Споделена история от Секс и интимност

Вапрос към дамите
Здравеите.. вапросът ми е към женската аудитория.
Снощи отворих приятелката си.. но нямаше капчица кръв, много е тясна много я болеше, и за това не сме правили секс а прониквах в нея само с пръст но нямаше кръв. Това нормално ли е, нали трябва да има.. не сам сигорен мисля че беше девтвена пак казвам защото много я болеше и е много тясна едва си вкарвах пръста, наистина много трудно.. моля обянете ми защото много се притеснявам.. нормално ли е това... Благодаря предварително!

Коментари

1.   Да, това е нормално. И аз бях така, и сестра ми. Хименът при всички жени е различен и далеч не всички кървят. Има химени, които са еластични и дори не се късат.
Ако обичаш приятелката си обаче, не би следвало да е от значение за теб дали била девствена, дали имала кръв, дали била такава или онакава вагината ?.
По-добре хвани и си вземи кондоми да не вземеш да сториш белята.

2.   При някои жени няма кръв първия път. Изключително рядко срещано е, но го има. Незнам само с пръст дали е възможно да се скъса ципата.
Ели.

5.   Човече научи се да пишеш ! Иначе да, нормално е да няма кръв. При някои има, при други не ! Но това не означава, че като няма кръв не е девствена ....

6.   Първо само с един-два пръста трудно ще я отвориш. Проникнал си трудно защото е била суха. А заради притеснението сигурно се е била свила. Според мен не си я отворил. Чак когато стигнете до истински акт, тогава ще е по-вероятно да си разкъсал химена. Но е възможно и да няма кръв или да е много малко, така че да не забележиш.

7.   или е гимнастичка, или се е отворила с тампон.
доста често срещано всъщност.

8.   Нормално е. Само да не я инфектираш с този пръст. Да се кисне в смрадлика, разтворена във вода и разтвор от калиев перманганат вечер преди лягане. При нужда, хименът се дефлорира оперативно с местна упойка, не е страшно.

9.   Да разкъсаш химен с пръст е адски грубо, гадно и адски болезнено. Много момичета се подлъгват, защото пръстът уж е по-малък от един член. Но истината е, че девствената ципа трябва да се отваря както си му е редът чрез секс, не с пръсти и ръце. Не правете повече глупости, хименът може да има първа и втора ципа, защо просто не се образовате ПРЕДИ да свършите тия глупости, бе деца! Кръвта може да е две капки, да е по-скоро слуз, а не кръв или въобще да отсъства.

10.   Автор : Благодаря много но имам още един въпрос. Хименът колко на вътре може да е или е?

11.   Ами не много навътре, но пак казвам различно е при всеки един човек. Нормално, предполагам че с пръст би се скъсал, но не е 100% сигурно.
Например при мен също нямаше кръв, но се беше скъсал хименът.

12.   Оф, айде автора не знае и пита, но коментарите са супер зле. След като не знаете нещо не изказвайте мнение. Първо- това, че една жена е девтсвена не означава, че е отдолу като зашита. Има отвор към вагината и той е достатъчно голям, че да влезе тампон или един-два пръста БЕЗ да се скъса химена. Аз когато бях девствена си ползвах тампони и то всеки месец. При самозадоволяване съм си вкарвала пръст и не съм си разкъсала химена. Стана чак когато правих секс. Просто авторе не си успял да я отвориш- това е. Химена е в началото на влагалището, виж има снимки в нета. На някои жени е твърде еластичен и дори не успява да се разкъса напълно още при първия акт. Заради това ги боли при втория, дори до третия полов контакт.

13.   Според мен си объркал дупката.

14.   Е нормално е :) един приятел беше разказал същата история като твоята, пък и аз лично бях попадал на такава. Но не виждам какъв е проблема по - скоро, да не би да се жениш с тази девственост?

15.   Автор : Не се женя бе :Д просто се притесних заради момичето.. аа да, минаха 2-3 дена и тя ми каза че като се напъне малко и я бонаболявало малко. Аз си мисля че е нормално в началото това но все пак ако може някои по компетентен по този вапрос да ми каже все пак дали е нормално..

17.   За да не я боли повече те съветвам да купиш един лубрикант и да я намажеш хубаво отдолу, така проникването(независимо с какво) ще е много по-лесно. Може с пръстите да си я протъркал, заради това да я боли. На сухо като се действа не е хубаво и приятно, независимо дали е девствена или не..

18.   Може би просто не иска да прави секс и по този начин тя се оправдава, защото не иска да те нарани. Не вярвам чак толкова да я боли. Яко тя иска да прави секс, ще се примири с болката. Не боли чак толкова много.

19.   Преди да правя секс за пръв път, съм мастурбирала с два пръста и не съм имала разкъсване на химена. Разкъсването плюс кървенето беше чак при първият ми сексуален контакт с мъж.
А тези, които казват, че не боли, може да се замислят, че жените са различни, както и химените им, усещанията им към секса, по принцип и т. н...
Изчакай я пък ти. Звучиш като някой недораслек с тези въпроси.

21.   При мен нямаше нито кръв нито нищо.
Не ме боля изобщо :-)
Беше дискомфорт, но не ме боля.
Със сегашният ми приятел, на когото му е по-голям от колкото на момчето с което веднъж за първи път го правих, също не ме боля, не получавах кеф отначало, но сега ми е хубаво :-)
Моята сигурно е от разтегливите ;-)

ж. 25г.

22.   Аз съм момиче на 22, направих го за първи път преди година. Въпреки, че бях много добре предразположена и приятелят ми беше много внимателен, ме боля зверски - имах чувството, че някой ме реже с нож. Дори в един момент започна да ми причернява от болка и ме изби студена пот. При мен кръв имаше, но не много. Следващите пъти пак ме боля, но болката вече не беше същата, беше търпима и на моменти дори ми беше приятно, така до 6 -7 път.
Ще поясня обаче, че съм спортистка и търпя на болка. На приятелят ми му е доста голям, а и аз бях доста тясна и може би затова се получи така.
Това обаче е нещо много строго индивидуално.
Успех с момичето!

23.   И при мен не е имало кръв ... нормално е при повечето от приятелките ми също е нямало... Но не са ме отваряли с пръст.. И скъпи в случая мисля че тя още си е девствена, защото е нямало никакъв акт .. ааа и ползвай презервативи оттук нататък :)

24.   Аз също ползвам тампони и не съм разкъсана.Имам връзка от две години но реших да съм с приятеля ми едва сега,защото сме на разстояние.Мен само от тампоните ме боли и ми причернява.А хименът е на 5 - 7 см. на вътре така че не е лесно да се разкъса

25.   химена е на входа на влагалището ,и щом те боли и ти причернява ,химена се разкъсва от тампоните ,ако ги ползваш постоянно.