаех причината. Мислех си даже, че съм дефектна с нещо, че нещо не е наред с мен. Моето момче пък казва, че той е виновен защото размера му не бил голям, но незнам аз немисля че е от това... Радвам се, че не съм единствена ии дано всички го преодолеем! :)..

22.   Кажи му да те пипа с ръка докато те .... Така ще свършиш

23.   При лизане при мен винаги, ама винаги става, отнема ни към час но накрая резултата е на лице, поискай от гаджето си да те лиже много бавно и нежно, а когато осетиш че си близо, кажи му да го прави по бързо, заедно с това той може и да прониква в теб с пръст, от зад или отпред, където ти е хубаво и ще видиш че ще стане, но не трябва да ти е фикс идея, наслаждавай се и не мисли за оргазма, той сам ще си дойде, клиторният оргазъм е хубав, но вагиналният е много по силен.

24.   плюнката оправя всичко!!!