Споделена история от Секс и интимност

Само за жени - добрия секс не е гаранция!
Аз - на 39, хетеро, нормален, осигурен, фитнес 5 пъти седмично (182/80). Тя – на 31, нормална, хетеро, според мен много готина. След петата среща (признавам, че не съм от бързите) се случи следното:

Бяхме у нас. Сами. Не бързахме за никъде. Тя се обърна с гръб към мен. Прегърнах я и вдъхнах аромата й. Отметнах косата, оголвайки шията и раменете. Приближих устни до ухото й. Наведох се напред и прокарах устни бавно по лицето й. Поех дълбоко аромата на кожата и спрях. За миг се поколебах за посоката, в която да продължа. Извивката на шията й ме привлече неудържимо и устните ми се плъзнаха по нея. Докосвах я съвсем леко. Плъзнах се надолу, към рамото и опитах вкуса на нежния мъх, който го покриваше. Без да спирам да я целувам се върнах към ухото. Косата й влезе в лицето ми и ме погъделичка по носа. Отместих я и опитах вкуса на ушенцето. Целунах няколко пъти ямката под него и слязох към основата на шията. Повдигнах косата нагоре и целувайки я минах от другата страна. Целувките ми покриха рамото и шията и оставиха леко влажни следи по тях. Вниманието ми се насочи и към второто ушенце. Стигнах до него и го докоснах съвсем леко с език. Докато се занимавах с него внимателно свалих потника, с който беше. Ръцете й все още бяха вдигнати, когато усуквайки се около тялото й, застанах пред нея. Моите се плъзнаха по тялото й. Съвсем леко. Тук там. Колкото да направят малка проверка на реакциите й. Съвсем леки целувки кацнаха по лицето й. Настаниха се навсякъде. Скули, очи, нос, чело, брадичка, старателно избягвайки устните й. Спрях и я погледнах. После докоснах с устни ъгълчетата на нейните. Първо от ляво, после от дясно. Прокарах език по тях, сякаш е червило. После бързо прокарах устни и език през брадичката, надолу по шията до ямката между ключиците. Главата й се отметна назад. Продължих надолу и запознах устните си с лявата й гърда. Зърното й беше твърдо и набъбнало. Целувах около него. Ту отгоре, ту отдолу, ту в ляво, ту в дясно. Прескачах го непрекъснато, като уж случайно го докоснах няколко пъти с устни. Накрая издишах върху него, изчаках секунда и го всмуках леко между устните си. Колкото да го намокря. После го целунах няколко пъти по връхчето. Съвсем леко. Събрах гърдите й близо една до друга и се прехвърлих върху дясната. Тук целувките бяха по-малко. За сметка на това концентрирах усилията на устните и езика си върху зърното й. Докато изследвах чувствителността на гърдите й, тя през цялото време подлагаше тази, която искаше да целувам. По-късно слязох надолу, за да се запозная с пъпчето й. Докато го изследвах, свалих полата и бикините. Свивките между корема и бедрата й ме привлякоха неудържимо. Покрих ги с целувки и опитах вкуса им. Езикът ми се плъзна към бисерчето й, но не стигана до него. В последния момент го отклоних и прокарах по вътрешната част на бедрото й. Кожата беше нежна. Сякаш докосвах коприна. После започнах да целувам мократа следа, която бях оставил по него. Само с върха на устните. Тя разтвори широко крака, за да мога да действам свободно. Аз обаче се изправих и засмуках зърната й. Ту едното, ту другото. След това бързо седнах на пода, наместих се между краката й и нежно целунах устните й. Отдръпнах се, навлажних моите и отново я целунах. После разцелувах бедрата й от вътрешната страна. Тя сложи ръка на главата ми и опита да зарови пръсти в косата. Не успя. Нося косата си къса. Усетих какво иска и отново целунах устните й. Повторих и потретих. После пуснах език по тях и ги обходих. Намокрих ги и леко ги разтворих. Бедрата й започнаха да треперят. Обходих отново устните й и леко проникнах с език между тях. Прокарах го нагоре, докато докоснах клитора й. После пак прокарах език между устните й така, че да се плъзне по бисерчето. Повторих това няколко пъти, когато осъзнах, че краката й треперят силно. Станах и я взех на ръце. Занесох я в спалнята и я сложих да легне. Наместих се между краката й, но смених тактиката. Вместо да я лижа, засмуках клитора й. Отначало по-леко, с къси всмуквания. После го засмуках силно и започнах да го дразня бързо с език. Колкото и смешно да ви прозвучи, тя ме хвана за ушите и притисна главата ми към себе си. С такава сила, че едва си поемах въздух. Въпреки това не спрях да я лижа и смуча. Дори вкарах два пръста във влагалището й, движейки ги напред, назад. Края дойде неочаквано за мен. Първо усетих, че откъсва ушите ми. Преди да се случи това (слава богу), тя ги пусна. Стисна ме с крака и започна да върти дупето си. Въпреки че съм здрав, в първия момент имах усещането, че ще ми счупи врата. Устата ми се напълни със сок, а тя някак ме докопа и с ръце. Спрях да дишам. Не спрях да лижа и смуча обаче. Само вкарах ръка между едното й бедрото и бузата си, за да не се задуша. Докато ме притискаше към себе си издаваше силни стонове, които завършваха с нещо като задавен хрип. Накрая всичко приключи. Тялото й се отпусна и опасността за врата ми отмина. Бях доста възбуден, но не бързах. Легнах до нея и я погалих леко по лицето. Отместих няколко изпотени кичура коса, които влизаха в ъгъла на окото й. Като ме погледна имах усещането, че в очите й плуват искри, които постепенно потъваха в тях.

Да ви кажа, че секса, който правихме малко по-късно беше страхотен, едва ли ще ви изненада. Вероятно ще ви изненада това, което се случи сутринта. Малко след като си тръгна, мобилния ми звънна. Беше тя. Каза да не я търся повече, защото..., ще опитам да цитирам: „... изживяването било толкова хубаво, че със сигурност щяла да се привърже към мен, а в момента не искала такова нещо”. Имаше още няколко изречения, но те бяха в същия смисъл.

Скъпи жени/дами, харесвам ви, но за толкова години се убедих, че не знаете какво точно искате. Тук сте изсипали доста гръмки фрази от всякакъв род, особено за това колко важен за вас е сексът и най-вече начина, по който се прави. Е! Научих се да ви доставям удоволствие. Изглеждам добре и не се държа гадно с представителките на пола ви. Дали пък това не е причината? Какво мислите по въпроса?

Коментари

1.   Ммммм какъв мъж.Сигурна съм че всички жени си умират за една нощ с теб.........охх .Продължавай все така рано или късно ще намериш жена която ще знае какво иска и ще се радва че те има ....

2.   Ти сам го казваш - секса не е гаранция

3.   Не само добър секс е необходим в една връзна на мъж с жена, трябва да я има и химията, взаимното превличане и ред други неща, които сега не смятам да изброявам...
Секс жената винаги може да си намери, платен, безплатен, секс за една нощ, поне за мен е така...

4.   Тука една подобна история
http://spodeli.net/1/story-175.html

5.   Да, сексът е важен, но не е НАЙ-ВАЖНИЯТ компонент на една връзка. Не знам какви са били перспективите на тази дама, когато е започнала да излиза с тиб. Сигурно има много обяснения за обаждането и. Сигурно е скрила някои факти от живота си от теб. Но недей заради нея да поставяш всички жени под общ показател.

6.   Благодаря на № 1 за сарказма, но с малки изключения, никак не ме интересува какво искат всички жени. Предпочитам една. Или № 1 не е чувала за моногамия? На останалите благодаря. Знам, че секса не е всичко, но смятах, че и другото е налице. Сгреших! Колкото до общия показател :) Далеч съм от мисълта да поставям всички жени под общ знаменател. Сигурен съм обаче, че в определени ситуации и за някои неща, мислите ви следват доста идентична посока. Надявам се, че не се обиждате. Не си поставям такава цел.

7.   Аз съм №5..
Мога само да те поздравя за това, че искаш една..! (трябва да бъдеш вписан в Червената книга) Аз лично, не се обиждам. В ситуации, различни от описаната от теб, съм се "хващала" , че съм на ръба на параноята, но както е казал Оскар Уайлд "Жените трябва да бъдат обичани, не разбирани." Шегувам се , разбира се. Знаеш ли, то си е чиста проба лотария вече. Да попаднеш на правилния човек, в точния тайминг. Трудно е, а търсенето - изморително. Но търпението се възнаграждава в голяма част от случаите. Не се променяй..

8.   Я се събуди бе!Ще ти се да ти се е случило ама не е.Абе я иди се прегледай.И още нещо на 39г 182см 80кг-ако се мислиш за здрав значи си далече от истината.
Мисля,че не си добре психически

9.   Ти си фантазьор-чуден разказ си си измислил-а ако не си тя си тарси някой на нейната вьзраст ти си тьрси на твоята

10.   Абе господине, ако и мен някой така ма почне, ще си умра от гъдел. Леле мале, та това ли е мъжът в зрялата си възраст? Изглежда това някъде си го чел и си се постарал да го приложиш на тая жена, но не ти отговаря на опита, който би трябвало да имаш за възрастта си. Човекът, с който съм е на твойте години, също тренира, с височина 185 и тегло 90кг, но само като ме стисне в прегръдката си и впие горещите си устни в мойте, разтапя ме, чувствам, че се подмокрям и вече го желая. Един мъж не умее ли да разцелува една жена, така, че тя да почувства , че е желана, как може да очаква от нея да му се отдаде изцяло

11.   Откъде го преписа това бе?
Ха-ха-ха, та ти си писал само за увертюрата, а за самия секс? На тридесет и девет би требвало яко да чукаш, че искри да хвърчат. Тя дали пък не е седяла като дърво, уплашена от това, какво още си наумил да и направиш.
Аз обичам на задна прашка, ей.

12.   Откъде го преписа това бе?
Ха-ха-ха, та ти само увертюрата си написал, а самият секс. На тридесет и девет трябва яко да чукаш, та чак искри да хвърчат. Тя сигурно е седяла като втрещена, изплашена от това, какво ли още си си наумил да и направиш.
Иска ти се, но в книгата е едно, а в действителността- друго

13.   Благодаря ти № 5. За нормалното отношение :) Сигурно си права. Вероятно ще дочакам..., някоя баба с бастун от ляво. Плюсът ми ще бъде, че моят ще е от дясно ;) :) № 8, защо е този гняв? Ще ти кажа само, че живота ме срещна с много здрави мъже. Малко от тях са над 100 кг. Преди доста време и аз вярвах във формулата, повече маса - повече сила и поддържах теглото си между 95 и 102 кг. Убедих се, че греша. Това е друга тема обаче. Ако исакш я пусни за дискусия. Благодаря и на останалите коментирали. Бързо ме убедихте, че присъствието ми тук е било излишно. Желая ви късмет скъпи дами.

14.   Звучиш като идеалния мъж!
Но аз лично не вяврам, че той съществува.
Дано си такъв какъвто се представяш. Звуча като доста разочарована, за което съжалявам. Що се отнася до въпрова ти, ние жените наистина сме доста странни, но истината е, че само секс не е достатъчен, но е много важен за една връзкал А тази дама, ако искаше да не се обвързва, трябваше да вземе само секс от теб, без да ти играе тези игрички. А ако и стига само секс, за да се влюби и обвърже - остави я. Тя е или доста елементарна, или просто ти разиграва театър, за да ти се направи на интересна и отново да я потърсиш. И в двата случая - не си струва....

15.   Пак съм №5... Откъде извира този песимизъм?? Та ти си още много млад, че да мислиш за баби.. Горе главата! Знаеш ли, разсъждавах малко над историята ти. Има жени, които искат да са любени и такива, които искат да са "изчукани"! За тридесет и кусур годишния си живот съм се убедила, че има голяма разлика между двете. Възможно е конкретната жена да е искала нещо по-грубо, по първично и...за брой пъти. А ти си правил любов с нея.. Така поне мисля, де - не съм държала факла :) Но същественото за теб е да мислиш мъъничко по-позитивно (а и да не се връзваш на коментарите на подрастващите тийнейджъри, независимо, че съдържат доза злоба). Дерзай!

16.   Права си № 14, идеални хора няма. Аз не съм изключение. Старая се да не правя на хората това, което не искам те да правят на мен. Не винаги става и си струва, но опитвам. № 5, занаеш ли разликата между песимиста и оптимиста? Песимиста казва: По-лошо не може да бъде, а оптимиста: Може, може :) Може да съм всякакъв, но не и песимист :) Просто като писах за бабата се шегувах и имах предвид, че след като до сега не съм срещнал подходящата, напълно възможно е когато това стане да съм на възраст при която употребата на бастун ще бъде наложителна :)))

Разлика между любов и чукане има естествено, но все пак с устата човек освен всичко останало може и да говори, за а каже какво точно иска. Особено ако поведението му не само не подсказва, но и твърди обратното на това, което иска. За факлата ще помисля :))) но едва ли. Секса е за двама, все пак. Колкото до позитивното мислене..., то направо струи от мен :) За това особено ми помага едно поговорка: Като няма риба и рак може да се яде :) Желая ти късмет № 5!

17.   Много подробно си описал последователността на любовите ти ласки. Сякаш си си бил поставил за цел да се представиш специално за случая. Жената е постъпила правилно, защото е усетила фалш (желанието ти не просто да я любиш, а да се представиш като добър любовник и познавач на женското тяло)
Не се обиждай на няоки от коментарите. Всеки има право да изрази соственото си мнение. Колкото са по-различни, толкова по-добре.Много бих искала да поговоря с теб, ( просто да обсъдя някои неща чисто по човешки ,защото темата ме заинтригува) но едва ли има начин да се свържа.

18.   Благодаря ти!! :)

№5

19.   Не обръщай внимание на злобните патки. Яд ги е, че няма кой да прави с тях това, което си описал и както си го описал, а им се иска. И как само им се иска да знаеш. Упрекват те, че още не си разбрал, че секса НЕ е най-важното в една връзка. Да, ама не! Може да не е най-важното, но е основа на всяка връзка. Я не се правете на невинни и си отговорете на следния въпрос. Колко време ще изкарате с някой мъж, с който чудесно се разбирате, но в леглото, той свършва, а вие не? Няколко месеца, година, две? Колко ще издържите преди да го разкарате или да потърсите, това, което той не ви дава с друг? Ама честно!

Виждам, че в някои коментари те успокояват. Не се променяй и ще срещнеш подходяща. Бла бла бла. Не мисля, че имаш нужда от успокоение, а от жена. Ако си хетеро. Ако правиш това, което си описал така подробно и ако харесваш брюнетки, аз съм твоето момиче. На 29 съм. Изглеждам много добре 172/54 и ми е писнало от педали и дърводелци. Едните не стават за нищо, а другите са убедени, че колкото повече те блъскат, толкова по-голям кеф ти доставят. Ако се притесняваш, че те пързалям, а в действителност съм някоя дропла, дай мейл и ще ти пратя снимки. Ще останеш приятно изненадан. Много! Може да се срещнем и да видим какво ще излезе :)

20.   №19 - Аз като гледам и ти завиждаш. След като чак искаш да си с него значи искаш да изпиташ това, което е изпитала онази жена. И теб те е яд, че не си с такъв човек и бързаш да се сдобиеш.

21.   №19, пропуснала си да добавиш и "скромна"...А сещаш ли се, че ако авторът се промени, ще се превърне в един от писналите ти "дърводелци"?

23.   Естествено, че завиждам. Вие да не би да не го правите? Всяка жена трябва да завижда, защото заслужава да получи това или нещо подобно на това, което описва човека. Така мисля. Случвало се е и на мен и за това ми се иска ако не редовно, поне често :) Виждаш ли нещо лошо в това № 20? А скромна наистина не съм. Смятам, че излишната скромност е вредна!

24.   №23 - От все сърце желая на автора никога да среща завистлив човек като теб. Днес това ти харесва, ще го практикувате известно време.. Утре в сайта ще прочетеш нещо много по-привлекателно и ще хукнеш след х*я на другия...
Тц тц отврат - повръща ми се от такива като теб

25.   № 17, ако искаш да обсъдиш нещо с мен би могла да оставиш мейл. Не знам ще го пуснат ли, но не се сещам за друг начин освен тук. № 19, благодаря за предложението. Оценявам го, но съм малко старомоден и някак не ми се струва, че ти трябва да ме сваляш :) Освен това струва ми се, че си малка :) Надявам се да не те обидя :)))

26.   Най-хубавата история, която прочетох до днес.Поздравления. Бих искала и моя да прави това,което ти си направил с тази жена. Превъзбудена съм. Но възрастта ти...на годините на майка ми си. Можеби ще кажат: "Възрастта няма значение." Но аз не мисля така. Всеки има различни възгледи. Но свалям шапка на автора. Успех! :)

27.   Впечатлена съм. Бих се радвала да се срешнем, но сигурно е невъзможно.... Точно това искат жените, или примерно аз..., наистина звучи много прекрасно, но въпреки всичко, аз мисля че тази жена е полудяла по теб и ще те търси пак... Дали заради секса, дали заради това което си и подарил като изживяване, дали заради теб и това което първоначално я е накарало да бъде с теб, тя пак ще те потърси.Но дори и да не си, имаш възможността да се превърнеш във фаталният мъж и от тук нататък всяка жена да полудява по теб..., изразяваш се добре, което подсказва за интелект...взривоопасна комбинация. Жените като цяло са доста глупави създания, но бъди мил и снизходителен и не отмъщавай на всички, защото някоя дама се е уплашила, че си перфектен. Успех, рано или късно ще намериш пристан..

28.   От № 19. Жалко, че мислиш така. Аз наистина искам да се срещна с теб. Не че задължително ще излезе нещо. Ти си решаваш. Ако си промениш мнението, остави някакви координати. Ще хвърлям от време на време по едно око :) Желая ти късмет.

29.   Благодаря ти за хубавите думи № 26. Напълно си права. Възрастта има значение. Редките случаи, в които се оказва, че не е така, са онова изключение, което потвърждава правилото :) Мисля обаче, че би могла да имаш това, което желаеш и с човека до теб.

Без да давам съвети ще кажа, че с устата трябва и да се говори. Кажи му какво искаш. Ако трябва го води в началото. Държи ли на теб, ще се постарае да се научи да ти доставя удоволствие така, както ти искаш. Късмет :)

Благодаря и на № 27. Не съм и предполагал, че написаното от мен ще накара която и да било жена да търси среща с мен. Изненадан съм! Толкова ли сме дървени скъпи дами!?! С удоволствие бих се срещнал с теб № 27, но за да разговаряме. Както вече споменах бих искал една жена. Колкото до фаталната жена или мъж, намирам това за манипулация от най-чист вид. Предпочитам да бъда себе си. По-лесно и по-удобно е :)

30.   Хах, според мен изключенията поставят началото на нови правила. Иначе съм съгласна с теб - възрастта има огромно значение! Не преставай да бъдеш себе си... иначе, ще впечатляваш нежния пол с нещо, което не си... и от там започва жалката част в една връзка! С правото си се изненадваш - по голямата част от мъжете са меко казано дървени.

Аз имам щастието да съм с мъж, който ме дарява с оргазми, подобни на описания от теб (уши не дърпам, вратове не чупя), но съм била в миналото и с пълната противоположност. Но това не е по въпроса. Има ли вероятност тази жена да е обвързана, омъжена, или просто "еднодневка"? Защото оправданието и ми звучи много плитко и нереално.. Коя неангажирана, сексуално активна жена обръща гръб на подобни върховни изживявания, от страх да не се обвърже? А ако не е искала да се обвързва, какво, по дяволите, е искала от теб? И най-вече - защо не ти го е казала? То со уста се И говори....

31.   От №14 - отново влязох, за да прочета продължението на тази тема, много ми е интересна....
В отговор на въпроса на автора - Толкова ли сме дървени скъпи дами!?! - Да, много сте дървени!!!Ама, много!!!
Ама не е глупав този, който яде баницата...
А ние жените сме виновни.
Огледайте се на улицата - жените са голи, истински к***и!!! Истинска надпревара коя ще е по - чалга, коя ще е по - гола!!! Все едно, че си го търсим кофти отношението - елате, мъже и ни е****е, защото за нищо друго не ставаме!!!

И после, защо ни захвърлят???
Защо да се старае мъжът - ами то жени такива лесни - навсякъде! Я, да чукне тази набързо и да мине на другата...
Съжалявам, но просто съм отврътена от това, което е около нас...

32.   И на мен ми стана интересна темата и аз ще се включа. Цяла дискусия се е получила тук. Номер 31 е права за много неща и е права да е отвратена. Но греши много като слага всички мъже под общ знаменател. Авторът не е дървен - личи му интелигентността и внимателността, а явно е и добър любовчия:))). Аз не съм дървен. Познавам и други не-дървени.

Работата е в това, че понякога губим желание да се стараем и да сме кавалери. Защо? Точно защото ни приравнявате с онези лайнари, каквито са повечето (но не всички) БГ мъже сега. Постъпваш джентълменски, правиш жест, даваш разбиране и опора, а в следващия миг тя е подлъгана от някой див фЙешън селяк с кола и пари. Той интелектуално не може да стъпи на малкия ми пръст, но какво от това? И постепенно губиш стимул и желание да си различен и почваш да я караш като рогач. Не ми е в кръвната група, но понякога го правя и аз.

В заключение искам да кажа на дамите, че има мъже и мъже. Ваша работа е да отсявате качеството от плявата и трябва да знаете, че в много случаи сами си патите от грешен избор. Много жени са нещастни и си мислят, че онзи до тях е източника на всичките им злини. Ама не е така, той просто никога не е имал потенциала да ги направи щастливи и обичани. Защото толкова си може човека, просто недорасъл на ум и сензитивност. Така че мислете като ни подбирате и знайте, че сме еднакви само по външните полови белези. Има и "дървари", но има и "златари".

33.   До №32 от №31 /по -напред съм №14/
Да, ти казваш точно, това което казвам и аз.
Трябва да ти кажа, че на мен специално не ми харесват точно тези мъже - тарикатчетата.
Искам нещо нормално - нормален външен вид, нормален стандарт, нормален секс /според възрастта/. А такава златна среда - няма.
Но автора зададе въпроса дали добрият секс стига....Ами, не, не стига. Не е гаранция. Ок, в началото може и да задържиш жената до теб със секс, но след това, когато еуфорията отмине /което е неминуемо/ какво ще правиш? Както, вярвам, че и на един мъж не му стига жената да е само супер сексуална. Искат се и други неща. А пък и сексът винаги е супер, с този когото обичаш или поне би искал да се получи...

34.   Номер 14, отново попадаш право в целта :) Автора

35.   Благодаря!

36.   Наистина темата ме заинтригува. Автора е готин. Допадна ми..от това, което е написал. Аз никога не съм преживявала нещо подобно в интимната сфера. Не ми е ясно какво всъщност трябва да чувства мъж към една жена, за да я люби? Задължително ли е да я обича??? Май-не.... и аз се обърквам вече.

А автора ако обича тая жена - кофти тръпка.... А ако не-оставия да си ходи. Прав й път! Ще срещнеш точната.

До тогава търпение и мислене....кое, как, защо..къде..Всички сме така.

37.   Hе ми се добави коментара.......???

38.   Леле пич..., ако мен ме оправиш така, няма да се отделя от теб! Ох какви късметлийки има...

39.   С жените никога няма гаранция пич. Все пак те са направени от ребро, нали ;) Пък то май беше единствената кост без мозък в човешкото тяло :) :) :) Е, то оня отгоре си знае работата ;)