Споделена история от Секс и интимност

Харесвам едри жени, а съм слаб
Още откакто започнах да проявявам интерес към момичетата, установих че се възбуждам много от едри и добре закръглени жени. Сега съм на 27 години. Харесвам жени с телосложение тип "круша" с много едро дупе и бедра, между 80 и 95 кг. и високи колкото мен. Проблемът обаче е, че аз съм доста слаб, в момента съм 63 кг, при височина 179 см и едрите жени не ми обръщат особено внимание - те харесват съответно едри мъже. На мен пък ми се лепят винаги много слаби момичета, които не ме възбуждат изобщо и на които пък аз не обръщам внимание и се получава много кофти. Не мога да напълнея повече - структурата ми е такава. Какво да направя? Има ли и други с този проблем?

Коментари

1-50 от 62

1.   Ехааа-Мъж мечта!

2.   Аз съм едра висока жена и искам да ти кажа, че изключително често слабите мъже си падат по едри жени и особено често ниски мъже харесват високи жени! Тъй, че нямаш повод за притеснение! Нямаш необичайни предпочитания!

3.   Промени си вкуса и ще си решиш проблема. Другият начин е да пробваш в сайт за запознанства, като отбележиш, че си слаб и търсиш едри жени. Както каза 1 - ще те кльопнат като топъл хляб дебеланките. :)

4.   Приятел, дай да си разменим психиките :)
Откакто се помня все ме харесват "едри жени", както ти си ги нарекъл, аз им слагам друга квалификация, но няма да изгрубявам сега. Не си спомням за период в живота си, в който около мен да няма поне едно "слонче", което да се опитва да преспи с мен, а също като теб и аз съм слаб.
Ако наистина ти харесват едри мадами давай по-смело. Те харесват слаби мъже, но може да не вярват на твоята заинтересованост защото са свикнали да бъдат отхвърляни от мъжете, които не са с наднормено тегло като тях.
Бъди по убедителен.

5.   Моята приятелка е 88 кг, а аз съм едва 60, но сме си идеална двойка и се разбираме идеално. Само дето тя все иска да отслабва, а аз си я харесвам каквато е. Много са такива случай като моят, според мен е нормално това и е хубаво да има повече такива двойки.

6.   И аз харесвам дебели и огромни жени и съм слаб, затова си намерих много едра приятелка и съм много щастлив - има какво да пипнеш, пък и едрите са по- оправни във всяко отношение. Дано и ти си намериш такава, ще останеш доволен сигурен съм.

7.   е всеки си има вкус.. аз пък харесвам до 50кг, другите са ми гадни и не ме възбуждат въобще, все едно съм със стената.. всеки си има вкус, има много хора, които харесват пълни жени, някой са цицомани, други не знам какви са.. няма нищо лошо. Моят тип като са слаби с дълги коси, големи гърди (ако може изкуствено), нагримирани и прочие.. да не би да ми е лесно.. такава ще си намеря или със сериозна банкова сметка или в брой ще вадя пари.. или ще трябва буквално да и свалям звезди, а просто такива ме влекат... но не е лесен и моя случай въобще

8.   Мен пък все ме харесват разни дебелички, а аз обожавам слабите, дори кльощави. Иска ми се да се разменим с теб :D

9.   И аз съм като теб, да живеят едрите и закръглени жени. На теб ти се лепят слаби защото пълните не подозират че ще ги харесаш, и при мен е същото... а дали едрите жени харесват слаби мъже, те да кажат...

10.   Е приятел и аз съм като теб, но не съм слаб. Харесвам също едри жени, "рубенсов" тип, да са кот пясъчен часовник - пищни и налети бедра и задник, сочен и налят корем с дълбок пъп и едва две гънки, напращели хълбоци, големи гърди като пъпеши с големи ареоли и натерално окосмяване (никакви епилации). Търсих такава и през зимата на далечната вече 1995 г. намерих. Висока колкото мен 175, красива брюнетка със сочен задник и средни към големи цици с ареоли в диаметър колкото чаена чаша. Оттогава съм с нея, с годините тя понапълня още, сега е към 85-6 кг. , циците и наедряха, през зимните месеци не се епилира никъде и не мисли за никакви диети и отслабване, така че съм щаслив с нея. Щом я съблека и я прегърна, хуя ми си знае работата, щръква веднага!

Съветът ми е хапвай повече да се поналееш малко и ще си хванеш някоя хубава сочна красавица. На кльощавелите майната им, като поостареят малко и цицките им стават като празни торбички от мляко, сгърчени. При сочната жена, такова нещо няма, циците им стават само по-хубави, като качат някой и дрег кг още!

мъж на 46 г.

11.   Здравей!
Аз съм едра жена180/90 но никога не съм харесвала едри мъже, чувствам се прекрасно с такива като теб... отделен е въпроса дали една жена като мен дали ще си каже и покаже пред снобското общество че и и добре с такъв мъж.

12.   7, спри порнака и фолкаджийските канали и всичко ще си дойде по местата!
Единствения проблем, който ясно се вижда при теб е, че мацката като си махне пластмасата и грима от себе си и може да не я познаеш.
Много се водиш от медийния модел-бъди по-спонанен!
Авторе, по смело го давай -по-горе момчетата са ти дали арни съвети!

16.   Искам да ти кажа, че повечето мъже в България ги е страх да си признаят че харесват такива жени защото ги е страх какво ще каже ония отсреща. Аз живях дълги години в щатите и искам да ти кажа, че там слабите жени отдавна не са на мода. Аз за първи път получих толкова мн внимание от толкова мн маже.. смея да твърдя повечето от тях доста привлекателни. Не съм дебела, но не съм и слаба. В България нито аз харесвам мъжете нито те мен... взаимно е:)

17.   И аз като теб харесвам такива едрогабаритни жени и те наистина са 100 пъти по сексапилни от дребните. Има някои от тях които си падат по слаби мъже и трябва да намериш такава. Те си мислят, че не са много желани и харесвани, което всъщност не е така.

19.   Аз съм нисичка и леко закръглена(широко дупе и големи гърди), винаги са ме харесвали.
Забелязала съм, че болшинството от мъжете харесват по-закръглените момичета (не дебели, но да има месце по тях).

Но като жена искам да кажа, че аз си падам само по високи и здрави мъже - не от тези с изкуствените, грозни мускули, а просто яки момчета.
Слабите по никакъв начин не ми действат сексуално, независимо от нищо друго - слаб ли е не го забелязвам.

Идеята ми е, че всеки си има вкус и за всеки влак си има пътници. ;)

20.   От автора:
Пробвах и в сайтове за запознанства, и всички други начини да ухажвам по-едри госпожици, но ефекта го няма изобщо. Както и предполагах те искат и аз да съм едър иначе не ми обръщат внимание... дано ми провърви след време.

21.   Какъвто е калибърът на цевта, такъв трябва да е калибарът на патронът.

22.   Започвай да тренираш, тези кг. ми се струват много малко за мъж.

23.   Авторе, големите майстори на големи тезгяхи а :) Евала, че си се ориентирал към тия жени, че и те са хорица и те искат малко нежност ;)

24.   Май мъжете само се правите, че си падате по фини мадами, ние се мъчим заради вас, а то какво било - по-едрички, а? !
Така ли било? !

25.   Моят мъж също е с такива килограми и ръст като автора, аз си го харесвам такъв /при него пак е въпрос на структура и метаболизъм, защото не може да качи и грам отгоре/, но той иска аз да отслабна, понеже ме намира за дебеличка, нищо че съм висока 170 см и тежа 73 кг. Според мен е нормално да има такива предпочитания при мъжете, не всички харесват жени като скелети и вейки.

26.   Не си единствен с такъв вкус, но като цяло мъжете в България не харесват този тип жени. Аз съм на 20 и също като теб харесвам точно такива жени, като предпочитам да имат по-симпатично или хубаво лице. И аз като теб изобщо не съм привлечен от слаби момичета, ако ще и да са най-харесваните. Винаги ще предпочета една хубава едра, пищна жена.

Моите впечатления са, че имаш шансове с такава жена, но просто не се срещат толкова често, много жени се комплексират силно от теглото си и се стремят да отслабват като луди.

27.   Много ви се радвах мъже, докато четох. Напълнихте ми душата :))). Та аз по темата нямам много за казване 52 кг съм на ръст 1. 65. Винаги съм имала комплекси от дупето си, като тийнеджърка, което е яирнато, издадено назад. Комплекс голям ми беше и трябваше да мине време за да разбера, че За голяма моя изненада мъжете много го харесват, такова каквото е изпъкнало, леко закръглено, както съпруга ми се изразява- сочно, така че жени горе главите, сухите не са на мода :D мъжа ми отслабна доста, имаше един период миналото лято беше се налял, не дебел, изглеждаше много добре, а чувството, като го прегърна или той мен беше невероятно. Тренирай, жените не харесват прекалено ашани мъже и все пак имай едно на ум, слаб, дебел за любовта тези неща не важат. успех

28.   Бих убила за мъж като теб. Аз харесвам точно твоя тип, та споко ще си хванеш мацка. Трябва ти само малко смелост.

29.   Аз пък харесвам слаби жени. Не чак прекалено кльощави, но висящи и безформени задници не търпя. Щръкнали дупета харесвам, но да са стегнати. Повечето ми познати харесват същото, но явно има и други хора по света. За всеки влак си има пътници :)

30.   Ти имаш ли идея как изглежда жена 95 кила? Това е дебела жена, но разбирам да е примерно 1, 74 и 65 кила тегло - е това си е пищна жена, което е приемливо горе-долу. Имаш много объркано мислене, дано се шегуваш. Аз не се виждам до 80 кила жена. Мъжете са мощните, грубите, силните, а жените са нежничките и малките създания до тях. Нито бих тръгнал с по висока от мен, нито с по тежка, а аз съм 1, 85 и теглото ми е малко над 80 кила, но горния пример е приемлив за мен..

31.   Виждал съм страшно много двойки при които жената е двойно по-едра от мъжа, а задника и е два пъти по-голям. Няма нищо лошо в това, хората се обичат и не им пука. Ако е висока и е 90 кила може да изглежда не особено дебела, но ако е ниска над 70 вече ще е доста закръглена. Също тези които имат едър ханш и едри крака изглеждат много по-сексапилни от тези които са с голям корем и тънки крака. И аз харесвам пухкави жени и не знам защо се комплексират толкова от няколко килца отгоре.

32.   "Мъжете да не са кучета, че да предпочитат кокали! " Винаги много ми е харесвала тази приказка. Истината, е че трябва да следваш собственият си вкус и хич да не ти пука какво ще каже някой друг. Закръглените мадами също имат своя чар

33.   Ейй, имало и такива мъже! Защо Господ не ме срещна с такъв, че да си почина малко от диети и глупости. Моят мъж е висок 187 и тежи 105 кг. и съм с него от 15 години. Той харесва слаби жени, а аз определено не съм такава. Била съм и 54, била съм и 100(бременна). До към 65 кг. нямаше проблем. Висока съм170см. От там нататък мъжътми все ме тормози за килограмите ми. Сега съм 85. Най-лошото е, че сексът изобщо не върви. Имам ужасното усещане, че го е гнус от мен:(((

34.   не е вярно, че всички пълни харесват много едри мъже - дори и аз не съм така при всичките ми килограми (парадокс). но просто никой не смее да си признае, че харесва нещо по-така - дори и прекалено. какво ще ви стане ако си кажете - няма да умрете я или ще ви окачат табелка с надпис смотаняк. във форумите всички си казвате как харесвате еди какво си но в приятелския кръг, в компанията - не. мълчите като... във сайтовете за запознанства няма да ти се вържат - вярвай ми (не бих го направила) защото ще мислят че снимката е фалшива, а за чат се притесняват заради своя вид. ако на живо срещнеш момиче като мен също шансовете ти са малки, защото е неудобно на улицата пред всички някой да ти се заобяснява при положение, че си знаеш хала - ще те помислят или за луд или за извратен (омагьосан кръг). вярвай ми за всичките си 22 години знам много добре какво ще ти се случи, защото въпреки че осъзнавам тоталната простотия на положението - не мога да го променя този комплекс граден така дълго - факт.
и за да завърша все пак оптимистично - успех!

37.   Има два вида мъже, тези които харесват пълни жени и тези които не си признават, че харесват такива! Аз съм на 45 години и смело заявявам, че няма нищо по секси от закръглена жена /освен може би две/! :-)

39.   (37)... няма нищо по секси от закръглена жена /освен може би две/! :-) - Не може по-добре да се каже.
Към автора на въпроса: Дерзай човече. Ако има проблем той е само в главата ти, така че се оттърси от собственият си комплекс и ще видиш че всичко ще ти се нареди. :)

40.   Жена ми е висока колкото мен (175 см). Като се оженихме тя тежеше 68 кг. Сега (тя вече е на 40 г.) тежи 85 кг (аз съм 110) и трябва да ти кажа, че сега ми харесва много повече отколкото в началото. Много повече ме възбужда фигурата и` релефна и налята като от картина на Рубенс! Никакви диети и пр.!

42.   И аз харесвам едри и пълни жени към 80 кг. и 1, 80м с голямо дупе и цици, а съм едва 67кг. на ръст 178. Със слаби много рядко ми е хубаво, повечето плът ме възбужда повече. а и пълничките са по-мили и се раздават и повече в секса.

44.   Аз съм 75 кг на 189 см височина, и харесвам предимно закръглени мадами :)

45.   Моята приятелка е на 16 и е едричка прекрасничка 80кг про ръст 1. 65, ако знаете колко е приятен секса ауу аууу. Проблема, е че аз съм кльоща 65кг при ръст 1. 75 и нея я е стрях да седне в мен, защото има чуството, че ще ме счупи, Каква до правим

46.   Мен пък ме е гнус от дебели, не ме кефят въобще. Веднъж съм бил с жена над 60 кг и мога да кажа, че беше отвратително, една ниска 155-160 и около 65-70 кг, въобще не ми хареса, от тогава съм забелязал, че колкото по-слаба и фина е една дама и с по-малко дупе, толкова повече ме възбужда. Даже само да гледам и съм готов, а ако започна да докосвам крехкото и тяло и съм на максимум. Моята приятелка бивша беше 167/48 кг, може да се каже че ме влудяваше слабата и фигура. Имаше някакъв период в който бе достигнала 55 кг и си личеше в задника, краката, корема, паласки дори започна да има, видя че не ме възбужда така и не я искам и отслабна пак до 48-49. Като цяло е жалко, защото някой ден ще имам жена, която ще забременее, ще роди и няма да е вечно слаба, но такъв си ми е вкуса

47.   Жена, 164см, 73кг. Комплексирана до болка. Откакто се помня съм на диети, защото ми писна, с което и момче да съм, да се заглежда по слаби стегнати блондинки. Не само блондинки, но като че ли това е най-разпространеният материал за заглеждане... Че и високи. Чувствам се отхвърлена постоянно. На 25г. съм, имам големи, кръгли гърди. Спокойно се разхождам вкъщи без сутиен и им се кефя, че не висят, а само се полюшват. Ама май само аз си ги харесвам... Талията ми е сравнително тънка за фигурата ми - 70см. Дупето ми е голямо и като цяло съм тип пясъчен часовник. Не съм отпусната, въпреки че съм пълна. Спортувам сравнително рядко, но съм бърза и не се задъхвам лесно... И т. н. Обаче така и не можах да угодя на нито един от 4-те мъже, с които съм имала връзка... Сегашният ми на шега ми каза, че от кифла съм била станала козунак... Той е на 29, между другото. Гледа порно като разбит, живее като монах чекиджия и взе да ми отказва секс. Чувствам се дебела, а и като гледам май никой не ме заглежда, освен някакви възрастни господа, към които сериозно, нямам грам интерес. Искам мъж, който като види, че съм наддала 2-3 кила, да е доволен, че сега ще има повече за обичане. Но... не става явно.

До автора: Жени като мен и много по-пълни ги е страх и да си помислят за мъже като теб, защото повечето от вас харесват балерини. Затова си мислиш, че не проявяват интерес. Малко повече настъпателност трябва. Иначе, най-добрият ми приятел (25г. ) си намери дама (52г. любов, какво да правиш) от голям калибър, защото и неговият тип е такъв. Едвам я убеди, че я харесва и че не се ебава и я направи най-щастливата жена. Тя му се отблагодарява като се раздава докрай във всяко едно отношение. Не е невъзможно!

49.   Пичове и пички, вие ме шокирахте с тая тема! Направо не съм вярвал че са такива нестандартни предпочитанията и на двете страни. Явно доста неща, за които съм си говорил с разни мъже и жени, приятели, познати и т. н. на интимна тематика и сексуални желания са били лъжа или лицемерие, а истината е съвсем друга и само анонимно хората са готови да я споделят!

Аз например съм 1, 97м висок и тегло 97 кг, атлетично тяло, и редовно ми се лепят разни високи и/или едри жени, защото съм в тяхната категория, особено ме харесват волейболистки и баскетболистки, завалийките като са по 1, 90м им е много трудно сигурно да се намерят мъж - честно, мъчно ми е за тях.

Обаче и при мен нещата са обърнати с галвата надолу... и си умирам за миньончета. 1, 60-1, 65м до 45 кг... направо полудявам, а и няма да лъжа - чушката ми е 19 см и направо ги правя сами да си говорят, размятам ги насам-натам както ми дойде и не могат да дадат никакъв отпор.

Занимавал съм се и с по-едри и пухкави жени, като цяло са добри душички, симпатични, разговорливи, стараят се доста във всичко, обаче пусти му вкус - не ми харесват за нещо по-сериозно и това е.

Обаче сега като прочетох мненията на мъжете тука, направо ми се дотакова някоя "рубенс"-ка! Може и аз да се окажа скрит маниак на тема пълни жени! Ще опитам, пък никога не се знае!

50.   Тази тема явно е за повдигане на самочувствието на дебелите жени. На кратко казано - има кой да ви хареса сланината, не се притеснявайте! Това е супер тъпо. Спортувайте, хранене се здравословно. Да си дебел първо не е добре за здравето. Второ няма нищо красиво в едно дебело женско тяло. Да, от прочетеното до тук разбрах, че има мъже, които харесват такива жени. Но явно не могат да се целят по-нагоре. Не съм видяла по улицата някой наистина готин мъж/момче да е с дебело момиче. И дори да ви обидя - това е истината! Направете нещо по въпроса, а не се успокоявайте, че "за всеки влак си има пътници". А сега лятото е ужасна гледката дебела жена с прилепнали дрехи. Толкова впити, че паласки, целулит... Всичко ще се пукне все едно.
Д. 170, 50кг

51.   Мъж, 21. Изключително ми е тъжно като чета тая тема. Виждал съм толкова сладки дебелани в лице, че направо ми става. И после като пусна поглед надолу и видя някакво виме, под него шкембе, отстрани паласки, под тях ханш 150 сантиметра, бедра като на бодибилдър и огромни глезени... просто ми става лошо и се обръщам на другата страна! А и трябва да се знае разликата между едра/пищна и дебела. Едри/пищни са някои латино мацки и част от тъмнокожите. Те са с големи гърди, тънка талия, голямо дупе и тънки крака. Това е пищно. Жена 90 килограма си е чисто и просто грамада. Не значи, че е лош човек, просто шансовете и с приличен мъж са минимални. Както е казал 50 не е здравословно да си дебел. А как се преценява кога си дебел е най- лесно. Вадиш от ръста 110 и получаваш максималното тегло. И няколко кила (3-4) отгоре да си не е фатално, но това е. Съответно, за да изглежда една 90 килограмова жена нормално и пропорционално, трябва да е поне 2 метра. А жена 2 метра... не е съвсем жена. Щом мъжете могат от 200 кила да стават 100, значи и жените трябва да могат от 90 да стават 60-65 примерно. Не може да ядеш пържени картофи и банички и да злобееш срещу слабите, успокоявайки се че мъжете не били кучета и не искали кокали. Има си салатки, чисто месо, пълнозърнест хляб, кардио, аеробика... Винаги може! Просто трябва да го поискате. А ако нямате волята.. тогава си чакайте такива като автора, които на 80% са се събрали в тая тема.
Аз примерно съм 1. 90, 80 килограма и харесвам всичко между 1. 55, 40 килограма - 1. 75, 60 килограма, стига да е стегната, готина в лице и с готин характер.
И да - наистина за всеки влак си има пътници, просто някои влакове трябва да минат 100 пъти през спирката, за да си намерят пътник. Ако ви се чака - чакайте. Само че годините си текат. Едно е дебело 20 годишно момиче, друго е дебела 45 годишна жена.
Никого не обиждам и не налагам мнение. Искрено се надявам "едрите" момичета да се вслушат в думите ми, защото ние ви очакваме, просто не с тези габарити! Целувки!

55.   Номер 51-мъж на 21, колко си жалък. Нямаш представа просто. За такива като теб не си струва някоя жена да се старае да пази диета и прочие. И като цяло е най-важно една жена да се харесва такава, каквато е. Това чудо, кльощомания, само тука в нашата държава го има, породено от голямата, вродена едва ли не простотия. Значи, когато човек е пълен, според някои същества-той не заслужава да бъде обичан, харесван, той не е нормален в техните очи и то не само физически. Той трябва да бъде обиждан и унизяван с думи и с поведение. И той не бива да бъде предпочитан пред други-по-слаби. Грешка, голяма грешка, която разбира се е породена единствено от комплексиращата простотия на хора, слаби не само в телата, ами и умствено. Разберете-не може всички да сме еднакви и един калибър, ако беше така щеше да е безинтересно и сиво. Освен това съм забелязала, че обикновено има някакво равновесие, природно. Например слабите жени, притежават в повечето случаи, не чак толкова красиви лица, рядко са красиви навсякъде. Дебеличките пък в лицето са, в много от случаите сладурани. Природата се е погрижила за това. Никой, не бива да изисква от някого нещо, късаещо само него, или да има определени претенции. Ако той самия се харесва, няма никакъв проблем, но да почне да се измъчва за да бъде заобичан, не, не си струва. Това да пазиш диета, или да искаш да си по-слаб е чудесно, но само, ако ти самия го желаеш, заради себе си. Заради друг е жертва, която има несигурен изход. За това обичайте се първо, без значение дали си слаб или не, за да ви обичат и другите, такива каквито сте. Поздрав от Ж-165-70.

56.   От 50: типично реагиране от страна на пълно момиче.. Имам въпрос към 55. Като се погледнеш гола пред огледалото харесваш ли това, което виждаш? Чувстваш ли се добре в тялото си?

57.   Отново 51.
Никъде не съм казал как ТРЯБВА да изглеждат. Просто препоръчах за тяхно добро. Под тяхно имам в предвид "едрите". По твоята логика, ако една жена е дебела(имам в предвид подчертано дебела, примерно 1. 65 и 95 килограма), но се харесва, трябва да си остане така? Както дадох примера с влаковете, защото знаех, че ще се появят такива като теб - в единия случай просто имаш повече шанс отколкото в другия. Не е сложно.
В крайна сметка правете каквото искате. После само да не се оплаквате, че нямало истински мъже и тем подобни. Когато вие не полагате усилия да сте в нормите, тогава не искайте внимание и обич от хора, различни от роднини и приятели.

58.   От 26. Не мога да разбера, защо винаги мъжете трябва да обиждат такъв тип жени? Каква е тази злоба и омраза? Какво са ви направили?

Другото е, не, , дебелите" жени са най-лоши. Най-големите боклуци са разни златотърсачки, използвачки и не знам си какви долни същества (много от които са доста слаби). Това което искам да кажа е, съдете хората по характера и умът, а не по външността. Като не ви харесват такива жени на външност, замълчете си, бъдете културни, не обиждайте. Никой не ви кара да се жените за тях.

59.   От номер 55-до 50. Да харесвам се, красива съм и то не само в тялото, лицето, косата и всичко. Само дето ребрата ми не се броят, но аз и не искам, защото за мен е грозно. И се чувствам добре в тялото си, имам енергия и тонус. Също, нещо което доказва писанията ми е, че не само аз си се харесвам. Харесват ме и другите. Въобще не правя нещо, за да ме харесват. Аз съм весела и контактна, това го знаят всички от обкръжението ми, а които не ме познават и ме харесват, търсят начин за да ме познават. Нищо не ми липсва. Имам си всичко, приятели, обич и радост. Какво повече...

60.   55 аз съм слаба и съм красива, и ребрата ми не се четат, не е необходимо и... познавам дебели, които освен това са и грознички, а и интелектуално назад, та 50 правилно е написал /а, има диети, а не да живееш нездравословно и да се хвалиш колко се харесваш, повечето мъже не харесват дебели. пък някои дебели са и злобнички, та и завиждат и т. н. вместо да се погледнат.

61.   Чета и стигам до заключението, че най-комплексираните хора са пълни жени и ниски мъже. Това се наблюдава открай време. Такива хора асоциират другия тип с всевъзможни лоши неща. "Я, виж я тая каква е слаба и стегната! Кой знае колко мъже е минала... " - е просто класически пример. Правите заключение за цялото от частното. А иначе претенции за широкоскроеност и морално извисяване. Би трябвало да знаете, че друг освен себе си няма да излъжете.

62.   Да, номер 60. Хора всякакви. Дали си слаба или не, това искам да подчертая, важно е да се харесваш, преди всички останали. Защото себе си не можем да излъжем, нали така номер 61. Не съм тук за да защитавам някого или да се застъпвам за определен тип хора. Един пълен човек, много добре може да прецени, дали изглежда добре или не. И ако не, съответно да направи така, че да се харесва. Никой не е в състояние да накара някой, да прави нещо, ако той не е убеден, че трябва да го прави. А това за злобата при пълните хора е много относително, както вече казах -хора всякакви. Може би, не сте били свидетел на злобното и даже граничещо с жестокост поведение на слаби, самоуверени индивиди, спрямо пълните. Как тогава биха се чувствали тези хора, нали и те носят душа. Дали някой се замисля, че всъщност точно заради пълнотата си те търпят, унизяващо човешкия род отношение. Това са нормални, пълноценни хора, в повечето случаи с много крехка и уязвима душевност. Може да не ви харесват, но не е това начина, интелигентния и умен човек -ще го разбере, за разлика от друг, за когото пълните са мишена, която си мислят, че всичко може да издържи. Кой, какви хора харесва, това също е под въпрос. И дали се храни здравословно или не, същата работа. Всичко е въпрос на възпитание във всяко отношение и на навици. Не парадирам със себе си, защото съм била и със доста слаба физика, но истината е, че не се чувствах енергична и силна, може би защото сега се движа повече и тренирам ежедневно, но тонус имам през целия ден. Освен това, придобих мускулатура, която преди нямах. По-едра съм от преди, но аз така искам и така се харесвам, и не се хваля, а го подчертавам, дано има тук такива, които ще го разберат. Поздрави!

63.   От 58 до 62. Каквото искат да ми говорят някои хора, но за жалост държанието от много хора към пълните жени е ужасно. Мога лично да засвидетелствам как мои приятели ги обиждат зад гърба им и им се подиграват. Не мога да ви разбера, като не харесвате такъв тип жени, просто си замълчете, не коментирайте и толкова. Съдете ако някоя (слаба или пълна) ви е обидила, накърнила или ви е направила нещо гадно.

Другото е, че аз защото харесвам такъв тип жени, често ставам обект на присмех едва ли не от мои приятели и познати. Мен не ми пука изобщо за тяхното мнение, но това са настроения в нашето общество, които трябва да спрат.

М22

1-50 от 62