Споделена история от Секс и интимност

Вманиачена по собствените си гърди
Аз съм момиче на 17. Тялото ми е нормално развито, гърдите ми не са невероятно големи ли нещо такова, но няколко момчета са ги виждали и казват, че им харесват много. Дори като съм облечена, са ми казвали подобни неща.
Аз лично си ги харесвам и смятам, че са добре оформени. Вярно, че имам още да се развивам, обаче имам чувството, че съм вманиачена по циците си.
Късно ми порастнаха и като малка бях потисната, защото гледах другите момичета и ми беше тъпо. После обаче и моите се оформиха така изведнъж.
Обичам да ги гледам в огледалото като се изкъпя, обичам да ги мачкам и удоволствието не е в усещането по зърната ми, а това, че гърдите са ми в ръцете.
Според вас нормално ли е?

Коментари

1.   Ами до някъде е нормално, авторке, защото е човешко, но по принцип е класишеска проява на нарцисизъм.
Терминът нарцисизъм означава любов към себе си и се свързва с ред характерови черти засягащи собственото възхищение, егоцентричността и егоизма. Всъщност на всеки може да бъде приписано притежанието в някаква степен на нарцистични черти, но определени форми на нарцисизма могат да бъдат много дисфункционални и се класифицират като патология като нарцистичното личностно разстройство и зловредния нарцисизъм.
Нарцисизмът не нещо патологично или ненормално, всички го имаме, въпросът е дали ти изпитваш сексуално влечение към други обекти (момчета, момичета), освен към самата себе си. Нарцисизмът си е полезен за всеки човек със самочувствие, лошо няма - паталогичен става само понякога, но не смятам, че при теб е така.
Препоръчвам ти, ако не водиш още полов живот, да с поогледаш сред момчетата, вместо да се концентрираш върху атрибутите на собственото си тяло.

2.   Знам какво е нарцисизъм, нямаше нужда от подробни описания.
Имам влечение към момчетата, да. Същнот тези , които са виждали гърите ми са част от причината да ги обичам.

3.   Може, може, авторке - хубаво е, че имаш влечения към момчета. Сега остава последната крачка - да търсиш задоволяване на сексуалните си потребности с момчета. Пак ти казвам - нормално си е и е човешко. Иначе няма значение от причината, всяко насочване към либидото към собственото Аз си е нарцисизъм. Разликата с егоизма е, че при егоизма не става дума за сексуални, а за друг вид влечения. Двете понятия са свързани иначе.

Можеш да насочиш либидото си към момчетата иначе, после пак да се връща към теб и така нататък. Докато нямаш проява на някаква невроза, нямаш проблем.
Човешко е, но не е нормално иначе, а е нарцистично влечението ти към собствените цици. Лошо няма! Имаше въпрос и ти отговорих

4.   Нормално е.

5.   Според нас е нормално, защото си загоряла за секс и разврат, продължавай все така, но не забравяй и клитора, нали.

6.   Радвай се на циците си, защото след 5 години ще изглеждат различно, а след още 5 още по-различно. Ще ти увисне клитора, срамните устни, зърната ти няма да са толкова чувствителни и твърди. Подготвяй се. запомни се хубаво как изглеждаш сега и не разчитай само на външния си вид. момчетата ще те желаят независимо какви са ти гърдите, стига да са голи и да си още на 17