Споделена история от Секс и интимност

Едно въпросче към жените относно големината на тестисите при мъжа
Здравейте дами,
Иска ми се да ви задам един въпрос. За вас има ли значение големината на тестисите на мъжа, какво ви харесва повече да са големи или все едно, имат ли те еротично влияние върху вас и ако да какво обичате да пеавите с тях? От скоро си мисля, че моите тестиси не са толкова големи и не висият така както виждам по порно филмите, започнах да се комплексирам и затова задавам този въпрос.

Коментари

1.   Ами, освен ако жената няма някакъв перверзен фетиш към големи тестиси, едва ли е проблем. Всеки си има различни тестиси, включително и по порно филмите. Има и доста с много малки тестиси. Има дори мъже с един тестис.
За нормалните жени това не е от значение. Важно е да има ерекция, дори размерът на члена не е толкова от значени. Ако получаваш ерекция, няма проблеми. Каквото може да се прави с големите тестиси, може да се прави и с малките иначе. Мъжките тестиси не са женска ерогенна зона, споко - важен ни е твърдият пенис. ловките пръсти и език и най-вече са ни важни чувствата към мъжа.

2.   Аз не харесвам виснали големи тестиси!ж27

3.   Аз предпочитам големи тестиси, но не бих казала, че имам някакъв фетиш или мания към такива. Ако ч*каш хубаво, не мисля, че големината на тестисите са от някакво значение...стига това да не те комплексира дотам, че да не се справяш.

4.   Аз най-много мразя големи и виснали

Ж26

5.   На младия мъж топките са стегнати и ми е приятно да ги мачкам и усещам. Не знам какво значи големи или малки, по-скоро съм попадала на нормални. Възбуждат ме, но не толкова колкото члена. Обичам да ги усещам да се пляскат по мен, докато ме ч*ка.

6.   Аз пък се възбуждам повече от тестисите от колкото от члена. това си е до човек

7.   Аз пък съм луда по големи топки, какво по хубаво от това да си играя с тях, да ги мачкам леко и да ги лижа уникално е просто за мен топките са страхотни, нищо, че някои са увиснали все пак всеки е различен...
Еми*

8.   Хич да не ти пука, как мажете сме с малки и големи тестиси, така и жените са с малки и големи цици, и при едните и при другите има увиснали, има и стегнати въпрос на ген, но да ти кажа 90% от жените им е се тая какви са ти тестисите, докато 90% при мъжете НЕ им е се тая на жената дали са увиснали или не

9.   Мацки, важното е циците да са големи, увисването е естествен процес и също е секси, дава усещане за зрялост на жената. Иначе за мъдете изобщо не е важно, куфарите на госта, винаги остават отвън!
Мъж на 46

10.   това е интересен въпрос, мъж съм имам големи топки и винаги съм се чудел има ли значение големината и количеството сперма което се изхвърля

11.   Аз сам момче на 15 и имам странно големи топки и изхвърлям много сперма момичетата казват, че се наслаждават диаметърът на едната ми топка е 13см според мен не е нормално за възрастта ми

13.   Приятелят ми има супер големи топки и като ме чука на задна се пласкат супер здраво... и това супер много ми харесва... също така хвърля много... аз лично обичам да си търкам зърната в тях след като съм си облизала

14.   На приятелят ми са нормални и стегнати.
Аз не харесвам увиснали и големи.
На него оная му работа си е около 18(на око иначе може и повече да е)
На него му е кеф като му ги галя, а на мен ми е по- кеф да му го барам(члена) той харесва и като го галя по слабините и по топките - много се... вдъ.. хновява като го правя ;-)

Щом обичаш човека - все едно дали са маки или не.
Моя е много нежен в леглото <3 и ме побърква - много е яко :-)

Ема 24 г.

15.   Обожавам топките на приятеля ми те са средна голмина и леееко виснали. обожавам да ги галя да ги лижа да ги смуча както и пениса му-18см и доста дебел обожавам го и искам постоянно да го правим както и да му правя свирки. само дето не иска да ми свършва в устата а аз искам да пробвам

18.   137Топките не трябва да са провиснали а едри толеми това предполага производство на много сперматозоиди и хормони а това е важно за плодовитостта на мъжа

19.   Към номер 11 знам че темата е стапа но да си кажа мнението брат и аз съм на 15 в момента. Знам мме сега си към 18 но да кажя немислю че сати 15см диаметър то тогава ще ти са колкото к*ра големи.

20.   Аз не харесвам миниатюрни орехчета, които едва се виждат и напипват. А кожата на скротума е по-голяма от пълнежа и космите също. Всичко останало е ок.
Ж29

21.   Колкото по-далече са от тялото,толкова са по-жизнени сперматозоидите.